Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник горобина до чого сниться?

Сонник горобина до чого сниться?

Горобина тлумачення сонника

Горобина – символ багатозначний. Сновидіння з нею пророкують тугу і відчуженість, а також спокій і моральне задоволення. Найчастіше все визначається виходячи з подробиць сонного бачення. Зірвати ягоди горобини у сні – до колотнеч і неприємностей, прогулюватися по рябинному саду – до ідеальним дружнім стосункам. Варто подивитися на випадки того, до чого сниться горобина, а нададуть допомогу в цьому сонники.

Тлумачення сонника Міллера

У нічних мареннях ви розглядаєте, як нагибаются горобинові гілки – в найближчому часі вам передбачається виграти велику суму грошових коштів, отримати спадщину. Однак, сновидіння, в сюжеті якого ви вживаєте настоянку на горобині, вважається знаком того, що вам потрібно запобігати безглузді дії, в іншому випадку будете шкодувати про скоєних вчинках.

Збирати врожай – до сліз і засмученням

Бачиться, ніби ви здійснюєте збір ягід – на вас чекають неприємні спокуси на життєвому шляху.

Рвати плоди чорноплідної горобини – вас чекає ряд несприятливих подій, змінюються один за іншим, пояснює Місячний сонник.

Розглянути на горобині великі ягідні грона, і не могти їх дістати – в утруднене час ваш приятель забажає надати допомоги, проте в остаточну пору все можливо зміниться.

Приснилося, як дивитеся на те, що птахи клюють стиглі ягідки – до відсутності взаємних почуттів у любовних стосунках або зраду товариша.

Їсти ягоди горобини – наближається пора економічності

Вживати у сні плоди – до грошових збитків, застерігає сонник міс Хассе. Потрібно вміти жити економно.

Приготувати страву з ягід – до турбот і значних розтрат. Визначтеся, що вам потрібно в першу чергу, а решту залиште на подальший період.

Наснилося, ніби ви вживаєте настоянку з горобини – в реальності ви зробите вчинок, про який незабаром будете каятися. Не варто поспішати з прийняттям рішень.

Зварити кисіль, або варення із стиглих плодів горобини, а потім їсти його – витративши кошти на непотрібне, вже на наступний день є ймовірність втратити того, що в першу чергу необхідно, обіцяє Жіночий сонник.

Посадити або зрубати горобину – вас очікує щастя і горе

Бачиться, як ви висаджуєте кущики аронії – пояснення сновидіння наступне: вас очікує щастя, але лише тоді, коли ви вслушаетесь рекомендації впливової особи.

Приснилося, як ви зрубали кущ горобини, або зломили його гілки – насправді вам передбачається зіткнутися з багатьма труднощами, які будуть вимагати швидкого вирішення.

Чагарник, який зрізали по саме підставу – символ руйнування планів, обіцяє Слов’янський сонник.

Побачити у сні, ніби ви самі садили сад горобиновий саджанців – до правдивим дружнім відносинам, до того ж перевіреним партнерам по бізнесу.

Горобина як прикраса або займіться вирішенням проблем

Розглянути на своїй шиї горобинові намиста – сутність сонного бачення здатна змінюватися: червонуваті намистини – ви зможете вирішити труднощі без зайвих труднощів, чорні – щоб подолати проблеми потрібно докласти максимальні зусилля.

Бачиться вінок з горобини – таке бачення пророкує сновидінню зустріч з авторитетною особистістю, яка надасть підтримку у важкій ситуації.

Приснився збір з жовтуватих листків у комбінації з червоними плодами горобини – ознака того, що на даний момент ви нічого не боїтеся. Все буде просуватися, як ви цього бажаєте, пророкує Сучасний сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: