Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник футболка до чого сниться?

Сонник футболка до чого сниться?

Футболка тлумачення сонника

З’ясовуючи, до чого сниться одяг, необхідно враховувати, що за річ побачили в грезе. Наприклад, футболка означає — ви з головою поринули в роботу. Врахуйте, добром це не скінчиться. Сонник попереджає: в результаті монотонності буднів і відсутності позитивних емоцій існує ризик загнати себе в депресію і втратити інтерес до навколишнього світу.

Трактування Міллера

Психолог футболку уві сні розшифровує як зміни в особистому житті.

Жінці, якщо на ній чоловіча модель одягу, бачення пророкує появу нового шанувальника. Річ вивернута навиворіт, сонник попереджає: кавалер вводить в оману, намагаючись присвоїти властиві йому риси характеру.

Одягли футболку з магазину, навіть не знявши бирку. Міллер передбачає: щоб добитися уваги і розташування вподобаного людини, ви підете на будь-які хитрощі.

До чого сниться одягатися в одяг, вкриту плямами? Втратите авторитет серед знайомих.

Відтінки

Тлумачення бачення змінюється разом з кольором деталі гардеробу.

Якщо немає переважаючого кольору, а забарвлення футболки строката, то улюблений піднесе приємний сюрприз.

Придбання

Сонник Лоффа покупку уві сні червоної одягу розшифровував так: скоро з’явиться можливість відпочити з рідними. Якщо нова річ була трохи тісний, то чекайте сплеску почуттів до другої половинки.

Фрейд вказує: якщо в сні довго вибирали червону теніску для свого хлопця, але пішли з книгарні з порожніми руками, отже, сексуальне життя приїлася, набридла, не вистачає нових відчуттів.

Придбали чорну футболку? Місячний сонник підказує: якщо одяг вам велика, значить, пора налагодити відносини з сусідами і співробітниками.

Майка на розмір і більше менше — ви пригнічуєте оточуючих авторитетом.

Подарунок

До чого сниться отримати футболку в якості презенту? Медея передбачає зміни на роботі.

Якщо одяг у сні білого кольору, але дивного крою, керівник зробить вам незвичайну пропозицію.

Даруйте білу теніску? Мусульманський сонник пророкує: ваші вчинки засмутять когось з оточуючих. Підношення отримав чоловік? В реальності йому спробують нашкодити. Такий несприятливий тлумачення пояснюється тим, що на Сході світлі одежі — символ смутку і печалі.

Ошатна і звичайна

До чого сниться, коли вам довелося одягнути мокру футболку? Міс Хассе обіцяє несподівані зміни.

Погода на вулиці не дозволила нарядити улюблену майку. Лонго, складаючи сонник, вказав: зміни, що відбулися, хоча і не принесуть неприємностей, але засмутять вас.

Жінки уві сні зустріч з подругою, на якій одягнена незвичайна теніска, віщує: найближчим часом її внутрішній світ почне кардинально змінюватися.

Одягати красиву футболку на коханця передрікає початок нової стадії у відносинах. Можливо, ви отримаєте пропозицію руки і серця.

Якщо чоловік не може знайти улюблену футболку, сонник засмучує: надії на підвищення не здійсняться.

Лахміття

Приснилася розірвана, в брудних плямах одяг. Циганський сонник пророкує появу брехливих чуток і наклепів, распускаемых недоброзичливцями. Але якщо забруднена майка була уві сні загублена, ви зумієте викрутитися зі складної ситуації і залишитися з прибутком.

Крім того, брудний одяг сонник розшифровує як зайва увага з боку шахраїв або крадіжку цінностей.

Прати річ — в реальності звинуватять в несправедливості, але ви легко доведете свою невинність.

Уві сні приміряли порвану брудну футболку? Даний сюжет свідчить про стійкості особистості. Провокації ворогів не матимуть потрібного дії.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: