Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гуси наснилися до чого сняться?

Сонник гуси наснилися до чого сняться?

Одним з найстрашніших кошмарів дитинства, напевно, були сільські гуси, а при думці про них, в голову лізуть старі приказки: «Як з гуся вода», «Гуси врятували Рим» і багато інших. Для того, щоб зрозуміти і правильно витлумачити те, до чого сняться гуси, необхідно гарненько постаратися і згадати що ще було у сні. Важливо все: обставини, поведінку і зовнішній вигляд домашньої птиці, настрій сновидця і так далі. Але, як правило, гуси уві сні несуть із собою зміни на краще і хороші новини, а щоб у цьому переконатися, варто заглянути в сонник. Гуси, у різних сонники світу, можуть мати кілька суперечливі значення.

Про що розповість зграя гусей

Те, до чого можуть наснитися кілька гусей, Сучасний сонник тлумачить двояко: з одного боку, це знак великого придбання у вигляді нового друга, який залишиться зі сновидцем на все життя, а з іншого злі плітки. Якщо сам сплячий вважає, що проти нього плетуть інтриги, варто звернутися до впливового товариша, адже тільки його допомога дійсно зможе вплинути на неприємну ситуацію.

Сонник Хоссе впевнений: образ зграї гусей у сні — символ цілісності і дружности сім’ї.

Французький сонник тлумачить кілька гусей, як порожні розмови і неприємні плітки. Винятком є, якщо господарем зграї є сновидець, це означає повний контроль над інформаційним оточенням життя людини. Сонник обіцяє такій людині загальну повагу і високий соціальний статус.

Тлумачення, залежно від дня тижня

Існує думка, що те, до чого сняться гуси, може залежати від дня тижня, в який приснився сон.

З понеділка на вівторок, побачити уві сні гусей — до вкрай неприємних змін. Сновидінню судилося заплутатися у вирішенні проблем, збитися з шляху, і в результаті отримати повну втрату довіри з боку близьких людей. У цьому випадку, варто зосередитися на поставленій задачі і не розпорошуватися на дрібниці. Прийшов час розставити пріоритети і не відступати від власної моральної складової, у що б то не стало.

Якщо людині довелося побачити в сні гусей в ніч з середи на четвер — потрібно готуватись до вибору. Вибір буде проводитися між вирішенням власних проблем і проблем рідних. Рекомендується ненав’язливо донести до родичів, що й життя сновидця має зараз важливе значення і є справи, відкласти які не вийде.

Підлогу сновидця, який бачив гусей у сні

Також, на тлумачення сновидіння може впливати і статева приналежність сплячого.

Особливі обставини у сні, що впливають на тлумачення

Сонник Міллера особливим чином трактує те, до чого сниться пасеться на лузі гусак. Психолог вважає, що це знак зміни чорної смуги на білу.

Якщо гусак уві сні був поранений, а сон приснився батьків — це страшний знак, застережливий про величезну небезпеку, що нависла над його дитиною. Варто негайно убезпечити дитину від будь-яких сторонніх втручань в його життя і здійснити максимальний контроль.

Галасливі, кричущі гуси — до нещасть. Чим голосніше легіт, тим сильніше біда.

Сонник Хоссе так само відповідає на запитання, до чого готуватися якщо приснилися гогочущие гуси. На його думку, це нещастя і погані вісті про близьку людину, можливо, поверхню спливе факт зради або розпаду шлюбу одного.

Те, до чого сниться летіти верхи на дикому гусе — справжній переворот. Сновидця незабаром очікують приголомшливо приголомшливі зміни. І це торкнеться кожної сфери життя в кращому сенсі. Жінкам такий сюжет обіцяє вдале заміжжя і багатство.

Летять гуси уві сні чоловіки — до зустрічі з палкою і красивою дівчиною, яка обов’язково стане коханкою, незалежно від подружнього статусу сплячого. Винятком стане лише той рідкісний випадок, коли чоловік залишається вірним дружині.

Тлумачення сну, в залежності від кольору птахів

Чорний гусак, відвідав сновидця уві сні, символізує собою великі переживання і тривоги.

Сірий, є знаком повного емоційного рівності, що межує зі смертю. Це схоже на емоційну імпотенцію або відчуття повного розчарування і небажання жити. Повна депресія.

Те, до чого сниться білий гусак, залежить від статі і віку сновидця. Незаміжнім такий сон передвіщає зустріч багатого, заможного партнера. Дітям і дітям, білий гусак уві сні, принесе довгоочікувану зустріч з улюбленими родичами, дядьками і тітками. Заміжнім жінкам, такий сон передвіщає найцікавіше робоче місце, пошук якого не затягнеться надовго.

Поведінка гусей у сні

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: