Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться гроза, злива і град?

До чого сниться гроза, злива і град?

Злива, побачений у сні, може мати різне тлумачення. З одного боку, сильний дощ вказує на складний період в житті людини. Однак з іншого боку, після зливи завжди настає затишшя і навіть сонячна погода, тому сон може бути символом прийдешніх змін на краще.

Щоб дізнатися до чого сниться злива важливо враховувати події, що відбуваються в житті і звертати увагу на деталі сновидіння. Якщо злива приснився після емоційного потрясінь, то він може бути відображенням психологічного стану і не нести в собі важливих знаків.

Короткий зміст:

Злива: що означає?

Вода в сновидіннях завжди вказує на пригнічений стан людини. Злива є своєрідним відображенням його емоційної сфери і уособлює занепокоєння і пригніченість.

Різні джерела дають власні тлумачення таких снів, але В більшості випадків вони вказують на прийдешні розчарування, сумні події або наявність серйозних перешкод на шляху до здійснення поставлених цілей. Однак при супроводі зливи певними деталями, прогноз може бути досить сприятливим.

Сонник Міллера

Згідно з цим сонником, якщо сновидец потрапив під теплий дощик — це дуже хороший знак. Однак, якщо уві сні привидівся сильну зливу з грозою — це негативний ознака, яке пророкує сплячому погіршення здоров’я, хвороба, яка характеризується підняттям температури. Якщо ви промокли під сильним дожем — це обіцяє кар’єрне зростання і успіх на службі.

Сонник Езопа

Злива віщує неприємності тільки, якщо він супроводжується темним небом і сильним вітром. Сильний дощ під час сонячної погоди віщує зміни на краще, радісні події і приємні несподіванки.

Сонник Шеремінской

Злива позначає Порожні розмови, які може вести як той, кому сниться сон, так і його оточення.

Сонник Ванги

Сильний дощ уві сні згідно з цим джерелом тлумачиться як символ дуже розвиненою інтуїції. Якщо приснився злива з грозою, то це означає рішення якогось конфлікту або проблеми.

Сонник Юнга

Дає зливі тільки позитивну характеристику. Даний символ є знаком мудрості, натхнення та отримання підтримки небесних сил.

Сонник Лоффа

Пропонує враховувати причини зливи в сновидінні. Якщо дощ пішов поступово, то В реальному житті все йде своєю чергою, раптова злива, яка застала зненацька, символ несприятливих обставин, які будуть заважати здійснювати поставлені цілі і рухатися наміченим шляхом.

Сонник Фрейда

Якщо снився проливний дощ — це Є символом отримання енергії і духовного очищення людини. Особливу увагу слід приділити воді, якщо вона брудна, то змін доведеться чекати довго, чисті калюжі вказують на удачу в особистому житті і позбавлення від самотності.

Езотеричний сонник

Приділяє особливу увагу фактом, з ким людина, що бачить злива уві сні, потрапив під дощ. Якщо один, то причина неприємностей полягає в ньому самому, якщо з кимось, то винуватцем чорної смуги в його житті є хтось із знайомих або родичів.

Еротичний сонник

Також пропонує при тлумаченні сну враховувати температуру води і навколишні деталі, Якщо дощ теплий, то в особистому житті наближається романтичний період, холодна вода є символом зникнення почуттів між закоханими.

Сонник Медеї

Пропонує враховувати загальну картину зливи і відчуття людини від побаченого. Приємні емоції і яскрава картинка віщують радість, страх або інші негативні почуття в поєднанні з брудом, вітром або градом вказують на затяжний період складнощів і неприємних подій.

Опади з градом

Сильний дощ, що супроводжується градом, в більшості сонників тлумачиться як небезпечний знак. Важливо звернути увагу на деякі додаткові деталі. На масштаб прийдешніх проблем вказує інтенсивність граду. Якщо дощ закінчився швидко, то присутній ймовірність швидкого вирішення складної ситуації. Затяжна злива з градом вказує на необхідність застосування максимальних зусиль для усунення небезпеки.

Деталі сновидіння:

Калюжі

Тлумачення калюж уві сні має деяку схожість з дощем. В першу чергу треба звертати увагу на чистоту води і власні емоції в сновидінні.

Якщо вас облила водою машина, що проїжджає повз або ви випадково наступили в калюжу з брудом, то такий знак вказує на непередбачені і необгрунтовані грошові витрати. Сонце і дощ з прозорою водою є символом хороших змін. Зміни можуть стосуватися фінансового стану, любовних відносин, кар’єри та інших сфер.

При тлумаченні калюж додатково треба враховувати наступні нюанси:

Дрібний дощ

Дрібний дощ в більшості випадків трактується як символ неприємностей, але важливу роль відіграють такі деталі, як наявність або відсутність сонця, спостереження за погодним явищем з дому або відчуття крапель на собі, а також ряд інших нюансів.

Якщо під час дрібного дощу ви знаходитесь вдома, або в іншому приміщенні, спостерігаючи за ним з вікна, то неприємності пройдуть стороною, заподіявши мінімальні втрати. Людині, що потрапила під дощ уві сні, необхідно згадати свої емоції.

Тлумачення деталей дрібного дощу, приснився уві сні:

Якщо в сновидінні ви побачили як у вас в будинку йде дощ крізь дах і вода наповнює ваше житло — не варто турбуватися. Ця вода символічно вимиває всю грязь і весь негатив з вашого гніздечка і вже скоро ви відчуєте як ваш будинок наповнився радістю, світлом і благополуччям.

При тлумаченні снів, в яких присутня злива, важливо враховувати власні відчуття. Якщо дощ доставляє радість, відчуття тепла і спокою, то неприємностей від такого знака чекати не варто. При наявності тривоги, почуття ознобу або холоду, то сон є поганим прогнозом. Для запобігання неприємностей необхідно постаратися уникати сварок, підозрілих операцій, побоюватися таємних недоброзичливців і заздрісників.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: