Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гори до чого сняться?

Сонник гори до чого сняться?

Гори тлумачення сонника

Гори

Доводилося вам у сплячому стані милуватися вершинами величних гір? Такий сюжет, побачений у сні не можна залишити без уваги. Часто його тлумачать, як поява перешкод чи труднощів на шляху до досягнення цілей. Але існує чимало інших думок, щодо того, до чого сняться гори. Щоб тлумачення сну було точним потрібно запам’ятати все до найдрібніших деталей і звернутися до сонником.

Вгору, до вершини

Якою б високою гора не була, якщо уві сні ви напружено, але вперто підіймаєтеся до вершини, то наяву зумієте домогтися поставленої мети. Бачите в сні, як крок за кроком піднімаєтеся все вище і вище по гірській стежці, значить дуже скоро здійсниться заповітне бажання. Згідно Універсальному соннику це ж бачення дає шанс сподіватися на помітне просування по кар’єрних сходах. Значення такого сну несе позитивний характер, і залишається лише трохи почекати, щоб наяву побачити, де саме перед вами відкриються нові перспективи і можливості.

Інтерпретація сновидіння, в якому штурмуете вершину гори, пропонована в Жіночому соннику, пов’язана зі швидким підвищенням по службі. Бачити в сні,як ви з допомогою транспорту заїжджаєте на досить крутий пагорб, теж відмінний знак, що обіцяє примноження капіталу або підвищення окладу. Причому, чим швидше ви рухаєтеся, тим менше доведеться чекати приємних змін.

Якщо сниться, як ціною неймовірних зусиль, обливаючись потом, карабкаетесь до гірського піку, то в реальному житті, можливо, поставили перед собою вкрай складну задачу. За сонником це попередження про те, що доведеться туго — виникнуть непередбачені труднощі.

Підказку про те, як складеться кар’єра, дає сновидіння, в якому вбегаете в гору. Якщо уві сні вистачить дихання і сил, щоб підкорити вершину, то вам буде супроводжувати удача в професійній сфері в реальності.

Вниз, до підніжжя гори

Тепер про те, до чого сняться гори, за якими сновидець спускається. Якщо він рухається без страху і з легкістю, то також граючись зуміє впоратися наяву навіть з величезною кількістю накопичених справ. За сонником цей сюжет обіцяє іноді великий виграш або вкрай вдале для сновидця збіг обставин.

А Сучасний сонник вказує, що після походу до підніжжя гори, у людини завершиться складний життєвий період.

Поганий знак, якщо в сновидінні стрімголов котишся з гори, та ще й отримуєш садна, подряпини через зустрічаються на шляху перешкод: каменів, сучків. Сон попереджає про ймовірність розорення, звільнення зі служби.

Сплячій людині, яка бачить себе стрімко летять з вершини у прірву, в реальному житті доведеться виявити такі якості, як наполегливість і працьовитість. Тільки таким чином йому вдасться домогтися бажаного. Поки ж він перебуває в омані, вважаючи, що з легкістю вирішить будь-яку проблему.

У соннику Гришиній можна знайти тлумачення до бачення про те, як котишся по гірському схилу. Суть його в тому, що треба бути готовим до неприємних сюрпризів, недобрим известиям, що стосуються роботи, бізнесу. Приснилося, що ви — альпініст, спускається з гори? Сприймайте сон, як рада, про те, що потрібно бути впевненими у власних силах. Ви себе недооцінюєте, сором’язливі в спілкуванні. Не бійтеся, насправді у вас маса позитивних переваг!

Білосніжні висоти

До чого сняться гори з засніженими вершинами? Згідно соннику Мандрівників, це знак того, що оточуючі будуть з повагою ставитися до вас, оцінивши по достоїнству ваш труд або якийсь вчинок.

Потрапити в сні в снігопад в горах, означає, проблеми в реальному житті. Втім, з ними впораєтесь, якщо проявите характер — наполегливий і терплячий.

Помітивши у сні лід високо в горах, задумайтеся: наскільки вірно ви оцінюєте те, що відбувається навколо, в житті. Може, ви проявляєте при цьому надмірну цинічність або, навпаки, наївність? Езоп у своєму соннику, трактуючи такий сюжет, ще додає, — навколо сновидця повно шахраїв. Та він і сам, схоже, звикся з брехнею…

Інші тлумачення

Фантастичний випадок, можливий уві сні. Сплячий, піднявшись в небо, бачить вершину гори. Цей незвичайний сон обіцяє що, як тільки прокинетеся від мрій, надзвичайний прилив сил і енергії. Поспішайте використовувати їх, реалізуючи свої мрії! Приснився вершина допоможе, давши підказку того, хто повинен вирішити якесь важливе питання.

У знаменитої Ванги своє пояснення того, до чого сняться гори. Провісниця вважала, що цей сон дає надію — в важкий момент обов’язково підтримають друзі та рідні. А ще можливо знайомство з важливою, впливовою персоною, яка буде безкорисливо опікати сновидця.

Сонник у розділі «гори» дає пояснення того, що означає побачений сплячим високий пік. Це символ тяжкої праці і складних завдань. Вийшло досягти цієї вершини у сні, тоді і в реальності досягнете бажаного. Людині, яка досягла особливого, високого положення в суспільстві може снитися, як він стоїть на горі. У нього є привід, насправді пишається собою і своїми заслугами. Люди не даремно поважають, цінують його.

Гірку, незаслужену образу або глибоке розчарування передує сон, в якому помічена гора піску. Таке пояснення пропонує Сонник 21 Століття, попереджаючи, що потрібно бути уважніше і обережніше. Того, хто знаходиться в пошуку ідеалу коханого (коханої), бачаться гори, вкриті буйною, зеленою рослинністю. Таке може наснитися незвичайного, високого людині, не устающему морально удосконалюватися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: