Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник громадський туалет до чого сниться?

Сонник громадський туалет до чого сниться?

Громадський туалет тлумачення сонника

Дивно, але громадська вбиральня у сні вважається хорошим символом, що передвіщає виконання бажань, задоволення потреб.

Втім, сонники, вбачають часом в цьому баченні і інший сенс. Адже, туалетна кімната місце інтимне, тому не виключена й така думка — у сплячого є таємниці, секрети. До чого ще може приснитися громадський туалет?

Із грязі — в князі!

Дивно, але пригрезившийся забруднений, неприбраний туалет це більш сприятливий знак, ніж той, де проведена тотальна санобробка, заявляє чаклунка Медея. Провидиця вважала, що чистота в громадському клозете повинна насторожити сплячого, попередити про те, що він живе у владі ілюзій, нездійсненних планів.

А от сон про вуличному туалеті, де давно вже ніхто не прибирав, обіцяє багатство, величезну прибуток. Правда сонник натякає: розповідати про джерела доходу буде соромно, неприємно.

Нічний кошмар в якому довелося впасти у вигрібну туалетну яму або наступити на купу калу в реальності обернеться надзвичайним фінансовим успіхом, тріумфом!

Просто фізіологія

Нужник сумнівної чистоти, у ряді сонників, це відображення сексуальних фантазій сплячого, які він соромиться не тільки втілити, але навіть озвучити, вважаючи їх непристойними, збоченими.

До чого сниться, що ви, не звертаючи уваги, поспішайте скористатися неприбраним вуличним туалетом? В одних випадках, це просто вияв природних фізіологічних потреб, так буває. Ви спите, і тут приспічило… Але цікаво інше трактування, часом це бачення передує незабутнє побачення, доленосне романтичне знайомство наяву!

Ремонт, прибирання

До чого приснилося, ніби мити унітази в громадському клозете? Це приклад класичного «перевертыша», предсказывающего підвищення в посади, соціальний статус наяву.

У соннику Міллера є досить інтригуюче пояснення до цього ж баченню. Виявляється, той, хто в нічний грезе драїв громадські вбиральні в реальності буде мати інформацію про непривабливих таємниці однієї персони, не гнушающейся самих підлих методів досягнення цілей.

Втім, і вам потрібно по пробудженню подумати: як пояснити зацікавленим особам той факт, що відразу, швидко розбагатіли, після того як побачили себе в сні прибиральником публічних ватерклозетів.

Неждана радість, виключне везіння, ось до чого снився несправний унітаз. А якщо в нічний фантазії ви взялися за будівництво і облаштування громадської вбиральні своїми силами, то в реальності ви зумієте зробити щось надзвичайно корисне, значуща не тільки для себе, але і для інших людей.

Інші ситуації

Якщо в опівнічної фантасмагорії ви потрапили в туалетну кімнату, в якій зібралися одночасно і пані та панове, врахуйте, що в реальності ви ризикуєте опинитися в досить заплутаному, складному становищі. Втім, гарненько подумавши, не запанікував раніше часу, зможете здогадатися, як вибратися з глухого кута проблем і умовностей, обнадіює сонник.

А що думати, коли в дрімоті спокійно прямуєте в те місце, де знаходиться громадська туалетна кімната, але там її не виявляєте? Цей сюжет має змусити замислитися над перипетіями буття. Все так мінливий і нестабільний, а тому є сенс частина коштів відкладати на «чорний день».

Розсердилися, обурилися, побачивши в нічний дрімоті, що ваш домашній туалет стали відвідувати всі кому не лінь? Даремно, адже причини для паніки немає. Навпаки, це ознака того, що в житті вам зустрінеться цікаві, добрі люди, які стануть вірними товаришами, надійними соратниками, однодумцями.

І нарешті про те, як уві сні помиляєтеся дверима і замість туалетної кімнати, потрапляєте в інше громадське приміщення. Таке бачення, сонники, вважається попередження про те, як шкідливо будувати нездійсненні плани, жити в полоні ілюзій, а також беззастережно вірити, довіряти деяким персонам.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: