Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник фарба до чого сниться?

Сонник фарба до чого сниться?

Фарба тлумачення сонника

Побачивши уві сні фарбу, не відразу зрозумієш: до чого сниться той чи інший колір? Сонники пропонують самі різні тлумачення, які настільки ж контрастні, як і баночки з фарбами в наборі гуаші чи акварелі. Часом це знак любові, удачі, везіння, а часом, — ознака випробувань, підступів ворогів.

Турботи маляра

До чого сняться малярні роботи? Якщо взяли фарбу, щоб пофарбувати стіни або підлоги, то сонник пророкує дуже вигідні пропозиції, вдалий контракт або велику угоду. Але іноді, фарбуючи уві сні підлоги, ви отримуєте сигнал про те, що дуже скоро наяву зустрінете людину, якого любіть всім серцем. Він відповість взаємністю, і ви будете щасливі разом довгі роки.

Велика ймовірність того, що ви відразу станете багаті, ось до чого снилося, як фарбували двері! Наприклад, сонник припускає, що ви скоро отримаєте величезний спадок або вас запросять зайняти високий пост, з відмінним окладом.

Цікаво інтерпретується сон, в якому фарбуєте білою фарбою якусь темну поверхню. Це попередження про те, що ризикуєте, погоджуючись зараз на участь у якомусь заході або справі. Не погоджуйтеся, радить сонник, тому, що в результаті вас чекають тільки збитки і печалі.

Білити що за все доводиться і тим людям, які дуже наївні і довірливі. Саме тому вони часто стають жертвами шахраїв та пройдисвітів! А значить, пригадавши таке сновидіння, постарайтеся бути трохи уважніше і акуратніше, спілкуючись малознайомими особами.

Що скаже Міллер?

Міллер пояснює: до чого може примаритися забруднена фарбами одяг. На його думку, сновидець може отримати удар в спину від людини, якого вважає відданим і вірним товаришем. А якщо дівчина бачить, що пролила фарбу на спідницю під час малювання, то в реальності за її спиною невтомно пліткують заздрісні приятельки. Їх вигадки можуть стати причиною проблем і неприємностей.

Будьте добрішими і мудрішими!

Приснилося, що фарбуючи щось, ви неабияк забруднилися? Сонник попереджає: всі ваші спроби приховати від кого-то реальний стан справ, щось прикрасивши, приречені на провал. Тому припиніть їх поки не пізно, інакше наживете нових ворогів і примножите свої проблеми.

Майже такий же сонний сюжет — це підказка: за пробудження доведеться вислухати чимало критичних відгуків і думок. Але не гарячкуйте, не турбуйтеся, а спробуйте знайти в цих відгуках раціональне зерно, відокремити корисні зауваження від злісних випадів недоброзичливців.

У сні ви змішували фарби на палітрі? Про таке в реальності якусь інтригу, намагаючись спокусити кого-то або добитися бажаного незважаючи ні на що. Але знайте, якщо в сновидінні ви випадково забруднилися, то ваші плани скоро стануть відомі і задум не здійсниться.

По структурі, за видом

Помітивши в нічному видінні малярські фарби — акрилові чи оздоблювальні, ви незабаром відчуєте сильні почуття, зустрінете свою любов. А ось масляні сняться до того, що ви отримаєте непоганий прибуток.

Акварель уві сні це ознака того, що справа, якою ви зайняті, принесе не тільки дохід, але і моральне задоволення. Фарба для волосся, по версиисонника, це ознака неприємностей: проблем, суперечок, перешкод. Але часом колер для локонів навпаки, передбачає благополучне подолання всіх перешкод і труднощів на шляху до мети.

Відмінно, якщо у сні вам подарували набір художника: фарби та пензлі. В такому випадку сонник віщує суттєве поповнення особистої скарбниці, багатство.

Таємниці, інтриги

Сонник попереджає, що розлив фарбу в нічних мареннях, сплячий не зуміє зберегти якусь значиму інформацію в таємниці. Він сам і повідає її по великому секрету одному їх приятелів, а той у свою чергу шепне на вухо іншому.

Снилося, як намагаєтеся змити фарбу, якою випадково забруднилися? Тоді остерігайтеся наклепу. Погані чутки можуть поширювати люди, яких ви колись образили.

Треба бути дуже обережним, тому, кого в сновидінні має намір облили фарбою. Це сигнал того, що в дійсності проти сновидця ведуть війну серйозні суперники. Коли ж у сновидінні забрудненою виявилася одяг або взуття, і всі спроби змити плями безуспішні, треба проявити такт і терпіння у відносинах з коханою людиною, в іншому разі можна серйозно посваритися.

До нового цікавого знайомства, ось до чого сниться фарба для брів. Якщо дама фарбувала брови уві сні, то майбутня її життя буде сповнене любовних пригод, інтриг. Ділові перспективи Людині, який купував у сні фарбу, згідно сонником, наяву пощастить, — він суттєво зміцнить своє матеріальне становище.

А того, хто спав і бачив, як змішує тони, домагаючись потрібного відтінку для поверхні стіни, треба проявити трохи більше сміливості і впевненості, тому, що тільки так вийде втілити в життя амбітні проекти.

Якщо у нічних мареннях, роблячи ремонт, забруднили обличчя, то наяву вам доведеться попотіти — серйозно потрудитися. Тільки потім не забудьте про відпочинок! Іноді фарба, що потрапила на обличчя, прикмета того, що хтось намагається очорнити ваше добре ім’я.

Чому вам привидівся зелена фарба? Це колір грошей, так, що скоро у вашому кошелечке додасться великих купюр! Але іноді зелений це знак того, що належить далека поїздка, відрядження, або вам доведеться приймати гостей здалеку. А ось сурик або кіновар (червоні кольори) пророкують сновидінню втрати або сумну низку буднів.

Загадки відтінків

Сновидіння про фарбу можна розшифрувати без урахування того, якого кольору вона була.

У синього кольору свій секрет. Якщо в сновидінні пофарбували стіни кімнати у колір блакиті, то прокинувшись, випробуєте відчуття тріумфу, так як всі ваші плани успішно реалізуються, ваш бізнес піде в гору. Але подібний успіх це не везіння, а результат копіткої праці й дивовижній наполегливості.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: