Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник футболка до чого сниться?

Сонник футболка до чого сниться?

Футболка тлумачення сонника

З’ясовуючи, до чого сниться одяг, необхідно враховувати, що за річ побачили в грезе. Наприклад, футболка означає — ви з головою поринули в роботу. Врахуйте, добром це не скінчиться. Сонник попереджає: в результаті монотонності буднів і відсутності позитивних емоцій існує ризик загнати себе в депресію і втратити інтерес до навколишнього світу.

Трактування Міллера

Психолог футболку уві сні розшифровує як зміни в особистому житті.

Жінці, якщо на ній чоловіча модель одягу, бачення пророкує появу нового шанувальника. Річ вивернута навиворіт, сонник попереджає: кавалер вводить в оману, намагаючись присвоїти властиві йому риси характеру.

Одягли футболку з магазину, навіть не знявши бирку. Міллер передбачає: щоб добитися уваги і розташування вподобаного людини, ви підете на будь-які хитрощі.

До чого сниться одягатися в одяг, вкриту плямами? Втратите авторитет серед знайомих.

Відтінки

Тлумачення бачення змінюється разом з кольором деталі гардеробу.

Якщо немає переважаючого кольору, а забарвлення футболки строката, то улюблений піднесе приємний сюрприз.

Придбання

Сонник Лоффа покупку уві сні червоної одягу розшифровував так: скоро з’явиться можливість відпочити з рідними. Якщо нова річ була трохи тісний, то чекайте сплеску почуттів до другої половинки.

Фрейд вказує: якщо в сні довго вибирали червону теніску для свого хлопця, але пішли з книгарні з порожніми руками, отже, сексуальне життя приїлася, набридла, не вистачає нових відчуттів.

Придбали чорну футболку? Місячний сонник підказує: якщо одяг вам велика, значить, пора налагодити відносини з сусідами і співробітниками.

Майка на розмір і більше менше — ви пригнічуєте оточуючих авторитетом.

Подарунок

До чого сниться отримати футболку в якості презенту? Медея передбачає зміни на роботі.

Якщо одяг у сні білого кольору, але дивного крою, керівник зробить вам незвичайну пропозицію.

Даруйте білу теніску? Мусульманський сонник пророкує: ваші вчинки засмутять когось з оточуючих. Підношення отримав чоловік? В реальності йому спробують нашкодити. Такий несприятливий тлумачення пояснюється тим, що на Сході світлі одежі — символ смутку і печалі.

Ошатна і звичайна

До чого сниться, коли вам довелося одягнути мокру футболку? Міс Хассе обіцяє несподівані зміни.

Погода на вулиці не дозволила нарядити улюблену майку. Лонго, складаючи сонник, вказав: зміни, що відбулися, хоча і не принесуть неприємностей, але засмутять вас.

Жінки уві сні зустріч з подругою, на якій одягнена незвичайна теніска, віщує: найближчим часом її внутрішній світ почне кардинально змінюватися.

Одягати красиву футболку на коханця передрікає початок нової стадії у відносинах. Можливо, ви отримаєте пропозицію руки і серця.

Якщо чоловік не може знайти улюблену футболку, сонник засмучує: надії на підвищення не здійсняться.

Лахміття

Приснилася розірвана, в брудних плямах одяг. Циганський сонник пророкує появу брехливих чуток і наклепів, распускаемых недоброзичливцями. Але якщо забруднена майка була уві сні загублена, ви зумієте викрутитися зі складної ситуації і залишитися з прибутком.

Крім того, брудний одяг сонник розшифровує як зайва увага з боку шахраїв або крадіжку цінностей.

Прати річ — в реальності звинуватять в несправедливості, але ви легко доведете свою невинність.

Уві сні приміряли порвану брудну футболку? Даний сюжет свідчить про стійкості особистості. Провокації ворогів не матимуть потрібного дії.

zogo.com.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: