Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник груди до чого сниться?

Сонник груди до чого сниться?

Груди тлумачення сонника

Жінки носять дитину під серцем, болісно виводять його у світло, а потім годують молоком, яке виділяє їх власний організм. А що робити, якщо довелося годувати груддю під сні, і до чого такий сон? З’ясовуючи, до чого сниться груди, провидці прийшли до висновку, що греза уособлює захист, материнство, співчуття, рішучість і сили для втілення задуманого. Але щоб розшифровка була точною, необхідно згадати дрібниці, з’явилися уві сні.

Версія Міллера

Жінці, що дає в грезе груди дитині, психолог обіцяє успіх. Даний сюжет означає: ви сповнені енергії та сил. Міллер каже, що для досягнення цілей потрібно постаратися ще зовсім трохи. Ви відмінно будете жити в злагоді з другою половинкою, і ніяких конфліктів на роботі не віщує. У деяких випадках, подібне сновидіння демонструє вашу брак турботи і допомоги від близьких людей.

До чого сниться груди, яку поранили ножем? Психолог попереджає, що жінці загрожує небезпека. Для її запобігання постарайтеся скоротити коло спілкування, уникати нових знайомств. Сонник рекомендує: якщо є можливість, 2-3 дні побути вдома.

Налита, повна молока груди розшифровується Міллером як безперечний успіх.

Якщо уві сні помітили, як чоловік дивиться захоплено на ваш бюст, значить, наяву не впораєтеся із спокусою і поступіться прихильнику. Результат виявиться плачевним, так як швидко розчаруєтеся в партнері. А проблеми виникли після ще довго будете вирішувати. Сонник рекомендує обмежити спілкування з воздыхателями і не допускати провокуючих ситуацій.

Інші трактування

Сонник розшифровує побачену груди як велику радість. Велика ймовірність зустріти призначеного долею людини.

До чого сниться бачити чужий бюст? Наяву доля буде відчувати вашу силу волі, підносячи спокуси. Впораєтеся, чекає заслужена нагорода.

Уві сні забруднили груди — з’явиться серйозна суперниця. Великий ризик зради партнера або розчарування в ньому.

Годувати грудьми

Найчастіше такий сюжет уві сні бачать жінки. Це означає пробудження у них материнських почуттів, виникнення бажання завести дитину. Якщо наяву дама нещодавно народила, то сонник відображає її страх нестачі молока для дитини. Провісники рекомендують, перш за все, заспокоїтися, звернутися за допомогою до рідних і знайти час для відпочинку.

Як розтлумачує сонник годувати грудьми – це ознака близькості в сім’ї. Ви цілком комфортно почуваєтеся в шлюбі і маєте здорових дітей. До того ж, подібне сновидіння може вказувати на потреби в одному з двох.

Сновидіння, де ви спостерігали, як чужий чоловік висмоктує ваше молоко, знаменує подія, в результаті якого, хто захоче заволодіти вашим майном. Остерігайтеся небезпечних угод, адже вас можуть обдурити і звинуватити, абсолютно безпідставно.

Якщо незаміжня дівчина, сонник передбачає різку зміну настроїв. Веселощі обернеться злістю, задоволеність — сумом, симпатія — образою.

Для представників сильної статі у сні годувати грудьми — до вирішення зробити коханій пропозицію. Якщо дама серця відсутня, то познайомитеся з чарівною дівчиною і захочете створити з нею сім’ю.

До чого сниться смоктати груди? Вам потрібна підтримка родичів, не бійтеся звернутися до них з проханням.

Якщо годує немовля чужа жінка, значить, впоратися з важкою ситуацією допоможе незнайома людина.

Чоловікові сонник вказує: дитина, що смокче груди, означає появу бажання піклуватися про нову пасію, всіляко її оберігати, бути поруч.

До чого сниться годувати грудьми вагітної? Провісники обіцяють легкі пологи і здорової дитини.

Годували уві сні доньку? Наяву відбудуться позитивні зміни. За іншими джерелами сонник вказує на прагнення дівчини стати більш жіночною, бажання обзавестися сім’єю і народити багато дітей.

Якщо уві сні грудне молоко їв хлопчик, то ви маєте залізним характером і потужною діловою хваткою. Поставивши мету, обов’язково досягнете успіху. Жінці сонник пояснює: більше всього на світі вона хоче реалізувати свою справу, добитися поваги партнерів і конкурентів по бізнесу.

Уві сні чоловік пив молоко з вашої грудей — наяву станете жертвою шахраїв, потерпіть значні збитки. Крім того, приготуйтеся відстоювати своє добре ім’я.

Представника сильної статі, уві сні смокче груди, наяву чекають біди. Якщо хочете уникнути цього, починайте кардинально міняти своє життя.

Намагаєтеся опанувати принципи годування уві сні — крім бажання завести дитину, бачення характеризує вас як відповідальну, зрілу особистість, яка вміє керувати людьми.

Спостерігали, як проходить годування — в реальності з’явиться багато приємних турбот і клопотів. Але сонник попереджає, що вільний час зникне.

За іншою версією бачення віщує весілля і повну хату дітей.

Греза, в якій у вас пропало молоко і довелося найняти няньку, віщує несправедливі звинувачення на вашу адресу.

До чого сниться годувати грудьми в людному місці? Провидці попереджають: не будьте відвертий з друзями, інакше ваші слова і мрії стануть відомі оточуючим.

Уві сні давали грудне молоко кошеняті — чекають святкові клопоти, приємні обов’язки, зворушлива турбота.

Сонник трактує образ жіночих грудей як брак материнської любові, душевну самотність. Чоловічу ж розшифровує як готовність почати втілювати плани в життя. Ви честолюбні, сповнені амбіцій, сонник обнадіює: якщо проявите належне завзятість, очікує успіх і достаток. Але халяви не буде, задарма нічого не отримаєте.

А ось сонник Девіда Лоффа годування груддю пояснює, як відгук переживань за минулі відносини і трактує побачене в переносному сенсі. Якщо ви виступали в ролі матері, то в житті ви граєте роль турботливої мами для свого обранця.

Годівля новонародженого

Годувати новонародженого трактується сонником як переоцінка цінностей, знаходження сенсу життя і повну віддачу для досягнення цілей.

В інших джерелах сказано: якщо годували у сні дитину грудним молоком, то в реальності здійсниться заповітна мрія. Згадайте свої емоції в грезе. Те ж саме ви відчуєте, коли бажання здійсниться.

До чого сниться годувати грудьми чуже немовля? Серед близьких друзів є лукавий чоловік. Наяву ви нерідко допомагали йому, але як тільки з’явиться вигідна можливість, він зробить підлість.

До чого сниться молоко з грудей випливає? Жінці греза віщує добробут і стабільність. Крім того, це ознака отримання бажаної посади. Чоловікові в даному випадку сонник віщує вагітність дружини і поповнення сімейства здоровим малям.

Волохатий бюст

Якщо на жіночих грудях у сні присутній густа рослинність, значить, вас підставить старий знайомий.

Кучерява «шерсть» на чоловічий грудей — передвісник багатства, можливо, ви отримаєте велику спадщину. Також сонник пророкує удачу в лотереї та інші азартні ігри. Розмір матеріальних благ безпосередньо залежить від густоти рослинності.

До чого сниться волохаті груди, що належить чоловікові? Мрію розшифровують в залежності від того, кому вона привидівся уві сні. Для жінки спосіб означає бажання ніжності, розуміння, турботи. Чоловікові греза пророкує успіх в торгівлі і швидке просування по кар’єрних сходах.

Розмір

До чого сниться велика груди? Вона символізує красу і удачу. А ось маленька, навпаки, вказує на психологічні комплекси особистості. Полюбіть себе, — рекомендує сонник, — адже немає досконалих людей, у кожного свої недоліки, інакше станете нещасною.

Спостерігали у грезе, як виросла ваша груди — отримаєте нову високооплачувану посаду, або з’явиться можливість легкого підробітку.

Груди, збільшена у сні силіконом, символізує розчарування в партнері, його зраду, зраду. Крім того, жінці сонник вказує на наявність комплексів з приводу зовнішності.

Уві сні робили операцію по зміні розміру грудей. Ви незадоволені рівнем свого творчого та інтелектуального розвитку. Сонник рекомендує розширити кругозір, більше читати, цікавитись новинами мистецтва і науки, шукати красу в усьому.

Милувалися своїм пружним бюстом — вам буде супроводжувати удача і везіння. Сміливо дійте, Вищі сили захистять від провалу.

Задоволення

Торкатися до грудей у видінні, значить, проникнутись щирими почуттями до давнього шанувальника, який уже втратив надію на взаємність.

Уві сні цілували груди — будьте наполегливіше, і ваші фантастичні бажання здійсняться.

Якщо жінці в грезе лобзают бюст, то вона зустріне в реальності молодої людини, до якого запалився пристрастю.

Для заміжньої дами, якщо уві сні незнайомець цілує їй соски, плечі, шию — наяву треба опиратися спокусі або відновлювати заплямовану репутацію.

До чого сниться пестити груди? Чоловікові провидці передбачають відносини з молодою дівчиною. Будьте акуратні, вона, швидше за все, дочка вашого знайомого. Жінці цей сюжет у сні віщує зраду чоловікові, що призведе до серйозних проблем і великого скандалу.

Прекрасний бюст пророкує для дами романтичну пригоду, але, на жаль, зав’язалися стосунки не триватимуть довго. До чого сниться жіноча груди пружна і красивої форми чоловікові? У протилежної статі він буде користуватися успіхом.

У баченні вас обіймають, притискаючи до грудей. Незабаром зустрінетеся з близькими або родичами. Також події у сні вказують на прагнення отримати підтримку і схвалення ваших дій.

Аномалії

Якщо в грезе з грудей сочиться кров, значить, близький чоловік завдав сильну душевну рану. Вона заважає вам насолоджуватися життям, почати нові стосунки. Відкрита рана у сні означає нерозділене прихильність і страждання.

Татуювання, вибита на грудях у сні попереджає: нові відносини не триватимуть довго. Причина розриву — компрометуючі події вашого минулого. В результаті балакучості одного вони стануть відомі всім.

До чого сниться ніж в грудях? Дане бачення вказує: у найближчому оточенні є особистість, яка мріє вам помститися. В першу чергу, сонник рекомендує звернути увагу на нових знайомих, а також на людей, в надійності яких існують сумніви, хоча ви спілкуєтеся давно.

Уві сні зустріли мутанта з потрійною грудьми — близька людина обдурить, спроби виконати мрію приречені.

Дізналися в грезе про рак грудей. Провидці дану новину уві сні розшифровують по-різному. Одна з версій говорить: ви сумніваєтеся у своїх силах і боїтеся, що без сторонньої допомоги не зможете довести розпочату справу до кінця. За іншою версією, сонник передбачає виникнення хвороби внаслідок перевтоми. Постарайтеся знайти можливість відпочити і відновити сили.

Уві сні на грудях з’явилися черв’яки — це несприятливий знак. Якщо їх 1-2 — до вас підкрався ворог, готуйтеся до удару в спину. Багато? Сонник говорить про низькі моральні якості особистості. Приймаючи рішення, враховуйте не тільки фінансову вигоду, але і духовну сторону питання.

Уві сні в грудях виникла біль — це є відображенням страхів і фобій. Швидше за все, вони необґрунтовані. Щоб не допустити неприємностей, приділіть більше часу роботі і саморозвитку.

Обвислі, стара, зморщена груди віщує появу наполегливих суперниць, які зруйнують щасливе сімейне життя.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: