Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник годувати дитину до чого сниться?

Сонник годувати дитину до чого сниться?

Годувати дитину тлумачення сонника

Догляд за дітьми — справа відповідальна, але вдячна, що викликають позитивні емоції. До чого, наприклад, сниться, як ви годуєте дитину? За сонником, це передвістя веселощів, радісних подій, вдалого втілення планів. Втім, як зазвичай, для точного тлумачення, важлива кожна дрібниця, навіть незначна деталь, тому, що в деяких сонники процес дитячої трапези тлумачиться інакше. Спробуємо розібратися, вникнувши в усі подробиці.

Беремо сонник під авторством Міллера, і читаємо: до чого сниться годування дитини? Виявляється, це віщує успіх в амурних справах, і ділових контактах. Чоловік, який спостерігав такий сон, зуміє благополучно завершити всі розпочаті справи і вибере найкращий час для початку нових проектів.

Іноді це ж сновидіння — відображення потреби турботи, уваги, любові. Приблизно так само, інтерпретує подібний сюжет і Хассе, з тією лише різницею, що моральна чи інша підтримка, потрібно комусь із близьких сновидця. Він повинен буде проявити щире співчуття, тому що згодом буде винагороджений за доброту.

Раціон немовляти

Привиділося, що годуєте дитину грудним молоком? Таке сновидіння часто бачать молоді мами, з цілком зрозумілих причин, переживають з-за того, що у них не вистачить молока для вигодовування немовляти. Паніка й інші страхи, безпідставні і шкідливі. Вони лише нервують матір, і погано відображаються як на її самопочуття, так і на настрої чуйного немовляти.

Ванга пояснює, до чого сниться годувати дитину груддю жінці. Для неї це цілком природний процес, незважаючи на втому, вона радіє, радіє, дивлячись на своє чадо, досить прильнувшее до соска. Тому у цього сновидіння позитивне значення, пророкує щасливе, заможне життя в гармонії з чоловіком і дітьми. Якщо це примарилось бездітної дівиці, то її по пробудженню чекає приємний сюрприз.

Провісник Лофф акцентує увагу на статевої приналежності сновидця. У сновидінні представниці прекрасної статі будь-якого віку і сімейного стану, малюк на грудному вигодовуванні асоціюється з бажанням сплячої дами, взяти на себе роль наставниці, захисниці, турботливої матусі.

Навіть якщо це було бачення зовсім юної панночки, вона вже намагається опікати свого кавалера. Але треба у всьому знати міру. І якщо юнак смиренно погоджується з роллю «маминого синочка», надаючи всю ініціативу партнерці, то постає питання: а чи складуться у цієї молодої пари природні сексуальні стосунки?

Незалежно від того, чоловік ви або жінка, але якщо годували грудьми малюка уві сні, то знайте — настав ваш зоряний час! Так тлумачить подібну картину Сучасний сонник, запевняючи, що прийшов час рішучих, сміливих дій. Будь-яке починання цього періоду просто приречене на успіх. Поспішайте скористатися унікальним часом, дає вам шанс на втілення найсміливіших бажань.

Як зрозуміти, до чого може приснитися, як годуєте грудьми чуже чадо? Якщо при цьому вам було неприємно, важко, то в реальності хтось не сповільнить скористатися вашою наївністю, довірливістю, відкритістю. І при цьому поведе себе грубо, що викликає по відношенню до вас. Але якщо ви раділи, притискаючи до грудей крихітного чоловічка, то знайте — контакти з партнерами по бізнесу або колегами на службу будуть складатися на рідкість легко. До того ж результати спільної роботи принесуть пристойний прибуток, ось до чого сниться годувати дитину.

Цілителька по імені Килина пояснювала, що сон про годування немовляти сниться людям, яким належить зробити щось хороше, проявити безкорисливість, щедрість, чуйність. Якщо вони зроблять гідний вчинок, не відмовляться допомогти комусь, то в майбутньому, причому в дуже далекому, їм щедро воздаться по заслугах.

По поведінці і підлозі малюка

Велике значення для передбачення того, до чого сниться годування дитини уві сні, має його стать. Якщо ви пригощали дівчинку, то в дійсності можете розслабитися сонник передвіщає вам безтурботне, веселе час, повне дивовижних подій і приємних несподіванок.

А ось якщо їдців був хлопчик, то стережіться! Вам належить пережити низку дрібних турбот, прикрих несподіванок. Все це може увергнути в зневіру, але на щастя, не порушить ваших планів, обіцяє сонник.

Зверніть увагу і на поведінку нащадка. Якщо він вів себе тихо і спокійно, то і в сім’ї сновидця в цьому все складається гармонійно, мирно. А ось є, стривожене дитя — прикмета напружених відносин між рідними.

В сонник Хассе є передбачення для юних дів, яким ще рано замислюватися про потомство. До чого їм сниться годувати дитину? Це обіцяє швидку, різку зміну настрою, стрімкий перехід зі стану смутку і апатії до радості і сплеску енергії. Цей же сюжет обіцяє заміжнім жінкам везіння, а чоловікам передрікає додаткові турботи, які не посоромляться покласти на їхні плечі родичі або друзі.

Ще сонники враховують і спосіб годування малюка. Наприклад, ви бачите в сні, що годуєте дитину з ложечки. Є кілька варіантів трактувань цього сну. По-перше, це може передбачати негоди і неприємності, які, на жаль, досить довго будуть переслідувати сновидця. Втім, йому будуть допомагати близькі люди.

По-друге, підказує, що запланований захід може не відбутися, незважаючи на те, що все, здавалося б, продумано до дрібниць. Насправді ж це не так, приділивши організаційних питань, багато часу і сил. Ви зовсім забули про тих, з ким співпрацюєте. На жаль, ці персонажі можуть підвести вас або втягнути в авантюру, за участь в якій доведеться дорого заплатити.

Приснилося, що подаєте карапузові обід в пляшечці? Чоловікові, в такому випадку сонник пророкує підвищення по службі, прекрасні перспективи в бізнесі, з можливістю знайти нових надійних партнерів і розширення ринку збуту продукції. Ще представник сильної статі може розраховувати на пристойну премію, або підвищення заробітної плати. Адже молоко у сні символізує достаток, матеріальне благополуччя.

А жінці, що годувала уві сні крихту з пляшечки, варто прислухатися до поради сонника, про те, що пора б знайти час для походу в салон краси або занять в клубі за інтересами. Це допоможе підвищити самооцінку, дасть можливість блиснути, прихованим до цього часу, талантом. Якщо сновидицей була дівиця, тосонник запевняє її в тому, що вона не розгубиться в найскладнішій ситуації, зуміє зберегти обличчя і горду поставу при будь-яких негараздах.

Тлумачення сну про годуванні хворої дитини, підказує, що сновидінню треба буде матеріально підтримати когось із родичів. При цьому він більш пильно погляне на своїх близьких, інакше оцінить деяких з них. На жаль, але не всі люди, навіть рідні, відповідають добром за добро. Хтось показує приклади чорної невдячності і не пам’ятає навіть імені того, хто підставив своє плече у важку годину.

Хто уві сні годує дитя?

Між подружжям панує повна гармонія, їх будинок повна чаша, — ось як тлумачить сонник сновидіння чоловіка про те, що його кохана годує дитя. Для холостяків і ділових людей подібна картина — прогноз непоганих можливостей, якими треба скористатися найближчим часом.

Що за значення у фантасмагорії, в якій ви спостерігаєте за незнайомкою, яка годує дитину? Тут головне згадати власні відчуття під час сну. Якщо вас непокоїлася, то стережіться! Поруч є якась персона, яка, переслідуючи корисливі цілі, спробує ввести вас в оману, або навмисне приховає важливу інформацію. Сонник радить проявити більше пильності в спілкуванні з малознайомими персонажами. Під масками милих співрозмовників можуть ховатися шахраї, аферисти.

Якщо приснився процедура годування здалася цікавою, милою, то не соромтеся прийняти пропозиції від авторитетної особи, яка явно прихильно ставиться до вас. Протекція цієї особи відкриє перед вами фантастичні перспективи. Якщо скористаєтеся ними з розумом, то розбагатієте, виправдавши довіру свого покровителя. Часом це ж бачення нагадує про те, що у боржників прокинулася совість, і вони ось-ось повернуть вам гроші.

А що якщо уві сні ви найняли для спадкоємця годувальницю? Шкода, але сонник передрікає образи, образи на адресу сплячого, з боку сторонніх, малознайомих людей. У даній ситуації не потрібно приймати близько до серця ці неприємності. Про них краще забути, як можна швидше, зберігши тим самим свої нерви і позитивний настрій.

З Англійської сонником, бачення про годуючої матері обіцяє швидке весілля і міцну, дружну сім’ю з безліччю симпатичних нащадків.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: