Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник готувати до чого сниться?

Сонник готувати до чого сниться?

Готувати тлумачення сонника

Готувати

У сні ви відчули себе досвідченим кулінаром, а прокинувшись, задалися питанням: до чого сниться готувати? Якщо відкрити сонник то такий сюжет в сновидінні вважається добрим знаком, що обіцяє затишок і тепло під дахом рідного дому, а також спокійне, забезпечене життя. Деякі тлумачі снів вважають, якщо ви прокинувшись приготуєте блюдо, побачене уві сні, то це добра прикмета.

Щоб точніше дізнатися, чому сниться процес приготування їжі, спробуйте згадати почуття, емоції, випробувані в сплячому стані. І не забудьте про найдрібніших подробицях і деталях.

Отже, ви в сновидінні творили біля плити, результат виявився чудовим — блюдо вийшло на славу. Після такого сну ви повинні з упевненістю дивитися в майбутнє. Згідно сонникам, все складається, як ніколи успішно.

А ось якщо процес приготування не задався — щось підгоряло, втікала, виявилося пересоленим, то радіти зарано. У вас і з пробудження можливі дрібні неприємності, прикрі промахи.

Важливо врахувати, що при поясненні приснившегося, то яку страву готували і з яких продуктів. В залежності від того, чи було це, м’ясо, овочі, крупи, можна буде зрозуміти значення сну.

Довірившись сонникам, можна дізнатися, що готування, у низці радісних клопотів до якого-небудь торжества, сниться якраз напередодні турбот наяву. Так, справ у сплячого додатися, але зуміє з ними впорається без особливих зусиль. Хто знає, може насправді він буде приймати, пригощати гостей, а може бути нові обов’язки відкриють перед ним привабливі перспективи, наприклад, у бізнесі.

Коли уві сні ви спочатку готуєте без ентузіазму, а потім їсте, але прилади валиться з рук, їжа буквально застряє в горлі, то знайте, що в реальному житті всі заплановані заходи підуть не дуже гладко. Неприємні сюрпризи змусять похвилюватися. Але разом з цим ви поб’єте колег, оточуючих оригінальністю мислення, знайшовши не тривіальний вихід зі складної ситуації.

Що подавали на обід

Обіднє меню, що складається з декількох страв, до чого сниться готувати так багато? Сонник обіцяє людині, уві сні потратившему чимало часу у кухарських клопотах, надзвичайну ясність думки в реальності. Прокинувшись від нічних мрій, він буде точно усвідомлювати, що, в якому порядку потрібно зробити, щоб домогтися бажаного, отримати прибуток.

Ви вирішили уві сні приготувати суп? Тоді знайте, що насправді обставини складаються так, що не залишиться практично часу на домашні справи. А все тому, що з’явиться багато важливої, добре оплачуваної роботи. Запам’ятали, що під час сновидіння затіяли варіння борщу, тоді розраховуйте на непоганий дохід або фінансову підтримку з боку. Причому кошти отримаєте несподівано і з такого джерела, про яке не чули раніше. Гроші витратите з розумом. Якщо розоритеся на відпочинок, то він буде на користь.

Передбачається, що той, хто варить м’ясо, попередньо повинен був докласти чималі зусилля на полюванні, щоб добути їжу. Тому сонник тлумачить сюжети, в яких готують зовсім невегетарианские страви, як предоставляющуюся сновидінню можливість відпочити. Він насправді відмінно потрудився і тепер пожинає плоди праці.

Удачу, успіх у будь-яких починаннях символізують, помічені у сні м’ясні котлети, фрикадельки, інші вироби із фаршу.

Якщо на кухні оголошений «рибний день» і ви готуєте рибу уві сні, то по пробудженню чекайте важливих, довгоочікуваних новин. Втім, сонник не дає натяків на те, якими будуть известия, радісними або сумними. А ось якщо освоюєте рецепт з курятиною, то точно дочекалися інформації, яка окрылит, надихне.

Приготування плову уві сні, передує круговорот подій в дійсності. Все закрутиться навколо сновидця з шаленою швидкістю, і він, навряд, чи буде лише стороннім спостерігачем цих звершень. Такий сюжет може снитися напередодні візиту добрих друзів.

Приснилося, що готуєте яйця? Це означає, що доля круто зміниться. Ви опинитеся в потрібному місці, в потрібний час. І це дасть вам можливість отримати новий, постійне джерело доходів.

Якщо ви спостерігаєте фантастичний сон, в якому, вирішивши посмажити яєчню, розбиваєте яйця, але вони виявляються протухлими або з них вискакують живі курчата, то врахуйте, що нічого хорошого для вас поки не передбачається. Якщо будуть новини, то вони лише розчарують.

За сонником салат, не найкраще блюдо. Ніхто, звичайно, не заперечує його користі, але як символ, він може передвіщати лише прикрості, крах ілюзій.

Втім, все не так погано, якщо з салатом снилися томати. Помідори обіцяють вельми цікаве знайомство, яке може продовжитися таємним романом. Це буде не простий адюльтер, а справжня пристрасна любов.Капуста уві сні, це гроші наяву. Згідно сонником, якщо готуєте з капусти, поки спите, то в стані неспання не беріть у борг. Це стосується всіляких позик, кредитів, іпотек. Не прислухатися до цієї поради, доведеться ховатися, ховатися від кредиторів і колекторів. Бачити уві сні, як готуєте з картоплі, означає просування по службі. Якщо це снилося безробітному людині, у нього з’явився шанс зайняти відмінну вакансію. Тільки не варто зволікати, а відразу після пробудження, треба приступати до пошуків нового місця служби.

Сонник уточнює, якщо з тертої картоплі робили оладки, сновидець скоро познайомиться з важливим обличчям, яка візьме на себе роль покровителя, благодійника.

Десертний стіл

Тлумачення сну, в якому ви ставили тісто і займалися пирогами, попереджає про зустрічі з хитрим, підступним людиною. Він виношує щодо вас якийсь корисливий план. Будьте обережні, тому що ви можете стати жертвою цього спритного персонажа! Майже так само інтерпретується сновидіння, в якому ви створили розкішний торт. Потрібно пам’ятати, що солодкі слова і обіцянки малознайомих людей можуть бути оманливими і небезпечними.

До чого сниться сир? Зазвичай це знак прийдешньої зустрічі або знайомства з поважним паном. Якщо ви зумієте продемонструвати під час цього контакту свої кращі якості, то можете сподіватися на підвищення соціального статусу та покращення матеріального становища.

Пиріг або пиріжки, помічені в сновидінні, підказують вам, що ви опинитеся в центрі уваги відразу декількох шанувальників. Вони навперебій будуть доглядати за вами. Залишається лише вибрати найдостойнішого з них.

Варити каву — не самий хороший сон. Сонник віщує в такому випадку труднощі і неприємності службового та ділового характеру. А ще рекомендує почекати з прийняттям серйозних рішень. А от сюжет, в якому обсмажуєте кавові зерна, обіцяє шлюб з іноземним громадянином.

Хто був в ролі кухаря?

Як зрозуміти до чого сниться, що готує чоловік для жінки? Це бачення, згідно сонником, підкреслює пристрасність дами, і її нерозумний темперамент. Коли ж цей сюжет спостерігає одружений чоловік, то незабаром йому належить розлучення наяву.

Багатьох лякає сон, в якому небіжчик намагається пригостити їжею. Але сонник заспокоює. Це незвичайне бачення служить лише нагадуванням про ту людину, якої вже немає в живих. Ви можете відвідати храм помолитися за нього, або відвідати могилу. До речі, багато провісники снів, впевнені, що покійні родичі намагаються іноді духовно підтримати нас.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: