Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник дохла риба до чого сниться?

Сонник дохла риба до чого сниться?

Загальновідомо, що жива риба сниться тим, хто незабаром пізнає радість материнства. Сон — дохла риба до чого сниться знають небагато. Зазвичай сон з рибою є несприятливим знаком. Щоб розібратися, що віщує такий сон саме вам, необхідно пригадати найменші деталі і подробиці. Це допоможе краще зрозуміти, що уготоване вам долею.

Приснилася мертва риба

Якщо вам приснилося дане сновидіння, будьте готові до втрати життєвих сил і спокою. Сонник радить озброїтися витримкою і терпінням. Через деякий час все повернеться на круги своя. Також можлива загроза втратити друзів і втрата близьких людей.

Бачити в сні, як ви доторкнулися до мертвої риби, сонник віщує проблеми зі здоров’ям. Вам варто ретельніше стежити за своїм самопочуттям і не ставиться до себе безтурботно.

Якщо ж при дотику дохла риба розкладена на частини, тлумачення сонника буде позитивним. Вас чекає удача і несподіване фінансове поповнення доходів. Можливо, вам підвищать зарплату або лотерейний квиток виявиться виграшним.

Якщо приснилося, що ви розглядаєте не живу рибу, також криє в собі негативний смисл. Вас чекають дрібні неприємності, сварки і скандали. Сонник рекомендує вам уникати конфліктних людей і не лізти на рожен. У цьому випадку багатьох проблем вам вдасться уникнути.

Тлумачення сну про рибу

Важливою деталлю є розмір. Якщо мертва риба маленьких розмірів, отже, і розмір майбутніх проблем буде невеликим. Ви легше і швидше пережити складний період. Якщо розмір значний, то важкі часи залишать великий слід у вашому житті.

Сновидіння, в якому риб’яча луска переливається різними кольорами, загрожує вам інтригами і підступами з боку конкурентів. Вони готують змову проти вас, який зможе заподіяти вам чимало головного болю та шкоди. Будьте пильні і обережні, тоді багатьох проблем вдасться уникнути.

Сон про мертвої риби

До чого ви ловите мертву рибу у воді, сонник пророкує вам проблеми зі здоров’ям. Причому виною цьому послужить ваше зловживання поганими звичками. Будьте розсудливі і переходите на здоровий спосіб життя. Якщо ж у спійманої риби буде золота луска, ловіть удачу за хвіст, скоро вам надійде цікава пропозиція, від якого не варто відмовлятися.

До чого молодій дівчині приснилася мертва риба у воді, віщує глибоке розчарування в любові. Чоловіку такий сон пророкує нестійке становище у фінансовій сфері.

Якщо уві сні риба не тільки мертва, але і тухла, значить, наяву плітки недоброзичливців подмочат вашу репутацію. Будьте уважні і не давайте приводів для чуток.

Як визначити віщий сон

Тлумачення даного сновидіння несе не зовсім позитивне значення. Не варто засмучуватися, можливо це порожній сон.

Для того, щоб дізнатися пророчі властивості сну, відвідайте розділ коли збуваються сни. В який день тижня і який місячний день приснився сон, залежить збудеться він чи ні. В розділі «Місячний календар» можна дізнатися яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: