Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фарбувати волосся до чого сниться?

Сонник фарбувати волосся до чого сниться?

Фарбувати волосся тлумачення сонника

В реальності забарвлюючи волосся, жінки, як правило, мріють удосконалити свою зовнішність, змінити свій імідж. Приблизно таке ж тлумачення мають і сни, в яких довелося займатися фарбуванням шевелюри. Втім, сонники попереджають, що якщо таке бачення випало людям, які за родом своєї діяльності досить часто фарбують собі або клієнтам волосся, то йому не варто надавати особливого значення. Це всього лише віддзеркалення професійних турбот і дум.

Якщо ви вкрай рідко змінюєте колір волосся, то уважно вивчіть передбачення сонника. До чого сниться подібний сюжет? Загальне і найпоширеніше пояснення — — прийдешні зміни в долі сплячого, ініціатором яких він і є. Коли чекати цих нововведень, і зроблять вони життя людини краще, цікавіше або багатшими? Про це більш детально, з урахуванням всіх нюансів прочитаємо в соннику.

Блондинка, шатенка, брюнетка?

Приснився косметична процедура фарбування локонів це заклик або порада сновидінню — треба щось терміново змінити в житті! Мова може йти про те, що треба внести корективи у зовнішність, змінити стиль одягу, зачіску, манеру поведінки. Або про більш глибоких серйозних змінах, що стосуються сфери спілкування, роботи, способу життя, розпорядку дня.

Щоб зрозуміти до чого сниться фарбувати волосся, треба згадати яким був обраний колір, відтінок. Привиділося, що вибрали темну фарбу для волосся? Тоді сонник застерігає — вірогідні невдачі, помилки. Іноді таке бачення передрікає повний крах розпочатої справи, а також підказує, що можна втратити близького друга (подругу).

До чого сниться, що ви відразу стали блондинкою? За сонником, це знак добрих справ, вірних починань і благих мотивів. Забарвлюючи волосся в сні на кілька тонів світліше, ви можете сподіватися на те, що обставини найближчим часом будуть складатися в вашу користь. Фортуна посміхнеться вам, і справи підуть в гору. Однак якщо ви отримали сивий, попелясто білий колір волосся під час фарбування пасом у сні, то будьте обережні, це прикмета неминучих неприємностей і хвороб.

Приснилося, що вибрали яскраві, червонуваті відтінки? Якщо вірити сонником, то спляча людина знаходиться в стані любові і пристрасті, а таке бачення обіцяє йому скоро пояснення з предметом обожнювання. Не виключено, що спляча дама отримає довгоочікуване пропозицію руки і серця.

У сновидінні наважилися перефарбуватися в рудий? Тоді, на жаль, за версією сонника, чекає охолодження у відносинах з коханим і інші проблеми пов’язані з амурними справами. Фантастичні відтінки Коли в сновидінні зважилися на екстравагантний золотий колір, це характеризує вас, як натуру досить організовану, чітко плануючу дії і вчинки. Ви віддаєте собі звіт і в тому, що самі не лише є ковалем власного щастя, але і винуватцем всіх невдач і помилок. Тим не менш, сонник, рекомендує бути трохи обережнішим, тому що у вас чимало недоброзичливців з числа заздрісників.

Незважаючи ні на що ви не втрачаєте надії на те, що ваші плани та мрії здійсняться, ось до чого сниться, що ви перефарбували волосся в зелений колір. Що ж є підстави вважати, що ваші задуми втіляться в життя, доля не розчарує вас.

Привиділася зачіска Мальвіни — блакитна копиця волосся? Тоді по пробудженню чекають веселощі і розваги. Колір апельсина (помаранчевий) обіцяє уві сні великі зміни, а ось коричневий, передвіщає неприємності. Пов’язані вони будуть з якимись новими справами, тому приступаючи до їх реалізації, гарненько все обміркуйте, інакше потім будете засмучуватися і навіть потерпіть серйозні збитки.

Пояснення Міллера

Міллер вважає, що сни про те, як фарбують волосся, бачать люди, що страждають від самотності. Якщо ви перефарбовувати пасма відразу два відтінки, поки спите, то, значить, наяву мучить сумнівами. Коли бачите в сні, що фарбу наніс на волосся хтось інший, то знайте — велика ймовірність того, що хтось із рідних затаїв на вас образу і злиться.

Коли дама в нічних мареннях змінює свій колір волосся, то цілком можливо, що у неї з’явиться можливість трохи пофліртувати. А ось представників чоловічої статі, це ж бачення застерігає від необачних кроків, вчинків, які можуть бути згубними для репутації.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: