Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гроза до чого сниться?

Сонник гроза до чого сниться?

Гроза тлумачення сонника

Гроза уві сні

Тлумачення сну, в якому вгадується гроза, досить багато. І щоб зрозуміти, до чого сниться гроза насправді необхідно приділити увагу деталям і обставин нічного бачення. Тільки проаналізувавши останні можна підібрати найбільш точне значення. Найчастіше сонник зумовлює тому, хто спить тільки приємні події в дійсності.

Дощ і блискавки

У разі, якщо уві сні привиділася троянда з дощем, то і в реальності сновидця «поштормить». Якщо в сновидінні наснилися лише гуркіт громи і спалахи блискавок без дощу, то можливо і в дійсності тому, хто спить вдасться подолати всі труднощі завдяки власної хитрості.

Подібним чином тлумачиться і сон, в якому буря пройшла повз. Можливо, сновидець за рахунок власних особистих якостей вийде сухим з води і в даному випадку.

Згідно з тлумаченням сну по Сучасному соннику на питання до чого сниться злива і блискавки є позитивний відповідь. Так, якщо у сні ви потрапили під зливу з грозою, то наяву зможете розібратися з усіма труднощами і негараздами. Крім того, А якщо довелося промокнути по дорозі, то в реальності варто підготуватися до поїздки в гості, де ви зможете від душі повеселитися.

У разі якщо в сновидінні ви з вікна спостерігаєте за грозою з дощем, то всі негаразди вам будуть не страшні. Молодій дівчині, якій уві сні довелося притискатися до чоловіка, побоюючись буйства стихії за вікном, варто подумати про особисте життя. Адже їй явно недостатньо любові і ласки.

Привиділося, як блискавка, мигнула поряд або над будинком? Варто побоюватися різних труднощів і наяву.

Гуркіт грому уві сні

Роздумуєте над тим, до чого сниться грозова погода, що супроводжується гуркотом? Чжоу-Гуна вважає, що подібний сюжет віщує успіх сновидінню у всіх його починаннях.

Однак сонник Для Всієї Сім’я не підтримує цю точку зору і наполягає, що гуркіт грому говорять про необхідність конкретних дій. Спящему потрібно зібратися і тверезо проаналізувати всі обставини.

Згідно Еротичного соннику гроза і грім у сні передвіщають втрати в майбутньому. Можливо, насправді сновидець повинен боятися гніву і швидкої розплати від людини, що займає високий статус.

З іншого боку на питання, до чого сниться гроза і гуркіт грому, є і приємне тлумачення — до хорошої вести або побачення з приємною людиною.

Інші тлумачення сну

Сонник Ванги вважає, що якщо в нічних мареннях приснилася сильна гроза, то вам варто задуматися і проаналізувати свої життєві принципи. Напевно ваш спосіб життя не можна назвати справедливим.

Згідно соннику Для Всієї Родини подібний поворот у сні, готує для сплячого зміни в майбутньому. І не завжди приємні.

Жіночий сонник наполягає: що якщо уві сні йде сильна злива з грозою і будинок наповнюється водою, то і насправді варто побоюватися стихійного лиха.

Згідно з Фрейдом, сон, в якому приснилася потужна гроза, обіцяє пристрасне захоплення з боку того, на кого і подумати не можна.

Міллер вважає, що гроза несе з собою радість і веселощі. Обіцяє успіх у справах і приносить хороші вести.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: