Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фарбоване волосся до чого сняться?

Сонник фарбоване волосся до чого сняться?

Фарбоване волосся тлумачення сонника

Ще жительки Стародавнього Риму годинами просиджували під променями сонця, бажаючи висвітлити пасма. Зате тепер величезний арсенал косметичних засобів, дозволяє за лічені хвилини надати волоссю будь-який відтінок.

До чого сняться фарбоване волосся? Відповідаючи на це питання, сонник, насамперед, пропонує тому, хто спить задуматися: чи сподобався йому пригрезившийся колір локонів? Якщо зі сну пасма було блискучим, шовковистим, мали природний вигляд, то трактування сновидіння позитивна. А ось «радикальні» кольори веселки: синій, фіолетовий, рожевий можуть провіщати несподівані повороти долі.

По фрагменту сновидіння

Так трапляється, що прокинувшись, ми не можемо згадати точного сюжету сновидіння. Але навіть за невеликого його фрагмента можна дізнатися, про що намагалися нас попередити вищі сили, поки ми перебували в обіймах бога Морфея. Так, відкривши сонник, дізнаємося, що освітливши темні пасма в нічний дрімоті, наяву ми може розраховувати на приємну зустріч з цікавою людиною або на захоплюючу поїздку.

Вас чекають чарівні, незвичайні розваги, ось до чого снилося, що ви пофарбували волосся в яскравий колір. Якщо примарилось, що змінили імідж і тепер красуєтеся з яскраво-вогненної шевелюрою, то будьте впевнені, предмет вашої пристрасті не просто зверне на вас увагу, але і запалилися відповідними почуттями.Сонник попереджає, що золоті кучері це ознака того, що поруч з вами насправді чимало заздрісників.

Що скаже Міллер?

Міллер запевняє, що фарбоване волосся на жіночому сні, можна тлумачити, як обіцянку по пробудженню легкого, безневинного, романтичної пригоди або флірту. Але якщо фарбовані буклі пригрезились чоловікові, то Міллер рекомендує йому насторожитися: такий сюжет пророкує неприємну ситуацію, в результаті якої сновидець може бути зганьблений, викритий в чомусь непристойну, непристойною. Власні експерименти з волоссям

Сонник міс Хассе дає найоптимістичніші прогнози того, хто уві сні перетворився з брюнета, шатена в блондина. Провидиця вважає, що забарвлюючи в сні темні пасма в більш світлі тони, спляча людина підсвідомо вже здогадується про те, що попереду його чекає успіх і слава.

До чого приснилося, що ви, навпаки, додали світлим кучерям темний відтінок? Таке бачення, на жаль, не обіцяє нічого хорошого. В недалекому майбутньому сновидінню доведеться пережити низку прикрих неприємностей.

Сон, у якому ви зважилися пофарбувати світлі локони у вогненно-рудий колір, відображає ваше небажання визнавати очевидне. Насправді ви чудово знаєте, що живите ілюзії з приводу якогось людини, або заходи. Але вам так зручно жити в полоні цього обману, що ви вважаєте за краще не з’ясовувати стосунків, і не докопуватись до істини.

Тільки людям, що прагнуть до гармонії і досконалості, можуть привидітися короткі пасма, пофарбовані в каштановий тон, запевняє Східний сонник.

Веселка змін

У Циганському соннику є передбачення, з приводу того: до чого сниться шевелюра незрозумілого, неприродного відтінку, а то і що рясніють всіма кольорами веселки?

Так, наприклад, волосся Мальвіни (блакитні) сняться напередодні виконання заповітного бажання, мрії. А от помаранчеві локони пророкують тому, хто спить те, що він не зможе стримати емоцій. І як не дивно такий «вибух» одкровення підуть у підсумку йому тільки на користь.

А що чекати того, хто уві сні побачив у себе на голові пасма самих різних відтінків? Такий сон чудова прикмета — дуже скоро у вас відкриються якісь видатні здібності або таланти.

Приснилися темне волосся серед світлих? Це знак майбутніх труднощів і негараздів. Якщо ж у брюнета ви бачите світлі прядки, то в реальності зумієте позбутися від шкідливих звичок або, нарешті, упорядкуйте свій режим.

Сивина в голову…

Немає приводу для переживань, якщо відносно молодій людині примарилось, те, що його голова посивіла. Це всього лише підтвердження того, що оточуючі цінують і поважають його.Приснилося, що фарбуєте волосся, намагаючись приховати сивину? Значить, ви знайдете сили для вирішення будь-якої задачі, витримайте будь-які випробування.

Тлумачення сну чоловіка, про те, що він несподівано і майже миттєво посивів, характеризує сновидця, як розумну людину, здатного приймати раціональні, виважені рішення. Коли дама бачить у нічних мареннях представника сильної статі, за допомогою фарби намагався приховати сивину, то наяву у неї з’явиться впливова, авторитетна друг, покровитель.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: