Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник червоні квіти до чого сняться?

Сонник червоні квіти до чого сняться?

Червоні квіти тлумачення сонника

Червоні квіти – яскравий образ. Його складно забути, побачивши уві сні. А як велика спокуса дізнатися: до чого сниться? Сонники знайдуться цікаві передбачення, що дозволяють відкрити таємницю такого бачення. І багато чого залежить не тільки від кольору квітів, але і від їх стану. Адже червоними можуть бути не тільки свіжі бутони, але і пониклі суцвіття. Так, в одному випадку, це символ пристрасті і любові. В іншому – попередження про навислих над головою сплячого хмарах небезпеки.

Щастя чи розчарування?

Плотські задоволення і доступ до багатьом матеріальним благам, ось до чого сняться червоні квіти. Сонник обіцяє успіх у протилежної статі. Для тих, хто поки не пов’язаний узами шлюбу, це ознака скорого доленосного знайомства, періоду залицянь, а потім і весілля.

Але часом червоні троянди уві сні пророкують воістину фатальні пристрасті. Так, у соннику Міллера, є тлумачення сюжету, в якому дівчина прикрашає волосся прекрасним яскравою квіткою. До чого сниться подібне юній діві? На жаль, до смутку, розчарування. Її коханий не встоїть перед чарами іншої красуні. Що робити? Так, просто пережити зраду кавалера, і знайти собі більш гідного, вірного залицяльника.

До чого сниться отримати в подарунок букет червоних троянд? Міллер вважає, що такий сон, побачений взимку, віщує марні очікування та обмануті надії. А ось таке ж бачення влітку пророкує щастя і радість.

Сонник підкреслює, що свіжі, тільки, що бутони зрізані це передвістя прекрасного настрою, веселощів, а ось зів’ялі підказую, що взаємини з сердечним другом будуть складними, напруженими. У підсумку ймовірно повне драматизму розставання з цим персонажем.

Здогадаєтеся ви: до чого сняться дзвіночок і навіть ромашки, з незвичайною для цих рослин червонуватим забарвленням? Сонник запевняє, що це точна прикмета явною сексуальної активності сплячого. Він підсвідомо мріє про насиченою інтимного життя. І це, між іншим, неможливо приховати від потенційних партнерів, які відчувають бажання сновидця, і готові відповісти йому взаємністю і навіть виявити певну активність.

На клумбі, в оранжереї або на підвіконні?

Важливо пригадати: де у сні росли рослини з червоними суцвіттями? До чого, наприклад, сняться червоні квіточки на лузі? За версією сонника, це символ чистої, щирої дружби. Доля пошле сновидінню нового знайомого, який стане вірним товаришем. Це буде справжній друг, на допомогу, підтримку якого можна розраховувати в будь-якій ситуації.

А ось вишукані квіти, вирощені в оранжерейних умовах, передбачають яскраві амурні пригоди.

Подружжя люблять і поважають один одного, ось до чого сняться червоні кімнатні квіти. Коли в нічних мареннях ви помічаєте, що ці рослини доглянуті, бурхливо цвітуть, то в родині – справжня ідилія і гармонія. Але врахуйте, таке щастя не приховати від чужих очей, серед яких можуть бути і заздрісники. Тільки великий червоний горшечный квітка, привидевшийся в сні, зможе захистити ваш союз від підступів недоброзичливців. Але все ж сонники, радять, не обговорювати зі сторонніми людьми ваші особисті справи. Не хвастайте, не будьте відвертий, не присвячуйте їх в свої таємниці.

Насторожитися треба в тому випадку, якщо у сні ви помітили на кімнатному рослині зів’ялі бутони. За сонником, це ознака того, що колишні почуття подружжя вже «зів’яли». Однак, не все втрачено. Прикладіть зусилля для того, щоб зберегти ваш шлюб – приділіть більше уваги і ласки дружину, проявите щирий інтерес до його справ, заплануйте спільну поїздку, на відпочинок.

Штучні квіти

Сонник дає невтішний прогноз в тому випадку, якщо пригрезились нехай і дуже красиві, але не живі, а майстерно зроблені з паперу, тканини або пластика квіти. В даному випадку тому, хто спить варто задуматися на тим, як складаються взаємини з чоловіком (дружиною). Якщо є нерозуміння, байдужість, то спочатку шлюб був заснований не на щирих взаємних почуттях. І зараз, незважаючи на те, що з боку в сім’ї все гаразд, ви розумієте, що зробили помилку, пов’язавши життя з людиною, якого не любили, чужим вам по духу.

Flaming букет

Ви спите і бачите букет, складений з жовтих і червоних бутонів? Таке бачення розшифровується сонником, як можливість отримати непогану спадщину від далекого родича. А от якщо ви подарували такий твір флориста кому-небудь в сновидінні, то відчуєте гірке розчарування в реальності.

До чого сняться червоні квіти, зібрані в букет? Це віщує підвищення по кар’єрних сходах комусь із членів сім’ї. А якщо ви замилувалися нею в нічних мареннях, то це ознака справжньої закоханості.

Коли уві сні букет зів’яв, то будьте обережні — ваше здоров’я під загрозою. А викинувши його в сонному стані, ви в справжньою життя позбудетеся від спілкування з нав’язливим, неприємним типом.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: