Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гроші паперові до чого сняться?

Сонник гроші паперові до чого сняться?

Гроші паперові тлумачення сонника

Паперові гроші

Все, що пов’язано з грошима, нас цікавить і хвилює. Тому ми обов’язково намагаємося розгадати таємницю сновидіння, в якому їх бачили. Ак чого сняться гроші паперові? По сонникам, це символ, пророкує доленосні зміни або ланцюг подій, які, так чи інакше, вплинуть на стиль життя сновидця.

Знаходити, давати і приймати банкноти

Пригрезившиеся купюри можуть попереджати про те, що в реальності треба проявити акуратність, увагу при обігу з фінансами. Ваш достаток помітно зміцнитися, бізнес почне процвітати, ось що обіцяють казначейські квитки, які приснилися вам. Банкноти, які тримаєте в руках у сновидінні, відмінний ознака того, що по пробудженню отримаєте вигідну пропозицію. Це може бути вакансія з прекрасними перспективами або запрошення до участі в привабливу проекті.

Тлумачення сну, в якому віддаєте гроші, або оплачуєте рахунки, служить попередженням — серед ваших колег є персона, яка мріє зайняти вашу посаду, або виношує плани щодо присвоєння ваших ідей, розробок. Тому подбайте про надійне збереження документації, як на паперових носіях, так і в комп’ютері. І не діліться планами в присутності сторонніх. Іноді зі сну банкноти — знак, майбутніх сварок і сварок.

В соннику, складеному Ніною Гришиній, є таке пояснення, до чого сняться гроші паперові? Якщо їх багато, ви стали мільйонером, розкидаєтесь валютою без рахунку, то наяву бійтеся розорення, різкого скорочення доходів.

Однак, є інший прогноз, свідчить, що наснилося скупчення банкнот є знаком того, що в реальності будете щасливі, ваші мрії та побажання збудуться найближчим часом.

Трактування сновидіння, в якому отримуєте якусь суму «папірцях», припускає, що наяву доведеться зазнати збитки або випробувати засмучення. Приснився втрата грошей пророкує поразки. Втім, від них ви швидко приїдете і наверстаете згаяне. Знайти купюри уві сні і перерахувати їх, означає, що в справжньому житті пропустіть своє щастя.

Взагалі підбирати, знаходити гроші в сновидінні — поганий знак, що обіцяє даремні витрати, фінансові втрати. Приснилися фальшиві паперові гроші? До того, що вас можуть обдурити або ви витратите масу сил і часу на те, що виявиться в підсумку марним. Мішок з хрусткими купюрами, навпаки, прекрасний символ, що гарантує безбідне, довге життя.

Коли чоловік бачить у сні, що отримує зарплату, то прокинувшись, він може зіткнутися з байдужістю і невдячністю подружжя. Якщо ви марили тим, що розплачувалися з співробітниками, видаючи їм оклади, то чекає розлука, розлука.

У циганському соннику по-своєму пояснюють, до чого сняться гроші паперові. Передаючи їх з рук у руки, ви ризикуєте насправді понести помітні втрати в бізнесі. А якщо знайшли їх, то насправді ризикуєте набрати боргів і кредитів.

Чудово, коли у сні розумієте, що отримали гроші за роботу або вам подарували їх. Це передбачає те, що по пробудженню вас чекає непогана винагорода за працю.

Англійський мислитель Зедкиель з астрологічної точки зору, передбачав, чому сниться, що ви розраховуєтесь паперовими грошима. Він упевнений, що такий сон характеризує людину, що спостерігав його, як цілеспрямованої, вольової, здатної досягти величезних висот у бізнесі та суспільному житті.

Якщо в сні з вами розплачуються готівкою, то можете очікувати на поповнення в сімействі. Такий сон, привидевшийся людині, що бере участь в судових позовах, обіцяє їх благополучне вирішення на його користь. А ось знахідка паперової валюти предзнаменует успіх або дивовижне везіння.

До чого ще сняться купюри?

За китайським соннику хворий скоро піде на поправку, якщо приснилося, як надаєте комусь паперові гроші. Жителі Піднебесної вірять і в те, що піднімаючи банкноти з підлоги в своїх мріях, ви дійсно будете радіти вдалого завершення колосального проекту, — удача супроводжує вас.

Коли ж у сновидінні ділите нажите з дружиною, то ймовірно розставання. А от отримувати грошики у сні, означає веселощі і свято в реальності.

Східний жіночий сонник пророкує далеку дорогу тому, хто отримав купюри уві сні. Швидше за все, це буде цікаве, захоплююче подорож.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: