Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник флірт до чого сниться?

Сонник флірт до чого сниться?

Флірт тлумачення сонника

Розмірковуючи, до чого сниться флірт, провидці розходяться в думці. Необхідно враховувати, що прояв симпатій у мріях свідчить про надмірну довірливість особистості наяву і брак спілкування.

Пророкування від Міллера

Флірт з незнайомцем у сні передвіщає невдоволення обранця. В реальності ви разом підете на світський захід, де його обурить вашу поведінку.

Якщо жінці привиділося, як її чоловік будує вічка іншим, сонник вказує на появу рутини в інтимній близькості. Найімовірніше, їй не вистачає розкутості в ліжку, готовності експериментувати і впевненості в собі.

На руках

Якщо дівчина кокетує уві сні з чоловіком, сидячи у нього на колінах — це розшифровується більшістю провидців як потреба в захисті або наявності надійного плеча, на яке у скрутну хвилину можна покластися.

Сонник образ чоловіка, перш за все, зіставляє з татом або старшим братом, рідше з наставником, без інтимного підтексту.

Коханий

Будувати у сні очі коханому — сприятливий сюжет мрії. Він віщує довге спільне життя і повне взаєморозуміння у стосунках.

Даний сценарій сонник Міс Хассе трактує як приємне проведення часу і щастя з обранцем.

Інші чоловіки

Сучасний суміщений сонник, якщо ви будували оченята стороннім, пророкує неприємності.

Для дівчини флірт з малознайомим хлопцем пророкує лицемірство або зраду коханого.

Заміжній жінці — відплата за всі нерозсудливості, вчинені до цього.

Існують і інші трактування. Наприклад, Феломена так пояснює, до чого сниться будувати вічка хлопцеві. В реальності ви дуже самотні. Греза відображає прагнення брати участь у суспільному житті, знайти споріднену душу і бути зрозумілою.

Кокетство з чоловіком також віщує зустріч з людиною, яка розділяє ваші погляди на життя і підтримає у важку хвилину. Необов’язково це буде роман. Цілком ймовірно, з’явиться надійний вірний друг!

Флірт з колишнім виявляє незримий зв’язок між вами. Поява цього персонажа в грезе пророкує зустріч. Наяву залицяльник буде надавати знаки уваги, намагатися повернути минуле. Сонник попереджає: якщо виникла ситуація неприємна, і ви хочете її вирішити, розберіться в собі. Які справжні почуття до даного людині? Що вас пов’язує? Можливо, залишились невиконані обіцянки?

Чужий флірт

До чого сниться дівчині, якщо з нею кокетує незнайомець? Весілля, яка відбудеться дуже скоро, не принесе щастя.

Уві сні заміжня жінка відповідає на знаки уваги малознайомого чоловіка — греза має несприятливе значення. Наяву в результаті неправильного поведінки вона потрапить в неприємне становище.

До чого сниться флірт вашого обранця з іншого? Провісник Іменинників попереджає: ви ходите по лезу бритви! Але в деяких випадках цей сценарій відображає бачення підсвідомі страхи про подружню невірність і сумніви у власній красі і бажаності.

Якщо з чоловіком у сні кокетує дівчина — це віщує йому просування по службі. Скоро він отримає нову престижну посаду. Дана подія відбудеться не завдяки професійним якостям, а за рахунок уміння знаходити підхід до потрібне і впливовим особам.

Сучасний сонник спостереження за фліртує парою розшифровує як вдалий перебіг справ і благополуччя в родині.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: