Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гарбуз до чого сниться?

Сонник гарбуз до чого сниться?

Гарбуз тлумачення сонника

Будь-яка овочева культура, яку ми бачимо уві сні, символізує життєву енергію і процвітання. Але ось те, до чого сниться гарбуз, іноді не обіцяє нічого хорошого. Часто сонники дають негативні значення, але перш, ніж переживати, постарайтеся згадати подробиці приснившегося.

Тим, чий день народження припадає на осінь, побачена в нічних мареннях гарбуз обіцяє складності, пов’язані з фізичною складовою – приміром, ви будете страждати надмірною повнотою. А річним іменинникам такий сон обіцяє труднощі зовсім іншого плану – фінансового.

Як свідчить сонник Двадцять першого століття, гарбуз, яка росла на городі, є символом сварок і марних обіцянок. Але сон прийме таке значення тільки для тих, хто вже одружився. Одиноких ж хлопців і дівчат чекає швидке заміжжя.

Кожна дитина знає казку про Попелюшку і знайомий з головним символом Хеллоуїна. Саме тому те, до чого гарбуз може приснитися дітям, обіцяє або виконання загаданого, або натякає на страхи, зариті в глибині душі.

На думку тлумача Білого Мага, цей овоч символізує розум, який фонтанує ідеями, але сплячий ніяк не може зважитися їх оприлюднити. Але якщо вам приснилася гарбуз – не варто боятися. Ваші ідеї не вважатимуть дурними, а якщо підійти до реалізації з потрібною боку, ви цілком можете здобути повагу і стати відомою людиною.

Згідно соннику Міллера, цей побачений овоч передвіщає сварки в робочому колективі. Але якщо під час сну ви зайняті готуванням гарбузового страви, скоро порадуєте себе вдалим придбанням або отримаєте дуже цінний подарунок.

Дії з гарбузом

Хлопцеві, який мріє про розташування дівчата, не варто очікувати взаємності, якщо уві сні він побачив гарбуз із зеленою шкіркою. На думку сонника, він отримає відмову у різкій формі і на якийсь час розчарується в любові і відносинах.

А до чого велика гарбуз сниться жінці? Якщо вона нещодавно втратила чоловіка, життя зведе її з людиною, який незабаром запропонує стати його дружиною. Не варто відмовлятися, людина цей – дуже гідний.

До чого може приснитися, якщо гарбуза у вашому сні дуже багато? Зверніть увагу на її колір, радить сонник. Вона велика, стигла, яскрава? Вас чекає велика удача, тому не бійтеся укладати парі або грати в казино. До речі, успіх буде супроводжувати не тільки в азарті, але і в любові.

Насіння цього плоду говорять про родючість і зародження життя. На думку сонника, якщо такий сон побачила жінка, яка бажає стати матір’ю, скоро її мрія здійсниться.

Уві сні побачили зогнилу гарбуз? У ваших стосунках не все гладко, каже сонник. Але це явище тимчасове – від дрібних сварок і негараздів скоро не залишиться й сліду.

До чого може снитися збирати урожай гарбуза? Справа, яку ви задумали, завершиться навіть краще, ніж ви очікували. Воно принесе популярність і величезний успіх.

Приснилося, що купуєте гарбуз? Згадайте, якого кольору і форми вона була. Якщо це яскравий жовтий або помаранчевий коло, на вашу голову звалиться несподіване багатство, обіцяє сонник. Але якщо шкурка була зелена або зовсім згнила, будьте готові, що на шляху до здійснення задуманого, на вас чекатиме безліч перешкод. Доведеться докласти всі сили, щоб гідно з ними впоратися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: