Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник філін до чого сниться?

Сонник філін до чого сниться?

Філін тлумачення сонника

До чого сниться пугач? Ця пташка відома своїм розумом. Але провидці, тлумачачи бачення, дають суперечливі прогнози. У деяких випадках його вважають передвісником нещасть і неприємностей. Інші припускають, що даний персонаж — символ мудрості та розважливості сновидця. Для правильного трактування необхідно враховувати всі нюанси подій уві сні.

По Міллеру

Психолог трактує бачення в негативному контексті. Поява філіна віщує пожежу або інші неприємності.

Бачити вухату сову означає: про вас підуть брудні плітки і пересуди.

Якщо почули ухання, а саму птицю не бачите, то сонник попереджає: життя прийдуть біди і нещастя.

Але якщо знайшли мертвого філіна, то ви зумієте подолати невдачі.

Деталі мрії

Захоплююче бачення вранці залишило лише смутні образи? Не турбуйтеся. Навіть у цьому випадку сонник допоможе визначити, що чекати в майбутньому. Головне, згадати, хоча б приблизно, події.

Незвичайні здібності

Величезний філін спокійно сидить у вас на руках. Східний сонник каже, подібні видіння — ознака того, що людина володіє надприродним даром передбачати не тільки своє майбутнє, але й долю оточуючих його людей. Розвивайте незвичайні здібності, вивчайте відповідну літературу. Але при цьому будьте обережні, не йдіть напролом. Магія не терпить недбалого відношення.

Будьте уважні

До чого сниться сова на полюванні? Якщо її жертвою були миші або інші дрібні тварини, значить, ви приймете участь в якомусь підлому підприємстві. А якщо нічна хижачка кинулася на вас, Мусульманський сонник рекомендує не ділитися з оточуючими і не давати приводів для образ і пліток.

Видобуток заганяли кілька птахів? В реальності ви зустрінетеся зі своїм головним ворогом. А якщо при цьому побачили безліч гризунів, що розбігаються в усі сторони, то провидці рекомендують утриматися від прийому гостей.

Мертві пугачі, яких вбили браконьєри – важливе попередження, що вам загрожує серйозна небезпека, повідомляє міс Хассе.

Дмитро і Надія Зима кажуть: сова віщує неясну тривогу — ви дуже погано уявляєте проблемну ситуацію, тому ризикуєте допустити помилку.

Спіймана сова обіцяє удачу

Якщо ви зловили білого філіна і годуйте його, сонник віщує: ви візьмете верх над недоброзичливцями і обійдете конкурентів. Біла сова, якщо ви частуєте її ласощами, обіцяє благополуччя, і не відіграє суттєвої ролі, де ви її зустріли в лісі або будинку.

Спіймали у сні вухату птицю, а вона заговорила людським голосом? Згадайте, як можна точніше, його слова. Зрозумівши їх зміст, ви зможете поліпшити свої справи. Пастор Лоффа, складаючи сонник, називав такі видіння пророчі та рекомендував дотримуватися порад мудрого птаха.

Дерево з совою

Феломена показує: якщо пугач в грезе сидів на гілці, значить, наяву особистість переживає про участь і успішне завершення ризикованої справи. Уважно аналізуйте отриману інформацію, це допоможе прийняти вірне рішення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: