Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гадати на картах до чого сниться?

Сонник гадати на картах до чого сниться?

Гадати на картах тлумачення сонника

Багато людей цікавляться, до чого сниться ворожіння на картах? Як правило, сонники трактують такі мрії двояко. З одного боку – в реальному житті вас може цікавити результат якоїсь справи. З іншого – такий сон може свідчити про розгубленості і марних пошуках виходу із ситуації. Нижче буде наведено послідовний розбір того, що людина може побачити в сні, і дано тлумачення різних деталей мрій.

Заклик до обережності

До чого може снитися різна ворожба? Сонник настійно рекомендує гарненько подумати, до чого можуть призвести склалися на сьогоднішній день обставини.

Якщо уві сні людина ворожить самостійно, то в реальності він може досить точно передбачити подальший хід подій завдяки раптового осяяння або ж інтуїції.

Сонник радить звертати увагу на різного роду знаки найближчі 7 днів.

Невизначеність

Гадати на картах уві сні може привидітися людині, яка перебуває на роздоріжжі, не здатного прийняти з двох, здавалося б, рівнозначних рішень. Сновидець очікує підтвердження правильності обраного шляху долею або яким-небудь ще незримим суддею.

Також сонник каже, що підсвідомо людина розуміє, що на результат справи радше вплине якась третя сила, а не власні дії.

Для тих людей, хто часто застосовує ворожильні практики наяву, значення ворожіння уві сні буде більш важливим.

Тлумачення Міллера

Пан Міллер вважав, що ворожити на картах уві сні – це нагадування, що сновидець відмахнувся від якоїсь проблеми, так і не дозволивши її.

Слід пам’ятати

До чого дівчатам зазвичай сниться карткова ворожба? У більшості випадків такі мрії пророкують швидкий вибір одного з двох кавалерів. Гадати на картах сниться тоді, коли приймати рішення доведеться виключно інтуїтивно.

Сонники кажуть, що якщо уві сні картки розкладає ворожка, це символ того, що найближчим часом варто остерегтися якихось сумнівних справ. У будь-якому випадку краще запам’ятати результат ворожби і свою реакцію на неї.

Тлумачити сновидіння

Гадати на картах Таро в мріях – окрема ситуація. Сонники сказано, що та чи інша випадає картинка вказує на те, як сновидець відноситься до якихось реальних подій. З цього випливає, що випадання навіть самої страшної карти не принесе в реальності ніяких бід.

Але багато сонники свідчать, що карти Таро дозволяють пророкувати найбільш точно. Розібратися з тим, до чого розклад сниться, допоможе будь-довідник по картах Таро. Варто врахувати: якщо в сні випав якийсь старший аркан, то він або безпосередньо описує ситуацію, або закликає до рішучих дій.

Що варто перевірити

Якщо в мріях довелось гадати на гральних картах, то тлумачі сходяться на думці, що побачене передбачення потрібно тлумачити навпаки, адже гральні карти – це символ хитрощів та інтриг, царства Тзінча.

Коли сниться, що ворожить для вас хтось інший, значить, сновидця долають сумніви. Варто критично ставитися до того, що дізналися раніше. Гадати на гральних картах самому означає, що незабаром людина розкриє якусь таємницю,але пошкодує про це.

Деталі

Щоб зрозуміти, до чого сниться ворожити, варто звернути увагу на деталі, а саме на частоту випадання мастей. Сонник говорить, що кожна масть – сфера життя, яка скоро зміниться:

Якщо найчастіше з’являється чорна масть, це ознака скорого збагачення. Червона ж, як стверджує сонник, символізує невдачі в стосунках з протилежною статтю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: