Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться голка?

До чого сниться голка?

Прівідевшіеся уві сні голка — це поганий знак, що передвіщає неприємності, сварки і скандали. Невдачі всюди будуть переслідувати сновидіння, а конфлікти — виникати буквально на рівному місці. До чого ще сниться голка, можна дізнатися з декількох авторитетних сонників.

Короткий зміст:

Пророцтва за різними джерелами

Сонник Міллера

Власноруч щось зашивати голкою пророкує Звершення в житті сновидіння якогось нещасного, сумного події. Причому біда прийде звідти, звідки сплячий не очікує. Сімейним людям сновидіння може вказувати на швидкий, несподіваний розлучення на прохання другої половинки.

Вишивати голкою з ниткою Пророкує виснажливі клопоти, пов’язаними з іншими людьми. Допомагаючи іншим вирішувати їхні проблеми, сновидец зовсім забуває про свої потреби.

Знайти голку уві сні обіцяє Появу відданих друзів, вказує на вірність другої половини. Втратити уві сні голку для шиття означає, що незабаром в реальності сновидец буде сильно переживати з дріб’язкового приводу.

Зламати голку уві сні Пророкує сновидцу довгий самотність і злидні. Людям, які перебувають у шлюбі або в романтичних стосунках, це пророкує швидке розставання зі своїм партнером.

Тримати в руці голку Означає, що сновидцу доведеться проявити хитрість для виходу зі складного становища. Збирати уві сні розкидані голки — до зради близької людини, яке завдасть сильну душевну рану сплячому.

Наснилися уві сні багато голок — це Означає образу, яку сплячий завдав якоїсь людини. Тепер ображений виношує план помсти і не збирається відступати.

Проковтнути уві сні голку Віщує серйозні захворювання серця або нирок. Вколотися голкою — значить, незабаром зі сновидцем трапиться нещасний випадок. Вколоти іншу людину — до отримання приємної новини.

Сонник 21 століття

Голка уві сні Вказує на зайві тривоги і клопіт сновидіння, на його неприродне занепокоєння. Також голки для шиття є провісниками скандалів і конфліктів.

Вишивати голкою будь-якої візерунок Обіцяє щасливе пору в житті, вступ в романтичні відносини, які можуть закінчитися весіллям. Вколотися уві сні голкою означає втому сновидіння, його тривожність і можливе порушення сну.

Голка з ниткою вказує на те, що сновидцу Доведеться вирішувати неприємності іншої людини. І чим довше нитка, тим більше проблем.

Втратити уві сні голку Вказує на марні спроби сплячого чогось досягти. Також сновидіння вказує на сімейні негаразди.

Зламана голка Віщує труднощі, з якими сновидец не зможе впоратися самостійно — це може бути і матеріальні труднощі, і сімейні сварки, і занепад моральних сил.

Купівля голок в магазині Обіцяє великі матеріальні збитки. Вибирати між голками — значить, стати об’єктом чуток або жартів.

Одягати вушко голки нитку Вказує на сильну ворожнечу сновидіння з якоюсь людиною. Зашивати щось голкою з ниткою говорить про вдале завершення справ, вихід із складного становища.

Вколоти голкою палець Передрікає велику сварку зі своєю коханою людиною. Знайти втрачену голку передрікає зустріч з особливою людиною, який значно вплине на світогляд сновидіння.

Зламана голка уві сні Вказує на розлад в дружніх відносинах, можливе самотність сновидіння.

Сонник Медеї

Побачити голку уві сні — Означає, стати в реальності жертвою обману або зради. Тримати голку в руках передрікає бурхливе з’ясування відносин, відкриту ворожнечу між сновидцем і іншою людиною.

Жінці сновидіння обіцяє Появу в її житті надійного друга, захисника, який допоможе і словом, і ділом. Чоловікові сон пророкує тривалий самотність.

Сонник Фрейда

Зашивати або пришивати щось уві сні голкою Вказує на схильність сновидіння до частих інтимних контактів з різними партнерами. Поява уві сні великої кількості голок означає, що сновидець бажає урізноманітнити своє статеве життя.

Вколотися уві сні голкою Вказує на прагнення людини до швидкого інтимного контакту без наслідків і зобов’язань. Встромляти голку в игольниц означає агресивна поведінка сновидіння в ліжку, бажання принести своєму партнерові біль або приниження.

Зламана голка Говорить про порушення в статевій сфері, фригідності або імпотенції. Жінці сісти уві сні на голку віщує домагання з боку одного або групи чоловіків.

Сонник Зими

Побачити уві сні голку — до даремним клопотам і тривог. Вишивати уві сні будь-якої візерунок віщує радість і щастя, міцну любов або дружбу. Вколотися голкою обіцяє неприємності і можливі сварки з родичами.

Бачити голку з ниткою Означає, що на шляху до мрії сновидіння очікує безліч труднощів і випробувань. Втрата голки віщує марну метушню навколо якоїсь людини.

Зламана голка Означає хронічну втому і занепад сил. Сновидінню необхідно взяти паузу і трохи відпочити.

Сімейний сонник

Шити уві сні голкою Вказує на можливість втратити повагу або розташування людини, чия думка дуже дорого сновидцу. Шукати втрачену голку обіцяє тривоги і переживання, страх втратити кохану людину.

Знайдена голка Пророкує радісна подія, а зламана — бідність і проблеми зі здоров’ям.

Сонник Нострадамуса

Побачити голку уві сні Пророкує негативні дії якоїсь особи, спрямовані проти сновидіння. Голка зі слідами крові позначає, що родич сновидіння має недружні наміри.

Голка з довгою ниткою уві сні Вказує на бажання сновидіння управляти життями інших людей. Розкидані всюди голки означають, що в реальності сплячий потрапив в епіцентр інтриг і підступних планів інших людей.

Втратити голку — значить, Знайти в житті друзів і однодумців, які будуть цінувати таланти сновидіння.

Бачити іншу людину, в якого встромлений велика кількість голок, Передвіщає появу в житті сновидіння одного. Новий друг візьме на себе певну частину проблем і негараздів сплячого.

Вийняти голку з людського серця Говорить про причетність сновидіння до якогось відкриття. Опинитися під «голковим» дощем — значить, накликати на себе великі неприємності.

У різних частинах тіла

Побачити голки для шиття в своєму власному тілі — означає неприємності в багатьох сферах життя сновидіння, нелегку смугу. Закоханим людям подібне сновидіння вказує на швидке розчарування в своєму партнері.

Голки в роті Вказують на серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема, захворювання судин і серця. Також сон віщує неприємності в особистому сфері, розставання з близькою людиною. Голка, встромлена в губу, вказує на чутки і балачки.

Голка в нозі або в пальці Вказує на сильне емоційне потрясіння людини. Голка в руці говорить про впертість сновидіння, яке заважає йому знайти своє місце під сонцем. Голка в голові або на лобі означає, що сновидець занадто часто слухає інших людей, ігноруючи свою власну думку.

Витягати голки з себе — значить, наяву сплячий намагається з’ясувати правду, домогтися справедливості. Також сновидіння обіцяє умиротворення і спокій. Витягати голки з іншої людини вказує на лицемірство близького кола сновидіння.

Дії з голкою

Проковтнути голку Віщує серйозне захворювання одного з внутрішніх органів. Також сновидіння вказує на чужу таємницю, яку сновидцу доводиться зберігати.

Втрата голки Пророкує несподівану допомогу від незнайомця в складній ситуації, придбання вірного друга.

Шити чи вишивати голкою передрікає неприємності в матеріальній сфері. Зшивати два предмета воєдино вказує на марні спроби сновидіння помиритися з якоюсь людиною, налагодити стосунки зі своєю другою половиною.

Вколотися голкою уві сні Обіцяє сварку з близькою людиною, нерозуміння з боку рідних людей. Вколотися до крові — значить, в реальності сновидцу загрожує небезпека потрапити в аварію.

Всиляти уві сні нитку в голку Позначає, що сновидець намагається досягти бажаного нечесними методами. Вставляти тонку нитку в занадто велике вушко голки вказує на завищена думка людини про себе, на його грандіозні плани і зовсім неграндіозние дії.

Збирати впали голки Означає, що сновидець намагається вийти зі складного становища самостійно, не просячи ні в кого допомоги.

Булавки: що означають?

Булавки уві сні віщують небезпеку, що нависла над сновидцем, сімейні розбіжності і відкриті конфлікти. Велика кількість шпильок, навпаки, пророкує процвітання і збагачення.

Іржава, почорніла шпилька Вказує на ризиковані дії сновидіння, які принесуть йому багато бід. Розстебнута шпилька вказує на підступи ворогів і плітки колег і сусідів. Закрита шпилька віщує успіх на професійній ниві.

Молодій дівчині побачити уві сні золоту шпильку Пророкує зустріч з багатим і шляхетним молодим чоловіком. Заміжній жінці сновидіння обіцяє появу багатого і могутнього прихильника.

Якщо уві сні шпилька встромлено в тіло сновидіння, то це Вказує на його дратівливість і агресію по відношенню до оточуючих людей. Вколотися шпилькою означає, що зайва балакучість сплячого зруйнує всі його плани.

Приколювати до одягу шпильку говорить про обережність і передбачливості сновидіння. Встромляти в своє тіло шпильки означає, що сновидець сам завдає серйозної шкоди своєму здоров’ю.

Проковтнути уві сні золоту шпильку Пророкує реалізацію сновидіння в мистецтві, успіх завдяки своїм природним талантам.

Страхітливі знаки

Зламана голка уві сні вказує на вантаж проблем, з яким сновидец сам не зможе впоратися. Сновидіння вказує на крайню втому сплячого від постійних неприємностей, його пасивність у вирішенні проблем.

Самому зламати голку уві сні Означає бажання сновидіння бути в центрі уваги. Бачити безліч зламаних голок говорить про сильне почуття провини сплячого перед кимось.

Голка з чорною ниткою уві сні Означає період клопоту і надмірну заклопотаність людини. Якщо уві сні чорна нитка надмірно довга, то в реальності хтось із родичів сновидіння виявиться близько до загибелі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: