Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гуртожиток до чого сниться?

Сонник гуртожиток до чого сниться?

Гуртожиток тлумачення сонника

Той, кому пощастило жити в «общазі» ніколи не забуде цього дивного конгломерату різних характерів, віку, інтересів, соціальних груп. Але як би там не було це досвід, за допомогою якого потім можна знайти спільну мову майже з будь персоною, перетерпіти побутові незручності, навчиться цінувати затишок, свободу власного житла. До чого ж може приснитися гуртожиток?

Велика частина сонників схиляється до того, що це передвістя скандалу, сутички, спорів. Але не все так сумно, тому, що деталі сновидіння можуть повністю змінити його трактування.

В колективі або в самоті?

Якщо уві сні бачите, що поселилися в гуртожитку, де проживає велика кількість людей, то це свідчення того, що насправді накопичилася втома, ви напружені і вкрай потребуєте відпочинку і усамітнення. Сонник рекомендує поберегти нерви і сили, і неодмінно взяти кілька днів за свій рахунок для повноцінної релаксації.

Совість не дає спокійно спати того, хто в нічний дрімоті збирає валізу, пакує речі, збираючись переїжджати з «комунального раю» у власну квартиру. Універсальний сонник підказує, що терзання викликані тим, що сплячий якимось чином підвів або образив рідної, близької людини, зробивши негарний вчинок. Залишається лише одне — надалі діяти тільки так, як велить совість.

Дивна пригода у сні — ви заходите в свій будинок, і розумієте, що відтепер гуртожиток, де проживають студенти. Подібний сюжет, за сонником, обіцяє тісне спілкування з новими знайомими у реальності, які виявляться досить цікавими особистостями, і помітно розширять ваш кругозір. Добре якщо пригрезившиеся персонажі були веселими, значить і в житті належить переважно перебувати серед таких людей.

До чого сняться ряди ліжок у гуртожитку незаміжній дамі, дівиці? Це вірна прикмета того, що сновидица скоро вийде заміж. А ось така ж картина в сновидінні чоловіки, пророкує йому підвищення по службі, збільшення окладу.

Хорошим вважається сновидіння про те, що ви опинилися в спілкуванні з приятелем. У реальності це обіцяє нові знайомства, удачу і збільшення доходів.

Версії Міллера

Справи, турботи, ось до чого, на думку Густава Міллера бачити себе уві сні, які проживають у гуртожитку. Наяву належить витратити масу зусиль, нервів, а все для того, щоб впоратися з низкою найрізноманітніших справ. Але зате в результаті, сновидець буде винагороджений, так як помітно покращить фінансове становище.

Залишати гуртожиток уві сні, з’їжджаючи назовсім, — до глобальних змін у долі. Дуже скоро зміни позначаться майже на всіх сферах життя, і навіть призведуть до трансформації світогляд сплячого.

А от якщо в нічному видінні людина бачить, що поселяється в гуртожиток, то це, як запевняє Міллер, вказує на те, що він ціною неймовірних зусиль намагається внести корективи у своє нинішнє існування. Але, на жаль, поки йому це не вдається. Що, дорогу здолає той, хто йде — при деякій наполегливості, старанності, можна досягти будь-якої мети, натякає сонник.

Передбачення з різних джерел

До чого сниться студентський гуртожиток? У соннику під авторством Шереминской, це знак того, що за спиною сплячого хтось активно розпускає чутки і бреше. Причому ні в якому разі не варто піддаватися на провокації і з’ясовувати відносини з недругами, що поширюють злі, безглузді домисли.

Втім, цей же сонний сюжет часом означає в реальності і те, що у сплячої буде багато друзів, і він весело проведе час у молодої, активної компанії.

Езоп, коментуючи сновидіння, в якому відмічено багато ліжок, приходить до висновку про те, що це відображення душевного сум’яття сновидця, стурбованого розвитком романтичних відносин в реальності. А якщо на пригрезившихся ліжках були червоні простирадла, то пристрасть повністю поглинула розум сплячого.

У ряді сонників переїзд в гуртожиток — символ вигоди, успіху. Можливо, це бачення передує переходу на більш цікаве і прибуткове місце по службі, розширення бізнесу, і навіть шлюб за розрахунком. Хоча є й більш прозаїчне пояснення — скоро доведеться змінити місце проживання.

Тепер про те, що означає нічне марення, в якій відбувається процес заселення в гуртожиток. Виявляється, варто тримати вухо гостро, тому, що сонник попереджає про великі неприємності, пов’язаних з нерухомістю. Зокрема у збірнику тлумачень від Мандрівника, сказано, що не можна укладати великі майнові угоди, підписувати документи, сліпо довіряючи незнайомим і навіть давно відомим людям. Особливо збільшується ризик зробити помилку або нарватися на шахраїв, якщо в нічному видінні новосілля в гуртожитку проходив гамірно й непросто.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: