Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фальшиві гроші до чого сняться?

Сонник фальшиві гроші до чого сняться?

Фальшиві гроші тлумачення сонника

Ви далекі від світу злочинних діянь, але уві сні переслідувало бачення про фальшиві гроші? Саме час проявити підвищену акуратність і передбачливість у справах, висловлюваннях наяву. Поки спали ваша свідомість або вищі сили натякали про те, що в реальності вас можуть обдурити, має намір дезінформувати, пограбувати. А ще сонник попереджає про те, що треба бути готовим до того, що деякі плани зазнають фіаско. Частково в цьому буде винен і сам сновидець, який, як і всі люди, іноді може помилятися.

Слово Міллеру

До чого приснилося, що отримали, знайшли або розплатилися фальшивими купюрами? За версією Густава Міллера, це символ марності зусиль, краху задуманих планів. До того ж не виключено, що сновидінню належить дізнатися, що таке розорення і нужда.

Єдиний спосіб запобігти насуванню фінансову катастрофу, виявити першопричину всіх лих. Не виключено, що це підступи конкурентів, які змогли спритно обдурити сновидця. Треба діяти оперативно та рішуче, поки є час виправити ситуацію, відновити справедливість.

До підлогів, розчарувань, обманів, ось до чого сняться фальшиві гроші. А ще подібне бачення бачать люди, які готові по-новому поглянути на деякі події, по-іншому оцінити поведінку людей, переосмислити моральні цінності.

Того, хто в нічний фантазії викрив фальшивомонетника, в реальності дуже пощастить, адже сонник пророкує йому славу і багатство. І це незважаючи на підступи підступних ворогів, моїх ненависників, бо сновидця.

Сон, у якому довелося довго дивитися на банкноти фальшивки, віщує неприємні відкриття, що стосуються особистих відносин. Сонник натякає, що людина з якою у вас любовний зв’язок, щиро не поділяє ваших почуттів і пристрасті, а підтримує відносини, переслідуючи корисливі цілі. Втім, якщо ви, розглядаючи фальшивку в нічному видінні, були в прекрасному настрої, то і в реальності легко перенесете зрада коханого, і навіть подумаєте про те, що все це тільки на краще.

Кримінальні мотиви

В житті ви керуєтеся принципом: мета виправдовує засоби, ось до чого приснилося, що виготовляєте фальшиві грошові знаки. Зізнайтеся, іноді ви не гнушаетесь скористатися забороненими прийомами, методами, які не можна зарахувати до благородним і чесним? Однак врахуйте, що подібний стиль поведінки, або ведення бізнесу не додасть авторитету, колеги, партнери навряд чи будуть раді вашому успіху.

Правда в Циганському соннику чоловік, який виступав у нічний грезе в ролі фальшивомонетника, наяву укладе угоду на вигідних умовах. До того ж йому надасть протекцію впливова персона, яка ще навчить і допоможе, при необхідності, дати хабар чиновникам.

Якщо в сновидінні спостерігали за тим, як хтось виготовляє підроблені банкноти, то насправді ви відрізняєтеся проникливістю. Ваша інтуїція і життєвий досвід підказують, що зовнішня респектабельність або люб’язність того чи іншого персонажа часом приховують просто лестощі, обман, меркантильність.

Таке ж пояснення пропонують сонники і до сюжету, в якому сплячі довелося просто побачити або познайомитися з фальшивомонетником.

Збувати підробки

До чого сняться фальшивки, які ви не просто знайшли або виготовили, але ще й намагаєтеся збути? На цей рахунок сонник дає маловтішний прогноз — все йде до того, що всі ваші витівки, обмани, нечесні вчинки стануть надбанням громадськості.

Припустимо в сновидінні вас зловили в магазині, при розрахунку підробленими купюрами. На жаль, але ця картина в сні передує майже аналогічні викриття в реальності, попереджає провидиця Ванга.

Уві сні вирішили, що подарувати комусь гроші, які самі і надрукували? Тоді ви стали щось має намір приховувати від рідних і близьких. Причому прекрасно усвідомлюючи те, що розкриття цієї таємниці стане катастрофою, тому, що люди побачать вас із самої непривабливої сторони і засудять.

У Фрейда є інше пояснення з приводу того до чого снилося дарувати фальшиві гроші. На думку австрійського психіатра, сплячий згорає від любовної пристрасті і ось-ось вступить в інтимний зв’язок з жаданою персоною. Але, ця інтрижка може зруйнувати його взаємовідносини з дружиною або постійною партнеркою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: