Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник цукерки до чого сняться?

Сонник цукерки до чого сняться?

Найчастіше цукерки у сні є людям, які дотримуються суворої дієти. Так організм висловлює свою тугу за нині забороненого солодкого плоду. Якщо подібного роду тлумачення не має до вас ніякого відношення, слід більш детально проаналізувати сновидіння.

Поїдання солодощів

Сучасний сонник тлумачить вживання солодощів, як добру ознаку. Ймовірно, вас чекає несподіване хорошу звістку.

До чого сняться цукерки по тлумаченню Шереминской? Вона вважає, що цукрова їжа символізує високий рівень популярності у вас серед чоловіків. Можливо, навіть доведеться давати деяким з них відсіч.

Однак сонник здоров’я не згоден з цією думкою. Поїдання цукерок уві сні він відносить до знака, що символізує проблеми з підшлунковою залозою і зубами.

Сімейний сонник цукерки відносить до ознаку палких любовних відносин. Однак якщо в сні ви їли кислий карамель, очікуйте швидких проблем зі здоров’ям або розчарувань.

Східний сонник тлумачить, що є цукерки у сні – символ майбутніх насолод і розваг.

Дарувати цукерки або отримувати в подарунок

Якщо дарує цукерки уві сні хлопець або чоловік, найімовірніше він виношує ідею зробити пропозицію коханій людині. Однак не слід поспішати, великий ризик отримання відмови.

Якщо приснилися цукерки, які ви отримали в подарунок, вас чекає біла смуга в житті. Якщо в ролі дарувальника виступаєте ви самі, будьте готові до краху усіх планів в найближчому майбутньому.

Сонник Міллера відносить одержання солодощів до натяку про нещирості людини, проявляє до вас симпатію на даний момент. Однак подарована вами солодка коробочка віщує назріваючу ділову угоду, від якої варто відмовитися.

Інше джерело отримання цукерок у сні відносить до швидкого збагачення. Вручення ж їх в подарунок з вашого боку – обман коханої людини.

Те, до чого сняться цукерки, міститься і в сонник Хассе. Якщо ви виступали в ролі одержувача сюрпризу, чекайте запрошення на гучне святкування.

Пригощати або купувати солодощі

Якщо приснилося, що ви пригощали кого-то солодощами, очікуйте приємне знайомство. З великою ймовірністю нові стосунки переростуть в міцну дружбу. Однак якщо пригощалися цукерками ви – переконайтеся в наявності в вашому гардеробі святкового вбрання. Майже напевно скоро ви отримаєте запрошення на урочистий захід.

Купувати в сні цукерки є символом несподіваного приїзду далеких родичів. Надайте їм привітний прийом.

Інші тлумачення

Судячи по більшості існуючих джерел, солодощі символізують наївність і дитячу радість. Сприймайте подібне сновидіння як добрий символ, що обіцяє веселе проведення часу.

Цукерки в яскравій обгортці в нічному видінні говорять про майбутнє знайомстві з оригінальною особистістю. Якщо, спробувавши солодкість, ви залишилися задоволені, з зустрічі ви отримаєте більше, ніж планувалося. До протилежного результату подій призведе неприємний смак цукерки.

Те, до чого сняться цукерки, залежить від їх виду. Льодяники і карамель віщують невелике поліпшення матеріального стану. Шоколадні солодощі говорять про отримання більш високого прибутку, якої вистачить на вчинення давно запланованої великої покупки або організацію довгоочікуваного відпочинку.

Сонник здоров’я відносить спостереження за солодощами до позитивних вражень. Відмова від частування запропонованим ласощами в нічних мареннях загрожує розвитком цукрового діабету наяву.

Кармічна трактування приснився солодощів полягає в припущенні у вас брак позитивних емоцій та веселощів.

Французьке тлумачення сну відносить до символу нещирості одного з представників вашого оточення.

Якщо наснилося виготовлення солодощів самостійно, будьте впевнені в позитивному результаті всіх починань в найближчому майбутньому.

Пророкування Хассе подібний сон – розвиток довгого й бурхливого роману.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: