Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фундамент до чого сниться?

Сонник фундамент до чого сниться?

Фундамент тлумачення сонника

До чого сниться фундамент? Даний елемент будинку символізує основу життя, впевненість людини в майбутньому. Влаштовувати основу будівлі, означає швидке просування справ завдяки грамотно складеним планом.

Версія Міллера

Зведення уві сні фундаменту будівлі психолог розшифровував як достаток і процвітання. Однак, якщо ви помітили, що грунт, на якій відбувається будівництво, слабка, то Міллер попереджає, що для здійснення задуманого недостатньо ресурсів.

Господар долі

До чого сниться рити котлован? Ви готуєтеся до відповідальної справи.

Спостерігати, як цим займаються робітники, віщує — ваше майбутнє в руках інших людей. Також даний сюжет мрії пророкує — в складному справі ви знайдете однодумців, які допоможуть впоратися з труднощами.

Піднятися в сні на підставу будинку, при цьому відчуваючи гордість і радість, — вас очікує запаморочливий успіх і безбідне життя. А якщо допомагаєте іншій людині будувати будівлю, значить, отримаєте більш високу посаду.

Зовнішній вигляд

Сонник від А до Я істотне значення при тлумаченні мрії надає особливостям фундаменту.

Бачити, як він руйнується, віщує нескінченні сварки і скандали в сім’ї.

Якщо основа підмила вода, сонник вказує на появу недоброзичливця, який заздрить вашому сімейному щастю й намагається його зруйнувати. Хочете зберегти гармонію у відносинах, менше будьте відвертий з оточуючими.

До чого сниться розпочата, але не доведена до кінця будівництво? Важливу справу доведеться кинути на середині, так як для його завершення не вистачає ресурсів.

Зруйнований фундамент віщує необхідність почати все заново.

Успіх

Святкуєте свій день народження з січня по квітень? Тоді фундамент у сні пророкує: затіваючи нову справу, досягнете успіху, тільки якщо ви впевнені в позитивному результаті.

Англійський сонник будівництво підстави розшифровує, як прагнення подбати про фінансовий стан сім’ї. Можливо, вдасться знайти джерела додаткового доходу.

Молодій жінці сонник обіцяє знайомство з багатим спонсором. Він допоможе просунутися по службі, почати власну справу і забезпечить безбідне життя.

Для подружжя даний сюжет уві сні розшифровується як поліпшення взаємин з домочадцями.

Медея, складаючи свій сонник, вказала — займатися будівництвом, значить, у складній ситуації забезпечити благополуччя рідних.

Заспокойтеся

Якщо якісь фактори уві сні руйнують цілісність фундаменту, в реальності почнеться непростий період. В сім’ї пануватиме важка атмосфера. Велика ймовірність, що нескінченні скандали і конфлікти приведуть до розлучення.

До чого сниться власноруч зруйнувати будова? Сучасний Суміщений оракул рекомендує взяти себе в руки. Ви самі провокуєте конфлікти з рідними та друзями.

Складна робота

У баченні готували місце під будівництво, значить, наяву виникнуть серйозні труднощі. Якщо зумієте з ними впоратися, чекає запаморочливий успіх — передбачає Загальний сонник.

У грезе натрапили на покинуте будівництво з недоробленим фундаментом. Даний сюжет характеризує людину як вкрай незібраного. Він не здатний довести розпочате до кінця. У цьому головний корінь проблем і відсутність достатку в родині.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: