Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник годинник до чого сняться?

Сонник годинник до чого сняться?

Годинник тлумачення сонника

В реальності ми частіше посматриваем на годинник, коли поспішаємо, нервуємо або готуємося до якоїсь важливої події, випробування. Тому і по пробудженню, пригадавши сон, у якому були присутні годинний циферблат і стрілки, ми відчуваємо якусь напруженість, тривогу. До чого приснився такий сюжет?

Однозначної відповіді на таке питання сонники не знайти. Але якщо вдасться пригадати деталі, подробиці сновидіння, то можна дізнатися багато цікавого і корисного, відкривши завісу таємниці майбутнього.

Тлумачить сонник годинники, як обмежений час на здійснення планів. Якщо в сновидінні ви старанно їх розглядаєте і спостерігаєте за рушійними стрілками, то це відображення того, що наяву ви квапите події.

Загальні передбачення

Тільки контекст і подробиці приснився історії допоможу дізнатися, до чого сняться годинники. Для початку відновіть у пам’яті, чи це були настінні годинники, наручні, пісочні, електронні або механічні? Потім подумайте, а чи все в порядку з самим механізмом? Цокав він, рухалися чи стрілки? Такі дрібниці можуть зіграти істотну роль для вірного передбачення.

Наприклад, що висять на стіні годинник можуть бути передвістям екстремальній ситуації або вказувати на розвиток якоїсь патології в організмі людини. Але це не єдині трактування, а тому намагайтеся пригадати максимум деталей, щоб не засмутитися раніше часу.

Втім, у будь-якому випадку, вивчивши таке малоутешительное тлумачення, ви можете запобігти критичні ситуації, будучи готовими до них заздалегідь, а будь-яка хвороба відступить, якщо дотримуватися режиму харчування, вести активний, здоровий спосіб життя, не піддаватися зневірі, відчаю. І довіряти грамотним лікарям-фахівцям.

Думка Міллера

У нічний грезе бачите багато годин? Це непогана ознака, що обіцяє прибуток або іншу удачу в справах. Особливо добре, якщо всі механізми діють, цокають. Значить у вас вистачить часу, щоб вдало завершити справи.

А ось зупинився годинниковий механізм, по соннику Міллера, не віщує нічого позитивного. Такі бачення навіть лякають деяких людей, які вважають, що це нагадування про небезпеку, смерть, смерть. До чого сняться годинники, зупинили свій хід?

Як свідчить сонник, це нагадування тому, хто спить про швидкоплинність земного буття, про те, що треба раціонально планувати свої справи, не відкладаючи вирішення проблеми на майбутнє. Іноді це ознака депресії, зневіри чи застою в роботі.

Цікаву інтерпретацію можна знайти сонники щодо того, що пригрезившиеся непрацюючі годинник забирає, забирає якийсь персонаж. Якщо у вас таким чином уві сні зникає несправний аксесуар, радійте, бо выпутаетесь з будь-якій життєвій колотнечі.

В магазині «Точного часу»

Необдумані витрати, спонтанні покупки непотрібних речей — ось до чого, за версією Старовинного сонника, сниться, що обираєте та купуєте годинник. Пояснення цього прогнозу задоволене просте. У давні часи брегет вважався предметом розкоші, який могли дозволити собі тільки дуже заможні громадяни. А простий люд лягав спати із заходом сонця, прокидався з півнями, обходячись без точних годин і хвилин. Тому покупка такої «забави» як годинник могла пробити істотну прогалину в бюджеті сім’ї.

Спите і бачите, що купуєте сучасні годинники, які не зарахувати до дорогим маркам? Це добра прикмета прийдешніх змін на краще. Не виключено, що знайдете собі нову роботу або почати власну справу, причому вдало.

Стоячи біля вітрини в нічному видінні, вибираєте годинник? Це сигнал того, що ви вільні у своїх рішеннях і тримайте під контролем ситуацію, ймовірно, будучи ініціатором, інвестором якогось проекту. Причому сонник стверджує, що проведені попередні розрахунки вірні, витрати виправдані, і ви досягнете успіху в бізнесі.

Подарунки

Сон про отримані в подарунок часиках, з тих що « в руку». Іншими словами, ви по пробудженню отримаєте цінний презент чи знайдете дарунок іншого роду: заведете знайомство з приємним, цікавим людиною.

А ось Ванга вважає, що дарувати годинник в нічному видінні недобре, так як це передує негараздів і напастей в реальності. Щоб уникнути напророченных колотнеч, будьте обережні та завбачливі, рекомендує болгарська віщунка.

Вона ж коментує нічне бачення про те, якщо ви задумали крадіжку з годинного магазину. У реальності це може обернутися тим, що якісь недоброзичливці спробують завдати шкоди вашій репутації, чорнити добре ім’я.

Фортуна явно скоро повернеться обличчям до сплячого, і в його долі відбудуться щасливі події — ось що обіцяє бачення, в якому заводять годинниковий механізм.

У Мусульманському соннику є й інше тлумачення. Якщо вам приснився сон, де вам подарували годинник з браслетом, то незабаром ви зіграєте весілля. Втратити наручний годинник і знайти їх – чекайте щастя і довготривале взаєморозуміння з чоловіком.

Різні моделі

Новенькі годинник в нічний грезе, як не дивно, це тривожний сигнал, застережливий сновидця про те, що він може потрапити в неприємну історію через свою надмірну безтурботність або довірливості. Іноді треба діяти за принципом: довіряй, але перевіряй, нагадує сонник.

Якщо приснилися старовинні годинники, то пора підвести підсумки певного життєвого періоду, проаналізувати свої вчинки. І якщо були допущені помилки, то треба докласти зусилля для того, щоб виправити їх якомога швидше.

До чого приснилися пісочний годинник? Це передвістя бурхливої громадської діяльності, причому брати участь в різних заходах ви станете просто так, без особливої мети. Електронні годинники пророкують сварки з домочадцями або товаришами.

Побачений чоловічий брегет — це підказка: сновидінню давно пора вибратися з полону ілюзій і спогадів про минуле. Жити треба тут і зараз, стверджує сонник. Кишеньковий хронометр в нічний фантасмагорії — це сприятлива звістка про те, що по пробудженню вдасться залагодити всі сімейні негаразди.

Сон про ремінці для годинників можна інтерпретувати двояко. Якщо аксесуар був старим, поношені, то буде зустріч з людиною, яку ви колись знали, а от новий, по соннику, обіцяє цікаве знайомство.

Час «під рукою»

Як всі ми давно знаємо подарунок у вигляді наручних годинників, обіцяє розставання з цією людиною. Тому вкрай рідко мріємо про такий подарунок, і самі воліємо купувати даний аксесуар, щоб убезпечити себе від можливої втрати. Буває, що нас відвідують подібні сновидіння. Давайте ж дізнаємося, до чого сняться годинники, і який інтерпретацією має таке сновидіння.

Не чекайте і тут від сонників однозначних коментарів. Іноді цей прилад пророкує приємні зміни в долі сплячого, заради яких йому доведеться щось змінити у своєму звичному режимі, поступитися деякими принципами, звичками.

Часто пригрезившийся брегет на руці — це відображення тривожного стану сновидця, який стурбований тим, що не встигає щось зробити вчасно. Денна марнота, хвилювання з приводу того, що зриваються терміни, руйнуються плани — таким чином можуть трансформуватися в химерні сонні годинні фантазії.

Ви точно зайнятої або вкрай ділова людина, якщо навіть уві сні дивіться на циферблат наручного годинника. Але сонник підказує цікаву деталь: якщо ви спали, але все ж помітили і запам’ятали місця розташування стрілок, знайте, саме в цю годину і хвилину в реальності відбудеться дуже важлива подія, яка може істотно вплинути на ваше особисте життя або кар’єру.

Про здоров’я треба згадати насамперед того, хто в опівнічну бачення помітив, що стрілка вказала на «вісім». Сонник радить відвідати лікаря, навіть якщо поки немає приводу для скарг на самопочуття, і звичайно ж згадати про заходи профілактики: вітамінах, прогулянках на свіжому повітрі, заняття спортом, загартовування.

Ви любите пустити пил в очі, часом видаючи себе за зовсім несхожого на вас людини — ось до чого приснилося, що годинник вказали на цифру «п’ять». Іноді така тактика дозволяє досягти бажаного результату, але носити чужу маску постійно досить складно, втомлює. Так що рано чи пізно вас «розсекретять», і тут вже не передбачити можливих наслідків.

Всілякі ситуації

Втрата наручних годинників — застереження, згідно з яким сплячий повинен ретельно обдумувати кожен крок. У першу чергу це стосується того, хто імпульсивний і часом не контролює своїх вчинків, діє спонтанно. Подібна поведінка, як запевняє сонник, може стати причиною великих неприємностей.

Знайдені години в нічний фантазії — це теж знак, який вказує на те, що в реальності все може статися з точністю до навпаки. Тобто сновидець ризикує щось втратити. Це стосується і речей, і стосунків, і навіть здоров’я.

Задуматися варто і після видіння розбитих часиках. Воно також тлумачить, що наяву виникнуть проблеми, і їх не варто ігнорувати. Сонник дає порада: намагайтеся бездоганно поводитися в побуті і на службі.

Заплутана проблема, складна ситуація виникла в реальності, вимагає термінового вирішення — ось що означає бачення, в якому сплячий розбив годинник. Як ні сумно, але це передрікає низку випробувань, одне з яких може виявитися непереборною і помітно вплине на подальшу долю. Швидше за все, це торкнеться роботи. Можливо і звільнення, і втрата стабільного заробітку.

Тому сонник підказує: не ігноруйте найближчим часом зауважень і побажань начальства, строго виконуйте свої службові обов’язки, підтримуйте з усіма колегами рівні, доброзичливі відносини.

До чого сниться розкішний брегет на шикарному браслеті? Такий предмет уві сні — це передвістя того, що ви скоро влаштуєте особисте життя, уклавши вдалий і щасливий шлюбний союз.

Сонник Н. Гришина, трактує значення, до чого сняться годинники наручні, як розтрачену даремно життя. Якщо ви їх намагалися завести в реальному житті відчуваєте нетерпіння і підганяєте час. Розбити такі годинники в сні – до втрат в сім’ї, або нерозуміння з близькою людиною.

Розбите скло на годиннику уві сні

Сон, у якому ви бачите розбите скло на годиннику, демонструє вашу легковажність. Якщо жінка втратила годинник у сні – то це до неприємностей, в домашній обстановці. Саме ці незначні причини, можуть тягти за собою чорну смугу в житті. Якщо ви вирішили подарувати кому-то годинник, то ви разом з ними обдаровуєте людини труднощами. Чути, як йдуть годинник – швидше за все, до неприємних известиям.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: