Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник дарують квіти до чого сниться?

Сонник дарують квіти до чого сниться?

Дарують квіти тлумачення сонника

Уві сні дарують квіти? Це ще не привід для радості,– стверджує сонник. Таке миле серцю явище, як букет гарних квітів, може стати передвісником не тільки успіху, але і самих несприятливих наслідків. До чого сниться такий сон, знайдемо у тлумачів. Від сновидця потрібно тільки проявити особливу увагу до незначних деталей, що є невід’ємною частиною даного дії.

Позиція Міллера

Сонник Міллера говорить про сон, де сновидінню дарують квіти, як про предвестнике щастя і благополуччя. Особливе значення має сновидіння, в якому квіти в букеті були вирощені самостійно.

Дарують грезе квіти або букет з самих різноманітних квіточок молодій дівчині? Такий сон обіцяє велику кількість шанувальників. Але для повного благополуччя і щастя їй необхідний тільки один – в цьому і полягає головний вибір.

Складові букета

Коли уві сні дарують квіти, необхідно обов’язково запам’ятати їх сорт. Ці деталі відіграють важливу роль при правильному тлумаченні сну. Деякі з них пояснюються наступним чином:

Щирі почуття

Сонник Ванги каже, що подарований від обранця букет польових ромашок означає щиру відданість даної людини. Дівчині слід приділити йому особливу увагу, тому що саме цей чоловік здатний перетворити її життя. Подібні люди мають багатий душевний світ. Їх сильні почуття, а любов чиста, не дивлячись на те, що вони не заявляють про неї повсюдно.

До чого сниться букет незабудок, піднесений обраницею своєму коханому? По Циганському соннику букет, подарований молодій людині від подруги, обіцяє йому веселі розіграші в справжньому житті; квіти від незнайомої дівчини – до доброго і далеко йде знайомству.

Домашні квіти – до добробуту

Уві сні велика кількість живих квітів – символ благополуччя і достатку. А білі квіти від чоловіка – ще більш щасливий знак. Сонник Мандрівника говорить, що велика кількість білих троянд, подарованих чоловіком, пророкують дуже теплі стосунки і повне порозуміння з ним. Дарують квіти діти – це нітрохи не гірше. Така дія означає, що у батьків з дітьми не виникне ніяких труднощів, і останні будуть приносити тільки радість.

Коли уві сні молодий чоловік дарує білий жива квітка в горщику, значить, він відчуває глибокі почуття і готовий до серйозних стосунків. Місячний сонник радить йому подумати про весілля.

Штучні квіти як мистецтво обману

До чого може снитися несправжній квітка з недорогих або дорогоцінних каменів? За Східним сонником, якщо уві сні дарують квіти, зроблені власними руками, але при цьому виконані акуратно, красиво і зі смаком, значить, можна повністю довіряти цій людині. Він не кине у важкий момент і надасть підтримку.

До чого сниться образ, де в тому чи іншому вигляді представлені дорогоцінні камені? Тлумачі дають наступні інтерпретації: орхідея з дорогих діамантів – символ нещирості і напускного блиску у відносинах.

Уві сні отримати в подарунок несправжні тюльпани, жовтці з пластику або паперу означає ненадійність людини, що їх подарував.

Засохлі квіти – до нещасть

До чого сниться побачити сухі зів’ялі квіти? За сонником Езопа, в першу чергу, слід звернути увагу на привід подарунка.

Друзі дарують квіти у вигляді зів’ялого букета – до конфліктів; померла людина, особисто знайомий сновидінню в справжньому житті – до недуги і смутку; чоловік або дружина – до розірвання сімейних уз.

Уві сні засохлі або пониклі квіти привиділися на день народження? Слід чекати горя. Якщо букет бачили під час прощання і поховання самого сновидца, при цьому в букеті було парна кількість квітів – до швидких змін внутрішнього душевного стану.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: