Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник футбол до чого сниться?

Сонник футбол до чого сниться?

Футбол тлумачення сонника

До чого сниться футбол? Зазвичай провидці розшифровують такий сон як надмірний тиск, який чинять людиною на оточуючих. Для більш повної трактування необхідно враховувати деталі мрії.

Передбачення Міллера

Психолог попереджає, уві сні спостерігати за грою з трибуни означає: ваша любов до ризикованих задоволень спровокує неприємності.

Грати в м’яч — Міллер вказує на схильність робити з мухи слона. В більшості своїй серйозність неприємності надумана.

Фанат

До чого сниться вболівати за улюблену команду, кричати з трибун слова підтримки? В реальності опинитеся під впливом авторитетної особистості, від якої звільнитися буде складно. Ви витратите багато сил і енергії, але досягнете свого.

Сонник пророкує, якщо в грезе дивіться трансляцію матчу вдома, то близька людина зробить помилку, наслідки якої вам доведеться усувати. В результаті може погіршитися самопочуття, попереджає Квіток.

Стати уві сні футболістом, що сидить на лаві запасних і спостерігає за грою своєї команди — наяву в результаті проблем із здоров’ям доведеться залишити улюблену справу, бо вам зараз не по собі.

Гравець

До чого сниться бігти по полю, вправно обходячи супротивників, утримуючи м’яч у себе? Дане бачення свідчить про надмірну схильність маніпулювати. Сонник каже: ви звикли смикати за ниточки і навіть не замислюєтеся, що в інших людей є почуття, а ви можете нашкодити їм.

Грати в одній команді з відомими футболістами, Місячний сонник попереджає: ви занадто багато дозволяєте собі, посилаючись на знайомства з впливовими людьми, але це скінчиться неприємностями.

Уві сні забили вирішальний гол, тим самим принісши перемогу команді — перестаньте тиснути на одного, інакше спалахне сварка, і ви розлучитеся назавжди.

Ставши воротарем, успішно ловіть всі м’ячі, які посилає в ворота команда суперників. Феломена характеризує сновидця як дуже привабливого людини, легко знакомящегося і скрізь знаходить друзів. Навколишні самі тягнуться до нього, відчуваючи добру вдачу і чуйність.

Футбольна атрибутика

Брудне занедбане поле сонник розшифровує як інтриги і плітки. Жінці дане бачення віщує — її обумовлено, в результаті є ймовірність розставання з коханим.

Але якщо поле прибрано і зеленіє уві сні соковитою травою, значить, чекає радість і веселощі.

Приснився новий футбольний м’яч — всі ваші складності вирішаться швидко і з мінімальними зусиллями, обнадіює Весняний сонник.

Купувати дудки, тріскачки, капелюхи та інші фанатські атрибути — до нових знайомств, дуже ймовірно, почнеться роман.

Свисток арбітра в сні означає — ви надмірно напружені. Знайдіть спосіб розслаблятися, інакше спровокуєте поява проблем.

Пригода на грі

Футболіст травмувався під час матчу — наяву конкуренти збирають інформацію про вас, вишукуючи слабке місце, скоро їх підступний план буде готовий.

Бачите по телевізору бійку під час матчу вболівальників. означає: ваша любов до ризикованих задоволень спровокує неприємності. Мусульманський сонник попереджає: на роботі назріває сварка. Найкраще, що ви можете зробити — бути подалі від епіцентру скандалу, зберігаючи нейтралітет. У цьому випадку отримаєте підтримку керівника.

Побитися уві сні за останній квиток на матч, значить, в реальності посваритися з товаришем по службі.

Спробували пронести заборонені предмети на гру, але це охоронець виявив і побив вас. Сонник попереджує: якщо і далі будете ігнорувати свої робочі обов’язки — понижено в посаді, а можливо, і звільнять.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: