Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник дерево до чого сниться?

Сонник дерево до чого сниться?

Дерево — тлумачення сонника

Дерево у багатьох країнах символізується з мудрістю і довголіттям. Йому поклонялися, просячи удачі і щедрого врожаю. Що ж означає, що якщо вам приснилося дерево?

Найчастіше, розуміючи, до чого сниться дерево, провидці говорять про зростання і внутрішньому розвитку. Але існують і інші пояснення. Необхідно враховувати різновид рослини, який був стовбур, гілки, листя.

Версія Міллера

Кипарис уві сні психолог тлумачить як затримку в справах. Всі питання будуть вирішуватися дуже повільно, і вплинути на швидкість ви не зможете.

Поламане, покрученное дерево сонник розшифровує як втрату.

Засохле рослина символізує обман близької людини або зраду чоловіка.

Якщо на фруктовому дереві уві сні немає плодів, значить, наяву потерпіть великі збитки.

Але якщо гілки ломляться під рясним урожаєм — вашу сім’ю чекає благополуччя і достаток.

Міллер, складаючи сонник, зазначив: рослина в вогні означає отримання травми голови або розвиток хвороби, пов’язаної з цією частиною тіла.

Якщо дерево горить чистим полум’ям і не падає перед вашим будинком, то цей сюжет віщує багатство або отримання престижної посади. Однак, якщо в сні стовбур упав, проломивши дах, то чекайте великих втрат. Крім того, вашому життю загрожує серйозна небезпека.

Яблуня з солодкими плодами передвіщає радість, веселу весілля. Але якщо вони зелені й кислі, сонник попереджає — приготуйтеся до розбіжностей з оточуючими.

У грезе побачили гранат — вплутавшись по дурості в бійку, ви отримаєте ножову рану або інше серйозне пошкодження.

Груша садова уві сні трактується як приємне проведення часу. Якщо плоди кислі або гіркі, вас чекають горе, розчарування, біль втрат, нещастя. Лісову грушку сонник тлумачить як нескінченну нудьгу й печаль (виняток для жителів сільської місцевості, для них бачення цілком сприятливо).

Якщо уві сні ви пили деревний сік — уважно слідкуйте за своїм раціоном і мийте руки перед їжею. Велика ймовірність харчового отруєння або захворювання органів шлунково-кишкового тракту.

Порода

До чого сниться абрикос? Скоро вам доведеться переїжджати. Якщо він усипаний великими солодкими і соковитими плодами – наяву переживете захоплюючу і незвичайну сексуальну пригоду. У цьому випадку Східний сонник обіцяє отримання нового досвіду і неземного задоволення.

Лимон – вас будуть мучити напади необгрунтованої ревнощів. Припиніть діставати коханого, відносини будуються на довірі. Нескінченні підозри і сварки здатні зруйнувати світле почуття.

Сучасний сонник грушеве дерево розшифровує як поява у вашому оточенні лицемірів. «Заливаючи в вуха мед», недоброзичливці намагаються відволікти вас і обманом досягти мети.

До чого сниться черешня? В реальності мрії і бажання не здійсняться. Попереду чекає тільки гіркоту розчарування. Чим крупніше ягоди висять на дереві, тим важче буде пережити провал.

Універсальний сонник трактує збір яблук як втілення задуманого, перемогу над ворогами і низку радісних подій в реальності.

Вишня обіцяє несподіваний прибуток, багатство, достаток.

До чого сниться горіх? Ця рослина має неоднозначне трактування: ви відчуєте щастя й повну задоволеність життям, але дрібні неприємності здатні з легкістю зруйнувати це почуття.

Сливи уві сні пророкують успішне вирішення складної ситуації. А якщо розкидисте дерево і високе, усипане солодкими плодами — ви зможете досягти будь-яких цілей.

У кольором

До чого сниться, якщо на гілках розпустилися білі бутони? Гришина застерігає: спілкуючись з давнім приятелем, проявіть обачність. Велика ймовірність, що вірний друг підставить або зрадить вас.

За версією Весняного тлумача побачити в сні великий сад в цвіту передвіщає щасливе життя. Якщо ви самотні, то незабаром відбудеться доленосне знайомство. Якщо у вас є кохана людина, наближається день весілля.

Вирубка і посадка саджанців

До чого сниться падаюче дерево? Це дуже несприятливий знак. Скоро станеться біда. Але не вдавайтеся до зневіри. Підійшовши до проблеми відповідально, вам вдасться її вирішити швидко, заспокоює Езотеричний сонник.

Якщо дерево зрубали — надіям не судилося збутися. Ви особисто орудуєте сокирою? У бідах звинувачуйте себе. Універсальний сонник рекомендує перед прийняттям важливого рішення звернутися за консультацією до професіонала. Тим самим ризик припуститися помилки значно зменшитися.

Уві сні дерево спиляли — наяву очікують фінансові труднощі. Поки є можливість, починайте відкладати на «чорний день».

Однак розпилювати старі сухі стовбури і гілки у сні, означає, позбавлятися від усього непотрібного: мотлоху, важких спогадів, неприємних людей. Навівши «прибирання», ви відразу відчуєте полегшення і прилив сил.

До чого сниться вкорінювати грошове дерево? Наяву знайдете нове джерело прибутку. Якщо рослин було багато, реальний дохід перевищить найсміливіші очікування.

Інші тлумачення

Крона дерева уві сні густа і зелена — на кілька місяців ви станете щасливчиком, буде вдаватися практично всі.

Піднятися на саму верхівку — очікує щаслива подія. Можливо, отримаєте великий виграш у лотерею або з’явиться впливовий покровитель.

Сонник Ванги трактує цей сюжет так: проявивши працьовитість і завзятість, ви досягнете підвищення на службі.

Сучасний оракул, якщо уві сні бачите вузлувате коріння, здалися із землі, віщує біди. Щоб пом’якшити наслідки, приділіть увагу своєму бюджету.

Цікаві доповнення

Як бачите, існує чимало тлумачень такого сну. Як хороших, так і поганих. Але не варто сліпо пов’язувати свої подальші дії з передбаченнями сонників, можливо, це просто послужить для вас невеликий підказкою.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: