Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник доїти корову до чого сниться?

Сонник доїти корову до чого сниться?

Доїти корову тлумачення сонника

Доїти корову

Іноді у снах ми розвиваємо бурхливу діяльність — займаємося такими справами, з якими навряд чи впоралися б наяву. Наприклад, далеко не кожен сьогодні вміє доїти корову. Якщо приснилося, що ви займалися саме цим, то сонник обіцяє масу позитивних емоцій. Але є інші тлумачення. Спробуємо дізнатися: до чого сниться доїти корову?

Якщо відкрити сонник на чолі «доїти корову», то можна помітити важливе пояснення, яке говорить, що тлумачення залежить від отриманого результату, і задоволеності сплячого тим, що він зробив у сні.

Як пояснював цей сон Міллер

Приснилося, що доїли корівку і отримали цілий бідон парного молока, тоді привітайте себе з тим, що у вашій родині панує любов і взаєморозуміння. Чоловік піклується, підтримує у всіх починаннях, діти радують старанністю, успіхами і є приводом для заслуженої гордості. Підтвердженням того, що ваш будинок повна чаша, в ньому панує атмосфера затишку і доброти, є і відчуття насолоди, яке переживаєте уві сні, випиваючи склянку свіжого молока.

Але сонник Міллера негативно тлумачить бачення, в якому тварина не бажає ділитися з своїм продуктом — невдоволено мукає, брикається, намагається втекти. Значить, сновидінню доведеться пережити труднощі. Якщо вчасно не вжити заходів для їх усунення, докласти зусиль для подолання, то ситуація буде ускладнюватися. Тому сонник настійно рекомендує, не зволікаючи, все брати під контроль і не сумувати.

Спостерігати в сні за тим, як хтось доїть корову, означає отримати наполегливе попередження про те, що поруч з’явиться підступна особистість. Діяти вона буде хитро і безпринципно, переслідуючи одну мету — збагатитися за ваш рахунок. Не забувайте про значення цього сну, і будьте пильні, уважні. Прийшла пора, коли не гріх, проявити надмірну пильність і не розкривати своїх таємниць, планів нікому, навіть родичам.

Доїння корови у сні — інші тлумачення

Якщо дівчина бачить сон, в якому доїть корову, то сонник попереджає її про те, що поруч з нею недостойний кавалер. Він звик жити за рахунок жінок, використовуючи їхні слабкості заради власної користі. Намагатися виправдовувати його дії, апелювати до совісті, на жаль, марно, це страшенний негідник. Як свідчить сонник, найрозумніше для дівчини, це, зібравшись з духом, різко обірвати стосунки з цим паразитом. Інакше він «видоїть» її остаточно і матеріально і морально.

До чого може снитися, що припадає доїти стару, виснажену корову? Сонник пророкує не найкращі часи для всієї родини сновидця. Грошові труднощі спровокують сварки і суперечки. І якщо не вистачить мудрості, терпіння пережити складний період, то ймовірний розрив відносин.

Бачити уві сні череду, жалібно мычащее тому, що тварини не доены, до швидких известиям. Якщо корівки в цій групі були здоровими і симпатичними, то сонник судить сприятливі новини. А ось якщо запам’ятали, що в нічних мареннях тварини виглядали хворими і недоглянутими, то чекайте сумних звісток.

Але не поспішайте впадати у відчай! Сонник Езопа, пояснює, що з часом виявиться, що це було лише випробування. І якщо гідно зуміли впоратися з ним, то отримаєте нагороду. Словом, все що не робиться, все — на краще. Приснилося, що подоїли корову, а молоко виявилося огидним на смак? Тлумачення цього сюжету пророкує страждання. Чекають переживання, з-за розчарувань, нещасть.

Але повірте, що смугу невдач змінить час перемог. Сучасний сонник, пропонує на час залягти на дно, економлячи сили, зберігаючи нерви. Потерпіть трохи, не робіть необдуманих вчинків у пориві відчаю, і все вирішиться благополучно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: