Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гасити пожежу до чого сниться?

Сонник гасити пожежу до чого сниться?

Гасити пожежу тлумачення сонника

Що є вогонь? Здавна він висвітлював людині шлях і служив захистом. А, на думку сонників, він уособлює життєву силу. Саме тому сни, в яких довелося побачити вогонь, не можна не брати до уваги – вони можуть бути вісниками найважливіших подій в житті людини. Але щоб точно зрозуміти, до чого сниться пожежа або вогонь, потрібно згадати сюжет сновидіння.

Є думка, що боротьба з пожежею під час сну означає протистояння своїм емоціям наяву. Може бути, вам це тільки має, а може, ви намагаєтеся боротися вже зараз. Уві сні довелося вдатися до допомоги води? Наяву втратите щось дуже цінне, каже сонник. Але якщо голова буде холодною, а емоції не будуть виходити на передній план, втрат вдасться уникнути.

Тлумачення різних сонників

Вас чекає веселощі у великій і галасливій компанії, якщо уві сні ви намагаєтеся загасити вогонь за допомогою пожежного шланга. Зовсім не обов’язково, що ви будете веселитися з друзями – це можуть бути і люди зовсім вам не знайомі. Є у цього сну і ще одне тлумачення – справа, спочатку здавалося невигідним, принесе непоганий прибуток. Потрібно лише подивитися на нього з іншого боку.

Під час сну намагаєтеся загасити палаючу свічку? Наяву чекайте важкі новини, які будуть пов’язані з рідними і близькими людьми. Те, до чого сниться загасити вогонь не свічці, має ще одне значення – велика ймовірність, що відносини з коханою людиною незабаром зійдуть нанівець. Розрив дасться дуже нелегко, і доведеться докласти чималих зусиль, щоб розвіяти душевну біль.

Гасити пожежу довелося людині, вовлеченному в бізнес? Реальність готує ряд проблем і неприємностей, попереджає сонник. Але не потрібно засмучуватися – всі негаразди, в підсумку, принесуть прибуток, і, до того ж, лише загартують сплячого, зробивши його менш сприйнятливим до труднощів.

А до чого сниться гасити пожежу жінці? Сонник дає відповідь і на це. Сплячу чекає важкий період – сімейне життя дасть тріщину, і врятувати її не вдасться. Справа закінчиться розлученням. Якщо ж сновидица не перебуває у шлюбі, її чекає розлука з коханим чоловіком. Сонник дає ще одне пояснення – гряде сварка з людиною, яка не може тримати у вузді емоції і почуття, тому будьте обережніше.

Ви відчуваєте грошові труднощі? Сон, у якому довелося гасити ясне полум’я, попереджає про часи ще більш важких. Всі проекти, які обіцяли стійке матеріальне становище, не принесуть результату, а ваш дохід може стати ще нижче попереднього.

Сонник пояснює і те, до чого може приснитися боротьба з вогнем людині, охопленому хворобою. Наяву тому, хто спить вдасться взяти над нею гору.

Намагаєтеся збивати розбурхане полум’я? Справа, в яку ви вклалися як фізично, так і емоційно, завершиться невдачею. Є ймовірність, що і інші плани, від яких ви чекали багато чого, залишаться незавершеними.

Намагалися загасити пожежу в своєму помешканні, але при цьому постраждали від вогню? Начальство буде вами невдоволено. Ще такий сюжет говорить про одержання прикрих і сумних новин, але деякі тлумачі дають інше пояснення – наяву сплячого чекає приємна зустріч, яка завершиться романом, і, можливо, весіллям. Не пропустіть цей шанс, радять сонники, він випадає не так часто.

Є досить цікаве тлумачення того, до чого нам сниться гасіння пожежі. Сплячого долають важкі внутрішні переживання, провиною чому виступає невміння керувати власними емоціями. Уві сні вийшло справитися з вогнем? Значить, і наяву вдасться приборкати свій норов.

До чого сниться подібне

Що може означати сон, у якому довелося гасити пожежу у власній машині? Сонники пояснюють подібний сюжет тим, що режим намагається боротися з пристрастями, які сам вважає згубними – приміром, з алкоголем або курінням. Якщо впоратися самому не виходить, слід звернутися до тих, хто розбирається в питанні, і зможе надати кваліфіковану допомогу. Лише в цьому випадку раз і назавжди вдається позбутися від того, що руйнує життя.

До чого може приснитися, якщо пожежа у сні намагаються погасити сторонні? Сплячий вступить на шлях примирення з давнім ворогом. А якщо він намагається допомогти у гасінні, значить, вийде з-під чийогось впливу, яка не давала нормально жити.

Гасіть пожежу, заливаючи його водою з відра? Втратите дуже цінну річ, причому не обов’язково вона буде матеріальної. Не слід забувати і про духовні цінності. Уві сні з вогнем бореться пожежна бригада? Всі справи, незважаючи на труднощі, завершаться так, як хочеться тому, хто спить. Сон цей обіцяє і швидке веселощі в колі друзів і близьких вам людей.

Сучасний сонник пояснює те, до чого може снитися затушенное полум’я. Сплячий змирився з зовнішніми обставинами, говорить він. Ймовірно, сил для протистояння їм просто не залишилося, і він рухається за течією, не намагаючись щось міняти. Відкиньте слабкість і не здавайтеся! Лише доклавши зусилля, вийде впоратися з важким періодом життя, і ввійти в новий, де все буде наповнене радістю і щастям.

Ховаєтеся від вогню у сні? Можливо, ви легкодуха людина, або ж вам притаманна інфантильність. Зайняті гасінням лісової пожежі? Наяву ви намагаєтеся уникнути втрат. На думку іншого сонника, все, що задумано, здійсниться, принісши багато веселощів і радості.

Згідно соннику Міллера, того, хто гасить пожежу в будинку, чекає велике горе. Щоб впоратися з ним, доведеться зібрати волю в кулак. Снилося, що заливаєте полум’я, що б’є з шланга водою? В реальності доведеться підлаштуватися під громадську думку, навіть якщо це не до вподоби вам. Не варто наполягати на своєму, радить тлумач, період для цього зараз не найсприятливіший.

Що означає сон, у якому ви пожежа тушкуйте підручними засобами? Якщо побачили подібний сюжет, вам варто задуматися – чи не надто ви нав’язуєте свою точку зору рідним людям? Може бути, прийшла пора залишити цю звичку? Уві сні намагаєтеся закидати вогонь піском? Наяву вас чекають сімейні сварки по дурницях.

Вогонь розгулявся в лісі, і ви намагаєтеся його загасити, не дозволяючи перекинутися на інші дерева? Вас чекає довгий самотність, каже сонник, але це не завжди погано. Просто настав період, коли деяка замкнутість допоможе не опинитися у складних ситуаціях. Будьте уважні і при зав’язуванні нових знайомств.

Сон, у якому ви гасіть пожежу, сниться все частіше? Задумайтеся про те, в якому стані ваші нерви. Дуже може бути, що вони перебувають на межі. Постарайтеся змінити обстановку, відійти від усього, що вас зараз оточує – тоді зможете відпочити не тільки зовні, ну і внутрішньо. Якщо такі кардинальні зміни в даний момент неможливі, спробуйте звернутися до психолога. Ще одна порада – вирушайте в спортзал. Фізичні навантаження благотворно впливають на нервову систему.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: