Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гребінець до чого сниться?

Сонник гребінець до чого сниться?

Гребінець тлумачення сонника

В обіймах нічних мрій, ми, як правило, не думаємо, до чого сниться той, чи інший зміст. Однак пояснення сонника без праці здатні розібрати будь-яку ситуацію в житті, а також бути доречними майбутні події. Розглянувши гребінець у сні, необхідно бути готовим до будь-якої події, все буде залежати від подробиць сновидіння.

Гребінець у сні

Гребінець, як предмет догляду, здатна відобразити сутність жінки, її характер, розкрити те, про що вона таємно мріє в підсвідомості. Коли уві сні вашим гребінцем причісується стороння обличчя, то за поясненням сонника, в реальності ви наживете ворога, який стане пускати злі чутки.

До чого сниться гребінець згідно соннику Чжоу-Гуна? Якщо сплячий — хлопець, що складається в шлюбі, то найближчим часом він зустріне дівчину, яка стала його коханкою. Для представниць прекрасної статі це прямий знак завершення колишніх стосунків, замість яких настануть інші симпатії.

Згідно Сучасному соннику, гребінець уві сні — провісник сварок, конфліктів в сімейному житті. Якщо ви використовуєте багато гребінців, будьте готові до великих неприємностей, які відбудуться в одну мить від декількох осіб.

Бачити уві сні гребінець для юної дівчини — віщування сонника про безглуздих, нераціональних розтрати, втрати великих грошей з — за шахраїв. Молодий чоловік, якому марилося подібний предмет уві сні, днями розчарується в коханій дівчині.

Як свідчить Сучасний сонник, коли бачиться гребінець, то це ознака спірного розмови, що стався внаслідок невідповідності думок з співрозмовником. Причому, ця розмова здатний зіпсувати ваші стосунки зі старим товаришем.

Дії з гребінцем у сні

Коли по закінченні розчісування ви помітили волоски на гребені, то це віщування сонника про проблеми, що знаходяться у взаємозв’язку з фінансами. Об’ємні волосяні пучки на гребінці прийнято вважати знаком погіршення стану здоров’я, найближчого розвитку недуги.

Привабливий і охайний чоловік, який дає вам уві сні гребінець, пояснюється по соннику, як сигнал майбутнього поліпшення фінансового стану. Але, коли він виглядає потворно, чекайте неприємностей на робочому місці.

До чого сниться нова гребінець? Для дорослої особи такий сюжет віщує нову любовну інтригу, або початок тривалих романтичних стосунків, навіть в тому випадку, коли вона перебуває у шлюбі. Якщо гребінець виконана з дерева, то скоро ви завершите свій рух до поставленої мети.

До чого сниться придбання гребінця? Подібна картина у сні обіцяє великі зміни в долі. Який характер вони набудуть, все залежить від виду предмета для догляду. Якщо гребінець зламана, не має свіжий вигляд, чекайте сварок і незначних неприємностей.

Волоски на гребені уві сні — несприятливий символ, а коли ви очищаєте гребінь від них — це посилює негативне значення сну. Внаслідок неправильного вчинку або дії сновидця трапиться ситуація, після чого життя стане набагато гірше, і також торкнеться ваших родичів.

Коли ви зайняті найважливішими справами, предвещающими в майбутньому хороший прибуток, то бачити уві сні гребінець — сигнал про майбутній крах. Потрібно бути більш уважним з вашими суперниками, не погоджуватися на підозрілі угоди, і в цьому випадку доля піднесе вам щастя і удачу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: