Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник годинник на руці до чого сняться?

Сонник годинник на руці до чого сняться?

Годинник на руці тлумачення сонника

Одна з незаперечних цінностей людського життя — час. І якщо уві сні ви побачили на руці годинник, то це нагадування Вищих сил про те, як стрімко летять дорогоцінні години, хвилини і секунди.

Ручний хронометр може служити доброю прикметою, яка демонструє цілеспрямованість, високу працездатність сплячого. Але іноді це знак того, що сновидінню необхідний відпочинок або, навпаки, він марно витрачає час, не піклуючись про наслідки. Так до чого ж може приснитися наручний аксесуар? Відповіді знайдуться сонники, але важливо ще і пригадати деталі нічного бачення.

Різні маніпуляції

Незабаром після пробудження ви отримаєте цінний презент— ось до чого снилося, що приміряєте наручний годинник. А якщо ви наділи їх поки спали, то згідно сонником, саме працьовитість, посидючість, терпіння й моральні підвалини допоможуть вам багато чого домогтися.

Сон про те, що знімаєте брегет з зап’ястя— вказівка на те, що ви втомилися від важкої праці і калейдоскопу подій. Втрата годин віщує сімейні чвари. А якщо розбили годинник в нічний грезе, то готуйтеся до низки неприємностей в реальності.

Слово Міллеру

Автор популярного сонника американець Густав Міллер пояснює, чому жінки можуть наснитися годинник на руці. На його думку, подібний сюжет передує вкрай скрутній ситуації або навіть біді, причиною якої стануть домашні проблеми сплячої дами.

Привід для гордості

Якщо в нічний грезе помітили наручний годинник, то це обіцяє успіх у роботі, бізнесі. А ще це показник того, що в сім’ї сплячого панують мир, гармонія і добробут.

Є шанс отримати пристойну премію або інше заохочення за сумлінну працю — ось до чого снилося, що крутите колесо, заводячи наручний брегет.

Тлумачення сновидіння про те, що на руку надягають годинник, теж повинно порадувати — це ознака того, що сновидець на рідкість організований персонаж. Він правильно оцінює і максимально використовує свої власні можливості, дбайливо відноситься до часу, блискуче планує справи, але, слідуючи правилу, завжди знаходить час для потіхи».

Все під контролем!

Того, хто в нічному видінні одягає відразу кілька годин на руку, сонник нагадує про сумному результаті погоні за двома зайцями одночасно. До чого сниться такий сюжет? До того, що тому, хто спить потрібно чимало сил і енергії для того, щоб впоратися з усіма взятими зобов’язаннями.

Однак у деяких снотолкователях є інша інтерпретація, згідно з якою сновидець буде зобов’язаний жити за суворими правилами, дотримуватися жорсткого розпорядку дня, відповідати високим вимогам, неухильно дотримуватися моральні принципи.

Трактування сновидіння про те, що носите електронні наручні годинники, говорить, що вам давно вже необхідний відпочинок. Звичка жити точно за розкладом забирає масу сил і енергії і не дає можливості зайнятися улюбленими справами, хобі, а це, рано чи пізно, може викликати депресію.

Прикмета біди

Станеться щось серйозне, важливе для вас — ось до чого приснилися зупинилися наручний годинник. І вранці потрібно пригадати саме той час, на якому стрілки завмерли, тому що це і буде точним часом майбутньої події в реальності.

На жаль, сонник передрікає, що цей момент залишить у вашій пам’яті неприємний слід, так як буде пов’язаний з якоюсь неприємністю, бідою, проблемою в бізнесі.

Відмінний подарунок

В опівнічної фантасмагорії отримали годинник в подарунок? Це прообраз майбутнього знайомства. Якщо презент вам сподобався, то людина, з яким зведе вас доля, виявиться приємним, милим. А ось некрасиві годинник підказують, що новий персонаж у вашому оточенні виявиться нудним і шкідливим.

Дорога модель годинника уві сні, виконана зі світлого, білого матеріалу пророкує, згідно сонником, щасливий шлюб з симпатичним вам обличчям. Якщо таке сновидіння випало на долю незаміжньої жінки або дівчини, то їй скоро надійде пропозиція руки і серця.

Про наслідки легковажності

Сон, у якому дамі довелося приміряти годинник дружина,або, навпаки, чоловік одягав жіночі годинники, передує зради близької людини. Причому віроломство проявить наяву саме сновидець (сновидица), і потім ще буде дивуватися своїй безтурботності, недалекоглядності.

Побачили в нічний фантазії новенькі годинничок? За сонником це означає те, що спляча персона вкрай легковажна, не вміє зберегти своє обличчя в складних, критичних ситуаціях. Втім, це не завадить сновидінню добитися бажаної мети, але за умови, що він навчиться стримувати емоції.

З дорогоцінних металів

Золоті годинники у сні— це символ успіху, пошани, багатства. А ще сонник передбачає, що той, хто бачив такий цінний аксесуар в нічний грезе, точно знає ціну часу, вірним даному слову і має відмінну ділову репутацію.

Поки спали, довелося міряти годинник з дорогоцінного металу? Тоді врахуйте, що в дійсності потрапите в незручне становище. Суть в тому, що вам нададуть вельми корисну послугу. Але пізніше ви зрозумієте, що за цю допомогу доведеться дорого розплачуватися

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: