Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фекалії до чого сняться?

Сонник фекалії до чого сняться?

Фекалії тлумачення сонника

До чого сняться фекалії? Провидці практично одностайно пророкують поліпшення фінансового стану. Але нюанси трактування багато в чому залежать від сюжету бачення.

Тлумачення Міллера

З’явилися фекалії у сні психолог розшифровує як нові джерела доходів. Проекти, які ви вважали безперспективними, і забули про них, несподівано почнуть приносити хороші дивіденди.

Сонник Міллера для людей, що працюють у сфері обслуговування, трактує — ви укладете серйозний контракт, який забезпечить високий прибуток.

Інші передбачення

До чого сняться фекалії з різким неприємним запахом — відносини загострилися, ось-ось вдарить грім. Якщо ви розшукуєте джерело смороду, сонник показує — на вашу долю нахабно втрутяться, спробують нав’язати певну манеру дій і варіанти вирішення проблем. Дані рекомендації будуть неприємні і марні. Спробуйте відсторонитися від цих особистостей наяву.

До чого сняться фекалії людям, займаються землеробством або розводить худобу — урожай буде щедрим, а приплід сильним і здоровим. Вклали капітал в розвивається бізнес? Сонник пророкує стабільно високий дохід.

Побачити кал уві сні мигцем і випадково — в реальності ви надмірно підвладні впливу оточуючих, не маєте своєї думки, у спірних питаннях пливете за течією. Пора змінюватися, каже сонник, адже люди, що перебувають поруч безцеремонно користуються вашої безхребетністю. Навчіться відмовляти, відстоюючи свої переконання, інакше зухвальці скоро сядуть на шию.

Трактуючи екскременти як прибуток, сонник рекомендує враховувати, кому вони належали. Послід тварин означає новий вдалий проект, організацію грошового справи або вигідно вкладені інвестиції.

Але людське гівно уві сні трактується неоднозначно. Один з варіантів передбачення обіцяє погіршення відносин з людьми, нескінченні конфлікти на порожньому місці, сварки, непорозуміння. Крім того, сонник допускає появу шансу збагатитися. У цьому допоможуть особистості, з якими в реальності ви знаходитесь у давньому протистоянні.

Фекалії у сні були ваші? Феломена передбачає: в результаті неуважності людина потрапить в незручне становище і буде соромитися своїх дій. Причини, з яких це сталося, швидко забудуться, але невпевненість оселиться у вашій душі надовго.

Що робили з випорожненнями

До чого сняться фекалії, коли ви вступили в них або перепачкались — до прибутку, можливо, позачергової премії. Але якщо уві сні почалися проблеми зі здоров’ям, нести в лабораторію кал і сечу на аналіз — поганий знак. Він символізує непередбачені збитки, розтрати, втрати.

Прибирали фекалії? Сонник радить згадати, кого ще з людей зустріли в грезе. Швидше за все, ви сильно залежите від особистості з бачення.

Двоїсте значення має сюжет, де довелося спробувати уві сні гівно на смак. З одного боку, даний сценарій мрії символізує здатність добре заробити завдяки вмінню переконувати, красномовству. З іншого боку, показує зайву скупість і жадібність сновидця. Але іноді сонник таким чином застерігає особистість від словесної нестриманості.

Провалитися в стічну яму з фекаліями віщує високу ймовірність потрапити в дурну, неприємну ситуацію, зганьбитися перед усіма. На найближчий час запасіться терпінням і витримкою, ігноруйте провокації і спроби зачепити за хворе місце.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: