Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гілки до чого сняться?

Сонник гілки до чого сняться?

Гілки тлумачення сонника

Існують різні трактування, до чого сняться гілки. Багато залежить від нюансів мрії: яким дереву вони належали, їх зовнішні особливості, що робили з гілками. Постарайтеся якомога точніше відтворити в пам’яті події, що відбулися у сні, тільки тоді ви зможете зрозуміти, що віщує провидіння.

Версія Міллера

Психолог привидевшиеся зелені гілки черемхи розшифровує як радість від зустрічі з друзями і зміцнення матеріального становища.

Сонник Міллера, якщо ви тримали в руках вербу, говорить про высокодуховности і честі.

У вашому саду на деревах зламані гілки — хтось третій спровокує сварку з приятелем. Але якщо уві сні гілка, що надломилася під вагою плодів, значить, ви надмірно тисніть на своє оточення, що і стане причиною конфліктів.

До чого сниться, якщо на деревах разом з грушами або абрикосами висять цитруси? В реальності очікується приємний сюрприз.

Передбачення Фройда

Психотерапевт впевнений: якщо гілки уві сні пригрезились жінці, вона веде активне статеве життя. В залежності від виду дерева Фрейд дає таку розшифровку для дам.

Гілочку сакури сонник трактує як підсвідоме бажання забороненого.

Гілка з червоними квітами символізує невинність, незайманість, проте в деяких випадках передбачає наближення «критичних» днів.

Гілка горобини, що всипана ягодами — стосунки з коханим чисті і щирі.

Березові прути, зірвані у сні з дерева, символізують підвищену сором’язливість.

Лоза винограду — в реальності ви будете відкрито проявляти свої почуття і самовиражатися без помилкового сорому.

Помідори на гілках в сонник Фрейда означають бажання урізноманітнити інтимне життя.

Грона чорної смородини вказують на прагнення домінувати.

Гілки малини уві сні з великими ягодами виявляють підсвідомий потяг до жінок.

У грезе обламываете гілки (особливо актуально бачення,якщо їх багато), наяву надмірно захопилися самозадоволенням.

Кар’єра

Квітучі гілки вишні, на думку Білого Мага, пророкують успіх на роботі. Вас підвищать у посаді і додадуть зарплату. А якщо довелося збирати в сні зламані гілки, значить, вам суттєво допоможуть у досягненні цілей.

Поява сухих гілок в грезе має двояке трактування. Сонник, коли збирати сухі гілки, що лежать на землі, вказує, що при втіленні планів виникнуть невеликі складності.

До чого сниться випилювання сухих сучків? Греза має схоже тлумачення. Поява труднощів не зупинить вас від виконання мрії. Але цілком висохле дерево символізує невдачі і безперспективність розпочатої справи.

Не пропустіть момент

Розшифровуючи, до чого сниться хвойна гілку, Лоффа просить пригадати, коли це відбувалося. Якщо ви ламаєте лапи сосни і їли напередодні Нового року, щоб прикрасити ними будинок, то сонник обіцяє: якщо почнете активно діяти прямо зараз — схопите удачу за хвіст.

Спостерігаєте, як велика машина, проїжджаючи по вузькій дорозі, ламає уві сні лапи величезних смерек. Стороння людина, прагнучи досягти бажаного, не вагаючись знищить те, що вам дорого.

Підстеліть соломки

До чого сниться жінці покійний чоловік, який рубає ялинові гілки? Майте на увазі, що новий залицяльник не настільки зачарований вами, як хоче показати. Не поспішайте з висновками, проаналізуйте його вчинки, — рекомендує Англійський сонник.

Привиділося, що сидите на великий їли і обламываете її лапи — наяву зможете постояти за себе.

Сонник, якщо людина рубав гілку ялини, на якій ви сховалися від звіра, попереджає: перед тим як вкладати гроші, переконайтеся в надійності проекту. Можливо, ви вплутуєтеся в ризиковану справу.

Близькі

Сонник часто ототожнює гілки з рідними. Наприклад, нирки — діти. Якщо в грезе вони покручені, сухі, хворі — наяву приділіть нащадкам увагу, швидше за все, у них неприємності.

До чого сниться зривати соковиті сливи з гілок? В реальності зустрінетеся зі старими родичами. Обрізали гілки черешні з плодами? Віщуни віщують розлуку, рідна людина незабаром поїде.

Уві сні побачили гілки з плодами яблуні маленького розміру. Якщо наяву ви давно мрієте про дитину, то скоро завагітнієте. На яблуні дуже багато плодів — ваш рід довго не вичерпається.

Подібне значення дає і Феломена: якщо гілки уві сні непроникні, у вас або багато рідних, або в сім’ї обіцяється поповнення. А якщо це була виноградна лоза, то в любові чекає щастя, — обіцяє провидиця. Березові гілки віщують довголіття. Вербна — удачу.

Можлива поява проблем

До чого сняться соснові гілки, які виросли на тропічному дереві? Вас намагаються обдурити і нахабно використовувати. Будьте уважні, не дозволяйте собою керувати.

Для незаміжньої дівчини уві сні рвати гілки верби і ставити їх у воду, але вони засихають після цього — погана ознака. Її очікує нерозділене кохання і вінець безшлюбності. Якщо гілочка розквітла, але її вкрали, сонник пророкує розставання з ненаглядним. Гілку верби забрала подруга? Вона виявиться розлучницею, зруйнувала ваші відносини.

Хворобливого вигляду дрібна гілка — до самотності.

Зламану гілку Сонник XXI століття розшифровує як застій в справах і розвитку. Якщо вона засохла — настає важкий період. Не починайте нових проектів, не будуйте довгострокових планів — все піде прахом.

Сміливо пробуйте нове

Сонник Мандрівника, якщо в грезе побачили спиляні гілки бузку, рекомендує почати все спочатку. Можливо, розмова йде про проект на роботі або відносинах. Медіум замовчує про подробиці. Якщо уві сні пиляти довелося самій, то актуальність мрії посилюється.

Гілка в руках символізує початок змін. Якщо на ній розпустилися зелене листя або висять соковиті плоди — друзі порадують приємними сюрпризами.

Зрубані гілки мімози плавають серед крижин — сонник звертає увагу, що ви неправильно розподілили свій вплив. Перегляньте сформоване положення справ і знайдіть інший спосіб реалізувати задумане.

До чого сниться палити гілки берези і клена в спробі зігрітися? Трактування бачення подібна до попередньої, — каже Річний сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: