Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник голити голову до чого сниться?

Сонник голити голову до чого сниться?

Голити голову тлумачення сонника

Розмірковуючи на тему, до чого сниться голити голову, обміркуйте їх можливий сенс і те, що підштовхнуло сплячого до такого кроку. Можливо, в підсвідомості ви намагаєтеся відмовитися від колишніх звичок, бажань, змінити своє життя, переглянути всі принципи.

Сонники вважають, що подібний сюжет свідчить про наявність різних проблем і труднощів в дійсності. Адже волосся самі по собі є відображенням благополуччя і успіху. А значить, намагатися позбутися від них у сні, означає мати надумані або підлаштовані ким-то неприємності в житті.

Думка Міллера

Довелося уві сні побачити, як голять когось? Такий сон у відповідність з тлумаченням Міллера говорить про те, що ваш новий проект в дійсності не виправдає себе. Ви не зможете домогтися бажаного результату, так як не змогли у нього вкласти душу, знайти своє натхнення. Якщо чоловік уві сні побачив у себе лисина, і після чого поголився на лисо, значить всі його біди та проблеми з-за його великодушність по відношенню до інших людей.

Грошові труднощі

Сучасний суміщений сонник вважає, що голена голова у жінки є знаком убогості і голоду. А от лисий чоловік у сні передвіщає успіх у справах і фінансову прибуток. Якщо уві сні довелося побачити свою законну половину з поголеною головою, то грошові проблеми в дійсності можуть негативно позначитися на відносинах чоловіка і дружини.

Голити когось

Не можете зрозуміти, до чого сниться голити голову? Постарайтеся згадати всі деталі сну, а саме: кого уві сні вам довелося поголити і що за предмет ви використовували. Голити наголо дитини, на думку сонника, є сприятливим знаком. Однак успіх розпочатого проекту і взаємин у сім’ї будуть залежати від реальних дій сплячого. Йому потрібно зробити правильний вибір.

Якщо жінка побачила, як інший дамі обривают голову, то в житті вона візьме гору над усіма своїми конкурентками. Якщо такий сон бачить чоловік, значить, наяву його кохана повністю йому довіряє, в тому числі і в сексуальній сфері.

Сон, у якому довелося поголити дитини небезпечною бритвою, обіцяє маляті різні прояви алергічних і шкірних захворювань у реальному житті.

Голити самого себе

До чого може снитися, як голиш собі голову уві сні? Деніз Лінн вважає, що подібний епізод у сні символізує необхідність вибору і рішучих дій у реальності. Не поспішайте, постарайтеся все гарненько обдумати і зважити. Від цього залежить правильність вибору і ваше життя в подальшому.

А ось до чого може снитися голити себе налисо на думку тлумача Нової Ери? Такий сюжет радить: підкоріться обставинам і якийсь час просто пливіть за течією. Ініціатива в даному випадку ні до чого хорошого вас не приведе.

Якщо голять сплячого

Сон, у якому ви бачите себе обритым, є хорошим знаком. Він віщує, що в дійсності ви зберете всю свою волю в кулак, наберетеся сміливості і станете керівником великого проекту. Завдяки своїм особистим якостям ви зможете цілком успішно справитися з цією роллю і в черговий раз доведете своїм ворогам і конкурентом свою перевагу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: