Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник годувати до чого сниться?

Сонник годувати до чого сниться?

Годувати тлумачення сонника

Довелося пригощати когось у сні, знайте — це гарна прикмета. Але не буває правил без винятку. Тому точне передбачення того: до чого сниться годувати, сонник дасть тільки в тому випадку, якщо вдасться пригадати деталі бачення. Зокрема, дуже важливо знати: кого ви пригощали уві сні.

Обід на пташиному дворі

Приснилося, що розкидаєте корм птахам? Це бачення свідчить про нові можливості, що відкриваються перед вами. А Сучасний сонник уточнює: якщо птах клювала з долоні корм. То наяву випаде шанс добитися величезних успіхів, реалізувавши свої задумки. Є й інші версії того, до чемуснится годувати пташку з руки.

За сонником, це пророкує нежданий візит гостей, яким, втім, ви будете раді. Якщо прикормлювали курчат, то сексуальне життя буде різноманітною — ви з партнером відчуєте незвідані раніше задоволення.

А якщо в сновидінні помітили дуже багато курочок, то наяву пуститеся в усі тяжкі — закрутіть одночасно відразу кілька пристрасних романів. Дві, три курки уві сні теж обіцяють незабутню любовну інтрижку, але вона буде недовгою.

В Універсальному соннику сказано, що піклуючись про курах в нічних різи, чоловік повинен бути готовий до того, що і в реальності на його долю випаде чимало клопоту. Втім, не потрібно сумувати, тому, що суєта незабаром завершиться. Головне не відкладати рішення проблем «на потім».

До щастя у шлюбі, ось до чого сниться, що кидаєте корм гусям. Якщо ж це були качки, то тлумачення сновидіння вже зовсім інше — вас очікують неприємності, які ви самі ж ініціювали. Добре, якщо це були крихти каченята, — тоді й напасті будуть незначними.

У сні ви годували птахів хлібом? У соннику Гришиній є вказівка на те, що в реальності до вас звернеться за допомогою близька людина. Підтримайте його, причому постарайтеся зробити це щиро, від чистого серця. Адже жодна добра справа не залишається забутим. Хто знає, чи не потрібно вам опора в особі цього знайомого через роки?

З’ясування стосунків — заняття не з приємних, але саме це належить тому, хто бачив уві сні голубів, ворон клюючих крихти хліба.

Вдасться весело провести час — ось до чого сниться годувати папугу.

А ось людині подкармливающего горобчика в нічних мареннях, сонник рекомендує проявити обережність у спілкуванні зі сторонніми.

Годування пташеня у сні — до новин.

Домашні улюбленці

Погодували уві сні коня? Тоді доведеться тягнути важкий віз турбот наяву. Сучасний сонник дає на цей випадок така порада: не беріть нові завдання, проекти, якщо не завершили попередні.

До чого снилося, як налили молока в миску кішці? Це хороший сигнал, який вказує на те, що сновидець проявить талант дипломата і налагодить відносини з самими непримиренними ворогами.

Сновидіння про те, як підгодовуєте кошенят, це попередження про те, що потрібно бути обачнішими, акуратніше в побуті, і остерігатися обману, лицемірства.

Кішка уві сні, выкармливающая своїх дитинчат, сниться до того, що тому, хто спить доведеться взяти на себе турботу про когось з рідних.

Бачили уві сні ситого, задоволеного кота? Така картина обіцяє виконання заповітних бажань. За сонником Шереминской, годування цуценяти, підтвердження того, що ви дружите з гідними, чесними людьми.

Тлумачення бачення про те, що підкладали сіна корові, пророкує сновидінню вигідну пропозицію, пов’язане з професійною діяльністю.

Якщо на скотарні ви взялися доглядати за поросятами, то сонник попереджає: не ставте перед собою відразу кілька цілей, краще сконцентруйтеся на одного. Тільки таким чином поетапно ви досягнете бажаного. На вашому утриманні у сновидінні виявилася одна свиня? Тоді ви прагматична обличчя, яка дбає про власне майбутнє.

Кладете траву в клітку кроликам? Сонник гарантує, що по пробудженню вам запропонують взяти участь у цікавому багатообіцяючому справі.

Підводна «братва»

Нервові потрясіння, ось до чого сниться годувати рибок. Прислухайтеся до рекомендації, що дає Універсальний сонник: не вплутуйтеся в порожні суперечки і безглузді суперечки, не псуйте собі настрій! Часом цей же сюжет передбачає більш позитивні події. Наприклад, сновидець налагодити відносини з недругами. Але навіть якщо ви прямуєте відомій приказці про те, що поганий мир краще доброї сварки, врахуйте передбачення Женскогосонника про те, що зроблений вами перший крок назустріч, може бути розцінений ворогом, як слабкість, запобігливість. Так чи інакше, але теплі стосунки з колишньою недугою будуть короткочасними.

У нічних мареннях приготували обід для дельфіна? — будуть нові знайомства, деякі з яких дуже корисні.

А ось годування черепахи сниться до того, що з’явиться людина, вкрай потребує вашої допомоги.

Лісові мешканці

Наважилися уві сні дати корм вовкові? На жаль, але в реальності ворогам вдасться сильно дошкулити вам, бо сонник Езопа закликає до обережності та обачливості.

Кидаючи в сновидінні м’ясо в клітку тигра, ви піддаєте своє життя або бізнес наяву ризику. Тричі подумайте перед тим, як прийняти важливе рішення, пропозиція.

А от давати їжу ведмежаті, згідно соннику Езопа — добре. Це прикмета удачі, везіння.

Білка, яка отримала з ваших рук улюблені ласощі — горішки, у мріях є тому, хто отримає вагомий прибуток. І чим більше розмір горіхів, тим вище буде дохід.

А ось той, хто зважився пригостити змію, в реальності не віддає звіту своїм вчинкам, буквально граючи з вогнем.

Також недобре бачити у сні, що підгодовуєте лева. Це прикмета прийдешніх неприємностей.

Бачення про людей

За версією Жіночого сонника, годування маленької дівчинки це знак, того, що в даний момент обставини складаються якнайкраще. Перед сновидцем відкриваються чудові перспективи для реалізації будь-яких задумів. Плани з легкістю і втіляться у того, хто годував у сновидінні чоловіка.

Непогано якщо це буде чоловік, у такому разі з ним повне взаєморозуміння, життя в гармонії та злагоді.

Підкладаючи ласий шматочок своєму кавалерові в нічний дрімоті, ви повинні бути готові до того, що в реальності прийміть разом з ним участь у важливому заході.

Батьки підтримають у важку хвилину того, кому привиділася годуюча мати.

Якщо на її руках був крихітний хлопчик, то можливе підвищення по кар’єрних сходах.

Саме тому, сонник Мандрівника пропонує не бентежачись, демонстировать керівництва навички, вміння. Якщо в нічний фантасмагорії ви приготували обід для коханого, і він по достоїнству оцінив ваш кулінарний талант, то в реальності він доставить вам надзвичайне сексуальне задоволення.

Годувати незнайомця уві сні, — до того, що буде привід проявити милосердя, співчуття.

Трапеза з покійним

Іноді у снах за накритим вами столом можуть опинитися покійні. До чого сниться годувати мертвих? Якщо бачили бабусю, то по пробудженню отримаєте від когось цінну пораду.

Провидиця Гришина описує сюжет, в якому годуйте з ложки мерця. Не лякайтеся, нічого жахливого він не віщує. Це лише підказка, про те, що сновидінню не потрібно поспішати, братися одночасно за кілька завдань. Дійте впевнено, ретельно продумавши всі нюанси, так ви неодмінно втілити в життя все задумане, без зайвих тривог, минаючи ймовірні перешкоди.

Поїли, годували небіжчика у сні? Що ж це бачення може бути вельми корисним — ви дізнаєтеся про те, як люди ставляться до вас, а також почуєте те, що говорять за вашою спиною.

Інші тлумачення

Уві сні вас годували з ложечки? Непогано, тому, що Жіночий сонник впевнений в тому, що ви будете щасливі зі своїм обранцем, так і з рідними складуться теплі стосунки.

Приснилося, що зглянулися над голодною мишею або пацюком, підкинули їй шматочок їстівного? На жаль, насправді цей сюжет пророкує вам витрати і фінансові втрати.

Годували козу уві сні? Тоді скоро опинитеся в незнайомому місці, де і відчуєте крайнє здивування. Але воно буде приємним, і якщо ви відкрили для себе щось нове, подорожуючи, то повернетеся додому, мов на крилах, натхненні новими планами, повними сил і енергії.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: