Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гойдалки до чого сняться?

Сонник гойдалки до чого сняться?

Гойдалки тлумачення сонника

До чого сниться кататися на гойдалках? Подібний сон символізує настання певного етапу в житті людини, повного яскравих подій. Вони можуть мати серйозний негативний вплив на його долю, але можуть бути і просто фантастичні злети, пов’язані, як з його особистим життям, так і з кар’єрою, фінансами, соціальним статусом.

Сонник дає багатозначні тлумачення цього сюжету, залежні від подробиць нічного бачення: поведінкою персонажів, емоціями. Всі ці нюанси потрібно ретельно проаналізувати, спробувавши скласти в єдину осмислену картину.

Злети, падіння

Зі сну гойдалки можуть свідчити про те, що сновидець занадто багато уваги приділяє відносинам з представниками протилежної статі. Підсвідомо, ймовірно, бажаючи самоствердитися, людина часто змінює сексуальних партнерів, не замислюючись про моральні цінності, такі як любов, відданість, відповідальність. Все це може в підсумку привести до сумних наслідків, за таке легковажне поводження доведеться розплачуватися самотністю, розчаруванням, і навіть хворобами.

На думку провісника Міллера, катання на гойдалках, це символ мінливості. Розгойдуючись з величезною амплітудою уві сні, можна випробувати страх, який присутній і в реальності. Викликано це почуття тим, що сплячий вільно чи мимоволі звалив на свої плечі непомірні зобов’язання, і тепер не в змозі їх виконати. Якщо вчасно не зупинитися, і не внести ясність у ситуацію, можна випробувати нервовий зрив, стрес, впасти в депресію. Поки не пізно, зізнайтеся, що некомпетентні в деяких областях, або устранитесь від участі у низці заходів.

Щоб зрозуміти до чого сняться гойдалки, необхідно відновити у пам’яті їхній зовнішній вигляд. Так, наприклад, найпростіші на мотузках, — це прикмета безтурботного періоду, повного веселощів, радості. «Човники» обіцяють у недалекому майбутньому грандіозне торжество, а ті, що рухаються вгору і вниз, пророкують нестабільність у відносинах з партнером. Якщо приснилися дитячі гойдалки, зі спеціальними пристроями для безпеки малят, то доведеться похвилюватися за когось із членів сім’ї.

Сонник радить уважно поставитися до бачення, в якому помітили зламані гойдалки. Цей сюжет характеризує вас, як людину безвольного, ледачого, інертного, що віддає перевагу просто плисти за течією, і не готового приймати відповідальні рішення самостійно.

Психологічна нестабільність, душевна дисгармонія, ось до чого сняться зламані гойдалки. Якщо сновидець їх розгойдував, то йому треба готується до випробувань, і проблем, що чекають наяву.

Хто знаходиться на гойдалці у сні?

До чого сниться, як ви гойдаєтеся на гойдалці, а поруч знаходиться коханий? Цей сюжет пророкує складності в особистих взаєминах, причиною яких може стати ревнощі, недовіру, та інші розбіжності.

Коли ж у сновидінні просто сидите на гойдалках, не рухаючись, то знайте, хтось із близьких змусить вас похвилюватися, внесе сум’яття, проблеми у ваше життя. Упасти в сні з гойдалок, теж недобре. За сонником це ознака того, що ви не впорається з негативними емоціями і потрапите в скрутне становище.

Зате якщо в сонних фантазіях, ви гойдаєтеся, відчуваючи незвичайну легкість, радість, то прокинувшись «чистити пір’ячко» — вам належить хвилююче любовну пригоду — нехай і не тривалий, але бурхливий роман.

Дівчатам, такий сон передвіщає цілком невинний флірт, швидкоплинне захоплення новим кавалером. Сонник підказує чоловікам, яким наснилося таке, що необхідно проявити розсудливість, навіть якщо зустрілася красуня, готова без зволікання пащу в їхні обійми. Інакше потім джентльмен виявить, що його гаманець грунтовно спустошений, а дама серця виявилася корисливою притворщицей. Сон про те, що на гойдалках розгойдується ваш знайомий, пророкує неприємності і суперечності з ним. Вони можуть закінчитися сваркою і небажанням більше спілкуватися.

Коли ж у сновидінні ви катаете на гойдалках дитини, то сміливо погоджуйтеся на участь в будь-якому заході, воно завершиться успішно, а ви отримаєте непоганий прибуток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: