Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник город до чого сниться?

Сонник город до чого сниться?

Город тлумачення сонника

Досвідчений городник заздалегідь продумує весняні посівні роботи. Тому не дивно, що в соннику город це символ справ, запланованих сплячим, цілей, до яких він прагне. Дуже важливо після такого «аграрного» бачення пригадати всі подробиці, і пов’язати їх з подіями, що відбуваються в реальному житті. Ці дві основні складові, і звичайно, сонник, допоможуть точно дізнатися: до чого сниться город?

Наприклад, для вичерпного і точного тлумачення сновидіння важливо: де розташована ділянка, що за рослини на ньому культивують, чим зайнятий сплячий. Така картина служить точною характеристикою нинішнього стану справ сновидця, а також буде підказкою: до чого прагне, куди прикласти сили, енергію.

Заблукавши в бур’янах

Спочатку розповімо: до чого сниться город, зарослий бур’янами. Такий запущений ділянку, за версією сонника, і є відображення внутрішнього, душевного стану того, хто спить. Він відчуває якусь розгубленість, неуважність, не може зосередитися, визначити пріоритетні завдання, і вже тим більше, не може нічого планувати. Іноді такий сон, випадає, відвертим ледарям, особам легковажним — тим, хто особливо не обтяжує себе думками про завтрашній день.

Втім, є інша трактування, щодо опівнічної мрії, в якій ви виявилися на закинутому, недоглянутому городику. Це ознака глибокої моральної і фізичної втоми, спустошеності сновидця. Сонник підказує, що в такому жалюгідному стані він навряд чи зуміє реалізувати задумане, і всі його починання завершуються крахом.

А ще такий сон, служить застереженням — поруч знаходяться особи, які страшно заздрять тому, хто спить. Вони мають намір вводять його в оману, заважаючи, збиваючи з вірного шляху.

А от бажання, відразу після пробудження взятися за роботу, яка накопичилася, більше не відкладаючи її ні на годину, з’являється після того, як людина бачить уві сні зораний, але ще незасеянный ділянку.

Приклад для наслідування

Прибраний, доглянутий город, підготовлений на зиму, — знак завершення складного справи. Але в соннику під авторством Хассе така картина віщує хворобу, погане самопочуття.

Ділянка, на якому буяють, благодатно ростуть посаджені рослини — відображення внутрішнього стану сновидця. Така людина усвідомлює, як важливо багато старанно працювати, отримувати нові знання. У Малому Велесовом соннику даний сюжет інтерпретується, як поважні, добрі відносини в сім’ї, дружба з іншими персонами в оточенні.

До чого сниться город, обнесений добротним парканом? Таке бачення гарантія того, що будь-яке прохання буде задоволено або справа вирішиться на користь сновидця.

Пророкування по виду і сорту рослин

Привидевшийся в нічний фантасмагорії багатий город з засіяними пасмами, свідчить про те, що сновидець сповнений ідей, будує плани, а впевненість у власних силах допомагає просуватися вперед.

Тепер подумайте: що росло в сні на грядках? Наприклад, якщо в основному це була гарбуз, то це пророкує неприємні розмови, розгляди між близькими. Зате панночці цей сюжет обіцяє візит сватів і швидкий вступ в барк.

До чого замужній дамі сняться тыквыъ на городі? На жаль, для неї це передвістя марних клопотів, низки нескінченних турбот по господарству, вдома. Дорослому чоловікові, хто спостерігав таку картину в сновидінні здається, що його недооцінили. Він близький до відчаю, вважаючи, що всі його зусилля марні. Але не треба здаватися завчасно, попереджає сонник.

Якщо все пригрезившиеся гряди зайняті гарбузами, то сонник рекомендує, не надто довіряти думку і висловлювань оточуючих. Не виключено, що люди, керуючись корисливими помислами, має намір вводять вас в оману.

Капуста і уві сні і наяву асоціюється з хрусткими купюрами. Тому капустяні гряди сняться до кар’єрного зростання, вигідним операціях, вдалому вкладенню капіталів. Молодий дівиці це бачення говорить про те, що в родині її близьких друзів скоро народиться малюк.

Не можна розслаблятися ні на хвилину, доведеться навіть тимчасово забути про те, що таке відпочинок, ось до чого сниться засаджена картоплею ділянка. По соннику Міллера, таке бачення випадає напередодні надзвичайно плідної часу для сплячого. За що він зараз не візьметься — все вийде, а ще й з небачено високими результатами, величезною вигодою. Якщо людина не зайнятий власним бізнесом, а працює найманим працівником, то його чекає приємний сюрприз — підвищення окладу або нова, більш висока посада.

Дії городника

Якщо примарилось, що поливаєте городні рослини, то сонник стверджує: саме час зайнятися тим, до чого лежить душа. Зараз як ніколи яскраво проявляться творчі здібності, і, можливо, що улюблена справа буде розвиватися надзвичайно швидкими темпами, принесе не лише моральне задоволення, але і непоганий дохід.

Тому, хто поки спав, займався перекопуванням гряд, навпаки, варто подумати: чи потрібно відмовлятися від простих людських радостей (спілкування з родиною, дітьми, відпочинком на природі) заради високого заробітку. Корисно згадати про те, що людина працює заради гідного життя, а не живе заради роботи. Немає сенсу відкладати « на потім» втілення мрії, ідеї.

Чоловік, у сновидінні перекапывавший грунт в городі, як припускає сонник, почав серйозно замислюватися над створенням сім’ї, народженням спадкоємця. А ще цей сюжет може випасти як раз перед тим, як сновидець зважиться почати свій бізнес. Але від починаючого підприємця потрібно чимало зусиль, терпіння.

Сіяли, сіяли різні городні культури? Значить, прийшла пора поділиться в реальності своїм досвідом, знаннями з новачками підростаючим поколінням. А ще таке бачення передбачає зліт кар’єрними сходами і повагу колег, друзів.

Ви в кроці від величезного успіху, тріумфу, ось до чого приснилося, як ходите між грядами ідеально доглянутого городу.

Якщо ж довелося займатися в нічний грезе прополкою насаджень на земельній ділянці, то прокинувшись, затейте генеральне прибирання вдома, і «ревізію» думок. Іншими словами самий підходящий момент, щоб позбутися від непотрібних у побуті речей, і зречеться від обтяжливих, песимістичних думок.

На чужій території

Спали і бачили чужий город? Тоді зізнайтеся: не заздрите ви успіхам інших? Або може бути, навпаки, занадто багато сил витрачається на вирішення проблем сторонніх осіб? Заздрість і нескінченний альтруїзм — дві крайності, яких потрібно уникати.

Коли в нічному видінні ви не жаліючи живота свого орали чужі гряди, то прокинувшись задумайтеся над тим, що власне вам належить зробити на даному життєвому етапі. Визначтеся з пріоритетами, настійно рекомендує сонник.

Спіть, але розумієте, що опинилися на городі своїх реальних знайомих? Якщо грядки в господарстві приятелів заполонили бур’яни, врахуйте, в дійсності не виключена ситуація, коли вам доведеться стати учасником або свідком суперечок, скандалів в сімействі друзів.

У ряді збірників сонних збірників такий сюжет тлумачиться, як безцеремонне втручання сторонніх у сферу особистих інтересів сплячого.

Багатий урожай на ділянці чужої людини, помічений під час перебування у владі Морфея, теж привід для того, щоб зробити деякі важливі висновки. Схоже, що сновидець допомагає людям, досягти матеріального успіху. Це зовсім не погано, за винятком випадків, коли безпринципні персони безсоромно і нахабно користуються добротою сплячого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: