Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гасити вогонь до чого сниться?

Сонник гасити вогонь до чого сниться?

Гасити вогонь тлумачення сонника

Що означають сни, в яких ми боїмося, хвилюємося, переживаємо? Ці бачення говорять про те, що і наяву ми відчуваємо схожі емоції. Тому сон, у якому довелося боротися з вогнем побачити не так вже й добре. В реальність слід почекати з важливими рішеннями і кілька разів подумати, перш ніж зробити якийсь вчинок.

Вогняне полум’я

Того, хто уві сні побачив вогонь, попереду чекають неспокійні часи, повні емоційних сплесків на особистому фронті. А на думку сонника Фрейда, це бачення обіцяє тому, хто спить любов, повну гармонії і взаємності.

Далеко не кожен сонник дає настільки ж райдужний прогноз. Так, Єврейський сонник пророкує невдачу і сварки, а Італійський дає відразу два значення вогню в сні – він може обіцяти і майбутню статеву близькість, і смерть.

Щоб точно зрозуміти, до чого приснилося гасити вогонь, потрібно згадати найдрібніші деталі полум’я.

Побачили вогонь, який приносить користь – на кінці свічки, в багатті, в нутрі каміна? Всі плани вдасться здійснити, якщо дотримуватися їх до дрібниць. А ось якщо уві сні довелося зіткнутися з некерованою стихією, наяву ви безглуздо мечетесь з боку в бік, ні на крок не наближаючись до мети.

Язики вогню у вашому сні були настільки величезними, що майже досягали неба? На думку сонника Для всієї родини, настає катастрофа воістину державних масштабів – стихійне лихо, епідемія, війна, руїна. Уві сні відчували запах горілого? Заздрісники за вашою спиною злі плітки розпускають.

На думку Міллера

Одне з самого страшного, що ми можемо побачити в сні – це пожежа в своєму житлі. А до чого таке може наснитися жінці? Прокинувшись вранці, їй не слід впадати в паніку, якщо уві сні вогонь не пошкодив будинок, адже тлумачення сну дуже милостиве. В її родині все добре, чоловік ніжний і турботливий, а діти уважні і чемні стверджує сонник Міллера.

Бачите, як вогнем охоплена якась річ? Ви дуже цінуєте нею в реальності, говорить сонник. А до чого людині, зайнятого в бізнесі, може снитися гарячий магазин? Власне підприємство от-от принесе дохід, але, якщо уві сні він боровся з вогнем, всі справи виявляться марними.

Дії режиму

Як вже було сказано, намагатися загасити вогонь у сні говорить про те, що наяву людина відчуває сильні переживання. Але не слід забувати, що надмірні емоції не вирішать проблему, а тільки нашкодять.

Є і ще одна версія, до чого сниться гасити вогонь в будинку. Вона означає, що сплячий усвідомив свої слабкі сторони і намагається позбутися від них. Якщо ж у сні з пожежею боролися сторонні, оточення не так-то просто приймати ваші дивацтва.

Приснилося, що ініціатором виступили ви самі? Наяву ви теж «жжете мости», пояснює сонник. Є хтось або щось, з чим ви вже готові розлучитися і назавжди забути, як минулий життєвий період.

Згідно соннику Фрейда, сплячого, який уві сні гасив вогонь, слід перевірити здоров’я в статевій сфері. Якщо, борючись з вогнем, він відчував страх, наяву він намагається уникнути близьких відносин через комплексів, здебільшого надуманих.

А до чого сниться вибратися з полум’я, при цьому не постраждавши? Сонник пастора Лоффа дає таке значення: сплячий незабаром отримає духовне очищення. Можливо, вирушить на сповідь, де йому відпустять гріхи. Побачили, що ваші руки обпалені? Наяву вам піднесуть якийсь дар. А якщо обпалили ноги – шлях, по якому ви йдете, правильний.

Чим гасили?

Що означають сни, в яких довелося боротися з вогнем тим чи іншим способом?

Уві сні впоралися з вогнем на своєму підприємстві і тепер спостерігаєте залите водою приміщення? Справи не будуть йти добре. Але, як би дивно це не звучало, якщо в цей момент опустити руки і не робити нічого, обставини складуться так, що ви отримаєте грошову прибуток.

Уражений хворобою бачив сон, в якому загасив вогонь за допомогою води? Йому вдасться одужати. А ось якщо таке приснилося заможній людині, це говорить про швидких грошових труднощі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: