Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фура до чого сниться?

Сонник фура до чого сниться?

Фура тлумачення сонника

Намагаючись зрозуміти, до чого сниться фура, слід враховувати нюанси бачення: що вона везла і куди прямувала, хто сидів за кермом. Наприклад, навантажена машина віщує багатство і прибуток, а йде порожняком символізує потребу, борги.

Трактування Міллера

Навантажений вантажівка-довгомір уві сні, на думку психолога, віщує: щоб здійснити задумане, доведеться потрудитися. У підсумку робота принесе прибуток і моральне задоволення.

Видавшую види фуру сонник розшифровує як поразку в боротьбі з конкурентами.

А якщо транспорт зламався і стоїть, Міллер передвіщає сварку і розставання з друзями.

Наявність вантажу

Побачили навантажену фуру? Сонник обнадіює — настає сприятливий період. У справах буде везти. З’явиться можливість додатково заробити або розширити бізнес.

Але якщо товару в машині немає, готуйтеся до невдач і бідності, які будуть ходити по п’ятах, попереджає Циганський сонник.

Керувати машиною

Квіток прогнозує — водієм були ви, значить, на роботі доручать відповідальна справа, що вимагає підвищеної уваги. Якщо фура білого кольору, ви впораєтеся із завданням, чорного — зазнаєте поразки.

Уві сні поруч на пасажирському сидінні знаходиться людина — колеги допоможуть виконати роботу.

Крім того, управління фурою пророкує — з новими обов’язками розібратися буде складно, але в підсумку все вийде.

Тягач їде перед вами — це знак, не сидите, склавши руки, якщо хочете домогтися перемоги. Трудоголікам греза віщує швидке отримання нової посади.

Вчитися у сні водити вантажівку на спеціальному полігоні — ви зумієте вирішити виниклі проблеми. Провидці рекомендують не опускати руки після першої невдачі, а продовжувати шукати вихід із становища.

А якщо аварія?

Місячний сонник передбачає, потрапити в ДТП, означає зіткнутися з труднощами.

Білий вантажівка лежить на боці, і на ньому чітко видно яскраві плями крові — настає важка хвороба з ускладненнями.

Спостерігати в сні, як фура, летить на великій швидкості, збиває пішохода — близький друг стане причиною серйозних проблем. Якщо за кермом машини були ви, то наяву будете створювати неприємності собі і оточуючим.

Сонник у разі, якщо перекинувся, при цьому зніс паркан, стовп чи пошкодив стіну будівлі, попереджає — здійснюючи плани, ви зустрінете багато серйозних перешкод.

Обслуговування авто

Приводити у сні машину в порядок: протирати фари і дзеркала, мити кузов, отримуючи від дій моральне задоволення – виконувати новий проект буде не лише приємно, а й економічно вигідно.

Східний сонник, заправляти фуру бензином, трактує як підвищення значущості. Співробітники часто до вас звертатися за порадою.

Міняти колеса — греза говорить про вміння бачити позитив навіть у повсякденних турботах. Ця якість дуже цінують друзі та рідні.

Авторинок

Купувати в сні фуру віщує зміни звичного способу життя. Якщо її колір темний — зміни розбудують, світлий — порадують.

Займатися продажем вантажівки-довгоміра, значить, позбавитися від того, що заважало розвитку. Машина нова? Це передбачає придбання додаткових навичок.

Пастор Лоффа, складаючи сонник, вказав: якщо ви торгуєтеся, намагаючись збити ціну, значить, в реальності прагнете до змін, але не визначилися повністю, чи потрібні вони вам.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: