Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник годувати немовля до чого сниться?

Сонник годувати немовля до чого сниться?

Годувати немовля тлумачення сонника

Сновидіння, про те, що довелося годувати, може побачити не тільки жінка. Сюжет про трапезі малюка, якого довелося поїти молоком або кашкою з пляшечки, може привидітися і чоловікові. До чого сниться подібне? Сонник, як правило, обіцяє позитивні зміни в житті людини. Для нього настає вдалий період, протягом якого всі справи йдуть, немов по маслу, давні мрії збуваються.

Цілком зрозуміло, до чого сниться годувати немовля, молодій мамі. Всі її думки зайняті малюком. Вона переживає з приводу достатньої кількості і якості грудного молока, самопочуття малюка. Але якщо в родині немає маленьких дітей, то такий сон передвіщає ряд незвичайних, захоплюючих подій у долі людини. Це може бути знайомство з видатним людиною, який заразить своєю ідеєю, нове захоплення, інша сфера застосування навичок і талантів, передбачає сонник.

Прекрасні перспективи

Тепер про те, до чого чоловікові може приснитися, як він годує дитину з пляшечки? Така картина ототожнюється з його кар’єрними устремліннями, професійними досягненнями. Сновидець дуже багато сил і часу витратив на здійснення певного проекту, втілення власної ідеї, і тепер пишається цим, рівно також, як і власним чадом, якого виховав, виняньчив, незважаючи на всі проблеми, труднощі.

Сонник інтерпретує це ж бачення, і як можливість просування вгору по кар’єрних сходах, зростання заробітної плати, або поява нового джерела доходів.

Людям, зайнятим творчістю такий сон пророкує успіх. Це може тріумфальна прем’єра нового спектаклю, презентація книги, відкриття вернісажу. Одночасно у сновидця з’явиться і нові чудові задуми. Але, незважаючи на те, що Фортуна явно прихильний до того, хто бачив такий сон, потрібно не покладаючись лише на випадок, багато, старанно трудиться.

Чорна невдячність, ось до чого сниться годувати грудним молоком, чужої дитини. Навіть якщо ви будете керуватися найщирішими намірами, бажаючи підтримати когось. Ваша підтримка і доброта навряд чи будуть оцінені по достоїнству. Навпаки, якийсь персонаж вирішить, що це вам щось потрібно від нього, або ви просто хочете зав’язати з ним дружні стосунки. А тому не чекайте від людини, якого підтримали і дещиці подяки. Навпаки, він не упустить випадку образити, боляче зачепити вас. Чи сприйме вашу участь як належне, і без тіні сорому і сумніву перекладе все відповідальність на ваші плечі.

Вигодовування немовляти

Приснився процес годування немовляти материнським молоком? Таке бачення тлумачиться сонником в залежності від настрою, поведінки дитини. До чого сниться годувати грудьми, плаче, голодного немовляти? У цьому випадку сонник вказує на те, що тому, хто спить чекають складнощі, і він явно наляканий їх масштабами, і не знає як приступити до вирішення важливих питань, пропозиції перешкод. А ось рум’яний, ситий карапуз символізує зовсім інший настрій сплячого. Людина впевнений у власних силах і не боїться майбутніх складнощів. Він готовий вирішувати їх по мірі надходження подумки вже планує кожен свій крок. До того ж він вважає, що всі ці клопоти не обтяжливі, а навпаки, приємні і радісні.

Цікава версія Китайського сонника. У ньому сказано, що годування немовляти грудьми в сновидінні філософський образ, який вказує на те, що сновидець вступає на новий щабель саморозвитку, і вже дивиться на нинішню ситуацію, як би звисока, з аналізуючи її, як людина володіє великим досвідом, знаннями.

Це має надихнути, підбадьорити сновидця, так як служить вірною ознакою того, що все задумане їм здійсниться. При одній лише умові, ні боятися, ні здаватися.

Годування немовляти грудьми, на думку сонників, підказує, що жінка, яка спостерігала таку картину в дрімоті, турботлива, любляча мама, відмінна господиня. Якщо дама, спостерігала такий сюжет вагітна, то пологи у неї пройдуть швидко, вдало, без ускладнень.

Незаміжньою дівчині це бачення пророкує швидке заміжжя, причому шлюб буде міцним і щасливим.

Лофф у своєму соннику пояснює, що малюк уві сні асоціюється з бажання жінки знайти доброго, вірного супутника життя. Вона готова обдарувати його ласкою, любов’ю, стати зразковою охоронниці домашнього вогнища. При цьому вона буде поважати свого обранця, рахуючись з його думкою, вважаючи, що він відбувся, самостійний чоловік.

Хлопчик чи дівчинка? Щоб розібратися: до чого сниться годувати немовля, зверніть увагу і на підлогу крихти. Якщо ви згодовували маленьку дівчинку, то по пробудженню вам випаде можливість стати учасником цікавих, захоплюючих подій. Вони вас чимало здивують, але й порадують. Пригрезившаяся дівчинка, то сонник зауважує, що це добра ознака позитивних змін, приємних сюрпризів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: