Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Голуб уві сні що принесе в реальному житті?

Голуб уві сні що принесе в реальному житті?

Голуб — це буде непросто птах. Це символ, який зустрічається в геральдиці, релігії та мистецтві. Голуб миру, голубки як символ закоханих — в загальному, ця знайома всім птах згадується повсюдно. Але як бути, якщо вона з’явилася вам в сновидінні? На цій сторінці ви дізнаєтеся, що може означати голуб уві сні по тлумаченням найвідоміших сонників світу.

Короткий зміст:

Різні значення бачення

Сонник Міллера

На думку цього психолога голуб — це хороший знак. Він принесе вам щастя в сім’ю, молодим дівчатам може снитися до весілля. Якщо побачили летить в небі птицю — до отримання новин від одного, який знаходиться дуже далеко.

Сонник Енігма

В цілому цей сонник вважає голуба Уособленням чистоти душі, внутрішньої гармонії з собою і світом. Але все ж ця книга снів попереджає: потрібно обов’язково пригадати всі подробиці сновидіння — саме від цього може залежати і його сенс.

Приснився сон про голуба, спробуйте згадати, якого кольору було пір’я птаха. Білі — Це символ очищення, непорочності і зовсім світлих і щирих почуттів. Найчастіше білий голуб віщує сновидцу набуття щасливою і щирої любові. Дівчатам і жінкам таке сновидіння пророкує особлива подія, а саме швидку можливість стати щасливою мамою.

Чорна птах вважається негативним знаком. Такий сон обіцяє людині проблеми, біди і неприємності.

Якщо наснилася пара голубів, то сон Віщує сновидцу швидке весілля. Вона буде урочистою, радісної і по любові. Два голубка сидять на вашому підвіконні — незабаром ви отримаєте приємну звістку, лист або навіть сюрприз від вашої половинки.

Якщо сновидцу голуб сів на руку, це абсолютно чітке повідомлення згори — Його зв’язок з коханою людиною неймовірна міцна і повна довіри, розуміння і щирості. Ви зараз не поруч? Таке бачення чітко говорить — ваша любов вірна вам як тілом, так і душею.

Голубок сидить у вашому будинку — Символ вашого добробуту, миру і любові. Ваше фінансове становище буде в повному порядку, а в сім`ї пануватимуть затишок, любов і щастя.

Голуб, замкнутий в клітці — Символ внутрішніх проблем сновидіння. Побачивши такий сон, загляньте в свою душу. Можливо, ви занадто скромно і незграбно ведете себе в стосунках з вашим партнером. Іноді таке сновидіння говорить вам — ваш партнер нещасливий поруч з вами. Може бути, вам варто зрозуміти його і відпустити?

Намагатися зловити голуба — Такий сон вважається дуже хорошим знаком. Він віщує сновидцу збільшення доходів і здійснення вигідних угод. Особливо добре, якщо птах був надійно спіймана. Якщо такий сон сниться молодій людині, незабаром дівчина, до якої він небайдужий, відповість йому взаємністю. Якщо такий сон бачить жінка — в найближчому майбутньому її очікують відносини і подальше заміжжя з коханим чоловіком.

Сонник Зигмунда Фрейда

Доктор Фрейд Вважав голуба символом теплих і щирих відносин сновидіння з його другою половинкою. Втім, в даному випадку вам недостатньо чисто платонічні відносин, і ви бажаєте інтимний зв’язок. Ваша ж половинка, навпаки, не поспішає з вступом в близькість.

В даному випадку ця книга снів дає чітку пораду — Якщо не бажаєте, щоб ці відносини перервалися, просто будьте терплячі. Всьому свій час.

Сімейний сонник

Птах на плечі — Дорогий вам людина серйозно захворіє. Голуб виявився на вашому столі — хвороба очікує вас самих. Сидів на гілки дерева — ви засиділися в місті, вам варто відпочити на природі. Також варто згадати, коли сон про голуба був виявлений вам: в ніч на вівторок — справа, в яке ви вклали стільки сил, зазнає краху; на середу — вам легко вдасться подолати всі неприємності і позбутися від усіх проблем.

Сонник Езопа

Тема сновидінь про голубів відомий автор старовинних байок присвятив чимало сторінок свого сонника. В цілому Езоп вважав голуба символом світу, довіри, розуміння і любові. Але все ж варто згадати подробиці. Голубка і маленькі голубята — зовсім скоро у вашій родині запанують гармонія і розуміння. Голуб щось несе в лапках або дзьобі — в найближчому майбутньому ви отримаєте приємні звістки від приятеля, з яким дуже давно не бачилися.

Голуб п’є воду — вас чекають хороші зміни. Всі проблеми вирішаться самі собою, тому не варто шкодувати себе і бачити себе самим нещасною людиною в світі. Голуб намагався випити води, але потонув в ній — ви необачно візьметеся за надто складна справа, і в кінці кінців зазнаєте поразки.

Голубник в вашому домі — наяву ви незадоволені матеріальним становищем. Прив’язувати до голуба лист, щоб відправити його в якості листоноші — Передвістя отримання приємних новин, який одночасно порадують і здивують сновидіння. Самому перебувати в голубника — ознака приголомшливого везіння для сновидіння, причому в матеріальному сенсі. Можливо, цей буде багатий спадок або великий виграш в казино або лотереї.

Сонник Велеса

У цьому древньому слов’янському сонник тлумачення сну про голубів залежить від деталей. Голуб у будинку — удача, здоров’я, швидке весілля, поява дітей (для подружжя). Голубина зграя на вулиці — отримання приємних звісток. Голуб вас клював — до втрат. Ловити птицю — поява хороших гостей / отримання великого багатства. Міцно зловити голуба — вступ в шлюб з коханою людиною.

Птах вирветься і полетить — розлука і смерть близьких людей. Брати пестять з гнізда — незабаром у вас зберуться гості. Вбити птицю — ви міцно посваритеся з вашим другом.

Якщо він залетів у квартиру?

Сни, в яких птах влітає до вас в будинок або стукає у вікно, кращі книги снів трактують зовсім виразно. Голуб залетів у відкрите вікно — незабаром в ваш будинок прийдуть шановні і улюблені вами люди. Ви будете по-справжньому раді таким гостям.

Якщо при цьому ви відчували уві сні тривогу, таке бачення може мати і погане значення — Отримання тривожних новин, які будуть пов’язані з вашою родиною.

Іноді сон такого змісту пророкує сновидцу зміни в житті. Багато що в даному випадку залежить від деталей:

Голуб стукали до вас у вікно, це виключно хороший знак — Він віщує вам отримання радісних і приємних звісток, пов’язаних з вашими близькими і друзями.

Годувати птицю, тримати в руках

Годування голубів уві сні — це важливе послання згори, яке слід розуміти як передвістя вступу в новий життєвий етап. Чорна смуга скоро закінчиться, і настане смуга везіння і щастя. Особливо добре, якщо сновидец робив це з руки — це символ того, що в його житті є людина, яка завжди буде поруч з ним і в горі, і в радості.

Годувати птахів разом з близькими людьми — Повідомлення про те, що всі сварки між вами назавжди залишаться позаду. Тримати голуба в руках — дуже хороший знак, який означає наступне: між сновидцем і його близькими (особливо другою половинкою) склалися абсолютне взаєморозуміння і любов. Якщо зараз ви не разом, сон про голуба в руках каже: не хвилюйтеся, ваша любов вірна вам настільки, що ви навіть не можете собі уявити.

До чого сниться поранений, хворий, дохлий?

Поранений голуб, побачений у сні, трактується зовсім виразно — вашому близькому другові або коханій людині не вистачає спілкування з вами. Вам варто приділяти їм більше уваги, інакше дружба і відносини можуть припинитися назавжди.

Хвора птиця Символізує наплювацьке ставлення сновидіння до власного здоров’я. Якщо найближчим часом людина не змінить спосіб життя, незабаром йому доведеться неабияк витратитися на власне лікування.

Мертвий голуб — побачивши такий сон, згадайте, якою була птах:

Голубиний послід

Екскременти взагалі вважаються дуже хорошим знаком, що передвіщає багатство. Голубиний послід — не виняток. Якщо вам було явлено таке сновидіння, порадійте — вас чекає гарна грошова прибуток, а також шану і повагу.

Особливо добре, якщо голубині випорожнення були на вашій голові — Це вказує на те, що всі блага буквально зваляться вам на голову.

Як можна зрозуміти, явище голуба уві сні майже завжди має хороше значення. Звичайно, і тут не обходиться без винятків: Щоб точно зрозуміти сенс явленого вам бачення, узгодьте його з кращими сонниками світу, і удача буде на вашому боці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: