Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник дівчина до чого сниться?

Сонник дівчина до чого сниться?

До чого сниться дівчина, має позитивний знак сонника і несе собою зміни на краще або раптове поліпшення фінансової сфери життя. На вірне тлумачення йде багато енергії, пов’язаної зі спогадами про деталі, послідовності приходять образів і атмосфери сновидіння в цілому. Необхідно скрупульозно пригадати всі деталі. У різних сонники трактується по різному, наприклад відомий сонник психолога Цвєткова тлумачить сни наступним чином:

Сонник Менегетті тлумачить сон з дівчиною, як небажання йти на поводу у власних життєвих понять і внутрішня неприязнь до них. Можливо мова і йде про якийсь тиск і протистоянні з боку інших людей.

Основоположник численних навчань психології і батько психоаналізу Зігмунд Фрейд, вважав, що дівчина уві сні чоловіки, говорить про неприборканості його еротичних бажань. Якщо вона приснилася жінці, то вона уособлює уві сні конкурентку або особу перевершує сплячу в красі, впливу на чоловіків і сексуальності.

Стан і вчинки

До чого сниться дівчина в положенні, це може передвіщати швидкий фінансовий ривок вгору і поліпшення грошового припливу в сім’ю сплячої.

Вагітна дівчина приснилася чоловікові — це може означати швидкі зміни в сімейному колі, про те позитивні вони чи не дуже, сонник замовчує.

Якщо заміжній жінці приснилося, що вона знаходиться в положенні, це попереджає про небезпеку розладу в сімейному житті і міцною сварки з чоловіком, з-за зради. Варто негайно зайнятися особистими відносинами, відклавши важливі справи на потім.

Для молодої особи, бачити вагітну дівчину — до швидкого поповнення в сім’ї.

Кохана дівчина уві сні, може означати швидке весілля і щасливі подружні стосунки, повні любові і взаємодопомоги. Якщо сплячий планує робити пропозицію, не варто з ним затягувати.

Що сниться подруга з стороннім, чужим чоловіком — до важкого провалу у задуманій справі. Можливо варто кинути затію, яка не під силу тому, хто спить і переключити увагу на новий, амбітний проект.

Про пожежу, в прямому сенсі цього слова, попереджає сон одруженого чоловіка, в якому він побачив дружину з коханцем.

Якщо дівчині у відносинах приснився її коханий з незнайомкою, це всупереч страшного сну, означає глибоку прихильність і небажання переключати увагу на інших осіб, а всі нехороші думки про зраду, потрібно гнати.

Інше тлумачення сну, обіцяє неприємності і дрібні побутові проблеми, а також втрату доброго імені, з вини злих язиків.

Приємні почуття від спілкування з хорошою подругою або знайомої у сні, говорять про зустрічі, визначеної долею і має позитивний фінал. Якщо ж навпаки, у сні випробовувалася неприязнь від розмови, то і зустріч буде мати негативне забарвлення, як і її результат,

До чого хлопцеві, що складається в серйозних відносинах, сниться, як улюблена йому зраджує, це говорить про велике і чисте кохання з її боку наяву, а також безмежної вірності. Однак, мовець у сновидінні про зраду дама серця — до сварок в реальному житті з-за дрібниць.

Молода дівчина бачиться до знайденого, цікавого захоплення. Для чоловіків — це знак нового витка в романтичних стосунках і свіжий погляд на улюблену жінку. Сновидіння молодого хлопця, передвіщає приємні емоції.

Для неодружених чоловіків, побачити дівчину без одягу, говорить про швидкої зустрічі з неприємною обличчям, яка буде, буквально висмоктувати життєві сили своїм егоїзмом. Це застерігає про небезпеку потрапити під каблук і одружитися на тиранке. Для чоловіка ж, яка перебуває в шлюбі, бачення попереджає про неприємності з дітьми сплячого.

До чого сниться красива дівчина, означає швидке поліпшення за всіма пунктами, включаючи сімейні відносини і підвищення на роботі. Домашні турботи почнуть приносити задоволення, а новий виток у подружньому житті, не змусить себе чекати.

Якщо приснилася подружка хорошого знайомого чи друга, це обіцяє успіхи на роботі. Сварка з нею в сновидінні — недобрий знак, який говорить про конфлікти і розбіжності. Чужа дівчина в оточенні сторонніх людей — до успіху в особистих справах.

В якому одязі

Молода обличчя у весільній сукні — до поліпшень у сфері фінансового благополуччя. Дівчині такий сон обіцяє швидку зустріч чудового людини і довгі, щасливі подружні стосунки з ним.

Приснився дівчина в красивому платті, означає швидку гучну вечірку або цікавий масовий захід. Не варто нехтувати запрошенням на, здавалося б нудний свято, адже насправді атмосфера на ньому перевершить всі очікування.

Якщо ж дама навпаки, була одягнена в зношене, забруднене плаття — до негативних чуток про сплячому, а також про небезпеку потрапити в мережі інтриг, расставляемыми заздрісними недоброзичливцями.

Поцілунок

Якщо сплячий цілується з дівчиною, це попереджає про необхідність підвищити планку власних моральних переконань і постаратися заробляти чесним шляхом, наскільки це можливо. Також сонник свідчить, що такий сон може бачитися до несподіваної радості.

Поцілунок з літньою жінкою, обіцяє дратівливість і стрес. Можливо варто завчасно потурбуватися способами приводити своє емоційно стан в порядок, щоб уникнути нервових зривів і виснаження.

Цілуватися з яскравою і красивою молодою обличчям «з характером», обіцяє нову і цікаву зв’язок.

До чого одруженому чоловікові сниться, як він цілується з незнайомкою — це знак сонника, що зараз варто більше часу приділяти власній дружині, бо вона як ніколи раніше, потребує участь сильного чоловіка в житті, його ласки і турботи. В іншому випадку, при недоліку уваги з боку чоловіка, наяву дружина може знайти відсутню підтримаю і у стороннього чоловіка.

Що сниться молода обличчя, до якої в реальному житті випробовується тяга і романтичні почуття, говорить про бажання сплячого дізнатися її краще і привернути увагу наяву. Це спроба зрозуміти уві сні, які шанси не отримати відмову у запрошенні прогулятися або сходити на побачення.

Сновидіння, в якому відбувається поцілунок в темряві, застерігає від можливих проблем зі здоров’ям-за неправильного способу життя.

Цілуватися з дівчиною при світлі дня — говорить про гарний і шляхетний відношенню до жінок.

Поцілунок незнайомки для неодруженого — до вчинків, що завдає удару по власній репутації, відновлення якої потребує великих зусиль.

Сонник Азара, трактує поцілунок чоловіка і дружини — як новий виток у духовному і моральному розвитку. Це хороший знак.

Поцілунок з дівчиною у сні, може попереджати про швидкої сварку з жінкою в сім’ї. Мова йде про матері або про дружину. Але якщо уві сні, поцілунок відбувся з коханою, то тлумачення буде протилежним.

Інші трактування

До чого уві сні подруга сплячого зраджує йому нишком, сонник говорить про те, що наяву людина сильно сумнівається в когось з друзів і можливо не марно.

Інтимна зв’язок з незайманою уві сні, говорить про швидкий крах в підприємницькому справі і негарне ставлення колег.

Вступ у статевий зв’язок з незнайомою дівчиною, у сновидінні чоловіки — означає невизначеність у власних почуттях. Можливо варто приділити трохи часу своїм думкам і покопатися в собі, щоб виявити справжню проблему і вирішити її. Сонник Фрейда вважає, що такий бачення говорить про сексуальної незадоволеності.

Чоловікові приснився колишня подруга у супроводі нової пасії, говорить про необхідність вибору між розгульним способом життя з численними зв’язками і життям сімейної або в серйозних відносинах.

До чого сниться колишня дівчина хлопцеві — до початку нових відносин з людиною, який раніше розцінювався лише як хороший друг. Але як відомо, дружба між чоловіком і жінкою — явище нечасте.

Симпатична, незнайома обличчя — до благополуччя і нових перспектив.

Потворна незнайомка — до зради та краху сімейних відносин через обману.

Якщо молодий особі приснився її хлопець з конкуренткою, але ревнощів у сплячої це не викликало — сонник радить задуматися наскільки міцні ваші відносини і чи дійсно вони будуть розвиватися в майбутньому.

До самотності, якщо приснився чоловік, що живе з іншою жінкою, не змінюючи сплячої.

Побачити в сні наречену — до весілля і відносин повних взаємопідтримки і теплих почуттів.

Сумна дівчина в сльозах — до розладу або до зради. Варто виділити час на поліпшення любовних відносин наяву.

Про готовність до серйозних стосунків, каже сновидіння з дівчиною в обіймах сплячого.

Хороший знайомий або близький друг обіймає дружину сплячого — до зради з боку родичів. Тлумачення сонника відноситься і до незнайомому чоловікові.

Якщо уві сні сплячий б’є і чи б’ється з дівчиною, що це передвіщає занепад сил, як моральних, так і фізичних. Сонник радить більше часу присвятити відпочинку.

Бачити бійку з обличчям жіночої статі, але не брати участь в ній — говорить про ревнощі дружини в реальному житті, і, можливо, не безпідставно.

До чого сниться бійка з дівчинкою жінці — це сонник говорити про те, що навколо сплячої будують підступи, і плетуться інтриги. У такі дні важливо зберегти свою репутацію, не піддаватися на провокацію заздрісних і дрібних недоброзичливців.

Знайома дівчина в положенні, по соннику у сні — до негативних чуток за спиною сплячого і пліток.

Якщо уві сні подруга носить під серцем малюка чоловічої статі, то сонник застерігає від небезпеки потрапити в аварію з тяжким наслідком. Якщо ж маля — це хороший знак, що віщує щастя і удачу.

Чоловікові наснилася знайома вагітної — можливо наяву він не рівно до неї дихає.

Якщо уві сні, у сплячого на руках знаходиться дівчина, це говорить про його наполегливості і вміння тримати удар на шляху до вирішення поставленого завдання.

Для ділових людей, які мають свій бізнес, тримати на руках дівчину у сні — до невдалим угодам і не добросовісним партнерам, які готові поступитися власною мораллю, заради отримання вигоди. Інша трактування сонника, говорить про швидкої хвороби когось із близьких.

До швидкого виконання заповітної мрії, сниться дама в білому.

Дівчинка в білій і красивою одязі сниться, якщо у сплячого чисті наміри і високий рівень моралі і самовладання, брудний одяг, говорить про брудних помислах.

Якщо уві сні чоловіка, його кидає кохана дівчина, то сонник говорить про глибоку прихильність до неї і бажанням залишатися з нею у що б то не стало.

Розрив відносин з коханою, супроводжувався гучним скандалом — до з’ясування відносин наяву. Якщо ж це приснилося вільному чоловіку, це говорить про новий виток життя, в яку скоро прийде справжня любов.

Батьки дівчини, можуть наснитися до свята або великим заходу на честь весілля або заручин.

Про ревнощі на порожньому місці, говорить сновидіння, в якому подруга пішла до чужого чоловіка.

Якщо молода обличчя тікає від сплячого, це по соннику обіцяє розлад і сварки в реальних з нею відносинах. Чим гірше поведінку і настрій снящейся особи, тим важче буде розставання.

До чого жінці сниться, як її коханий чоловік проводить час з суперницею — сонник віщує біду в сімейних відносинах між подружжям.

До чого сниться вдарити незнайому дівчину — до занепаду сил і неможливості довести розпочате до кінця, з-за морального виснаження.

Про щасливим і безхмарним романтичного життя, говорить бачення, в якому чоловік б’є кохану.

До чого сниться колишня подруга чоловіка, з яким спляча на даний момент складається в стосунках, то вона підсвідомо намагається проаналізувати поточну ситуацію і виявити якісь проблеми у відносинах власних.

Про необхідність зробити вибір, каже сновидіння з участю рудою особи. Як правило, рудий колір асоціюється у людей з чаклунством і брехнею, це варто врахувати при тлумаченні сну.

Добрий вести незабаром, предзнаменует сон з участю багатьох дівчат.

Якщо сплячий знайомиться з молодою обличчям, такий сновидіння є чудовим знаком для початку нових перспектив і успішного завершення всіх важливих справ, легко і швидко.

Побачити в сні пологи, говорить про дрібних неприємностях по закінченню поставленої задачі сплячого. Однак сонник Феломена тлумачить таке бачення, як швидку вагітність наяву або початок білої смуги в життєвих ситуаціях.

Сновидіння, в якому заміжня спляча потрапила на весілля — говорить про безвихідній ситуації і крах за всіма параметрами. Для вільної дівчини, такий сюжет обіцяє смуток і сльози.

Смерть дівчини уві сні, говорить про те, що недоброзичливці зазнають невдачі і не зможуть ніяк вплинути на успішний результат подій сплячого.

До чого сниться сварка з дівчиною, сонник пророкує благополучне життя і поліпшення в сімейних відносинах.

Сновидіння, де сплячий вбиває свою кохану, говорить про бажання кинути її наяву, але якщо так вчинити, то це принесе серйозні душевні терзання і з часом сплячий зрозуміє, що зробив це даремно. Можливо варто гарненько переглянути відбувається у відносинах.

До чого уві сні молода жінка б’ється зі своїм колишнім чоловіком — це говорить про швидкі, приємних зміни наяву.

Жінці з дитиною, може снитися дівчина, яка грає з малюком — до радості від материнства. Для решти ж таке бачення — ознака по соннику удачі в справах і благополуччя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: