Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник горіхи до чого сняться?

Сонник горіхи до чого сняться?

Горіхи тлумачення сонника

Богатирське здоров’я, гарний настрій і матеріальне благополуччя, ось що уві сні символізують горіхи. Але, не все так просто. Іноді пригрезившиеся плоди — попередження про майбутні труднощі, перешкоди, хвилювання. Щоб вірно дізнатися: до чого приснилися горіхи, потрібно врахувати їх сорт, форму, смак і відчуття, дії сплячого.

Приміром, якщо сновидець зневажливо ставиться до горіхів: викидає, топче їх, то прогноз може бути досить песимістичним.

Весь асортимент горіховий

Як самопочуття?

У езотериків горіхове дерево — символ здоров’я. Але треба пам’ятати про те, що рослина вимагає постійної турботи і догляду. Ось тому сновидіння, в якому відмічено дерево з горіхами, може послужити сигналом — зверніть увагу на свій фізичний стан. Якщо явних симптомів хвороб не відчуваєте, все ж знайдіть час для повноцінного відпочинку, намагайтеся вести здоровий спосіб життя, повноцінно харчуватися, рекомендує сонник.

Хто чим займався?

Тепер згадайте: що робили в нічному видінні? Якщо збирали горіхи, то, на жаль, вам не вдасться швидко привести в порядок свої справи. Доведеться витратити купу сил і часу, але, як не дивно особливого ефекту від цього не буде. І ось в результаті, коли вже майже отчаетесь, з подивом виявите, що є просте, найкоротший рішення всіх ваших проблем, передрікає сонник.

Неабиякі фізичні навантаження, у тому числі і важка праця, ось до чого снилося гризти горіхи. Не бійтеся, а дотримуйтесь народної мудрості: очі бояться, руки роблять! Звичайно, втомитеся, але зате результат ваших зусиль коштує того!

До чого сниться колоти горіхи? Сонник попереджає: виникнуть перешкоди, труднощі. Де чекати підступу? На жаль, але на це питання снотолкователь не дає точної відповіді. Думайте, аналізуйте, і пам’ятайте про те, що без вашої участі, а головне, бажання, ситуація навряд чи виправитися.

Купівля горіхів в нічний фантазії завжди пророкує грошові витрати. За сонником, це можуть бути несподівані неприємності, від яких можна просто і швидко відкупитися, хоча і чималою ціною.

Використання в кулінарії

Ви чуттєва натура, обожнює не тільки невинні, але і чуттєві задоволення, насолоди, ось до чого приснилося, що їли горіхову випічку або їли інші страви з горішками. Лише одне маленьке «але», ваша пристрасть до сибаритства або еротичних експериментів, може згубно позначитися на вашому моральному вигляді, та й взагалі трішки розбестить, зіпсує вас, пророкує сонник.

Але не хвилюйтеся, шоколадки з горіхами в нічний дрімоті — чудова прикмета, пророчащая радісні сюрпризи, чудові відкриття. Цікаво те, що такий сюжет в реальності допоможе вам просто поглянути на щось іншими очима, як би зі сторони, і тут вже ви будете невимовно вражені, навіть захоплені.

Ось і горіховий торт у сні, в Кулінарному соннику, це ознака того, що у сплячої знайдеться час і можливість побалувати себе.

Інші цікаві тлумачення

У соннику Міллера зазначено, що горіхи — особливо сприятливий символ для жінок. Він обіцяє сновидице мир, спокій, достаток у домі. Навіть розсипані горішки це передвістя чистої, світлої любові, щирої любові.

А ось чоловікові, Міллер, в даному випадку, пророкує великі, вигідні придбання.

Тільки чесна, порядна людина може побачити в нічному видінні горіхи, принаймні, так стверджує Мусульманський сонник. З цього джерела дари природи передбачають великий прибуток, успіх у справах сплячого. Якщо в дрімоті ви зриваєте горіхи з дерев, то наяву поступово йдете до вказаної мети, незважаючи на перепони та інші витрати.

Сподобався смак зірваних в опівнічної грезе горіхів? Сонник натякає, що ви ось-ось роздобудете щось цінне або швидко розбагатієте. У будь-якому випадку неждано набутий достаток не вплине негативно на ваш характер, і не завдасть клопоту.

Багато слів, мало справи, або марна суєта, ось до чого, за версією сонника Ванги, сняться розсипані горіхи. А ще сновидінню доведеться взяти участь в різних заходах, поспілкуватися з величезним числом людей. Але в підсумку він відчує знемогу, роздратування, спустошеність.

Сонник під авторством Федорівської вказує на те, що горіхи, пригрезившееся жінці, обіцяють їй швидку вагітність. А якщо вона уві сні їсть їх, то точно вже носить під серцем крихітного людини.

Фрейд, як зазвичай, трактує бачення досить лаконічно, співвідносячи їх з інтимним життям сновидця. Так у соннику австрійського психоаналітика горіхи, це передвістя того, що людина мало уваги приділяє сексуальному здоров’ю. А це, як не крути, все ж позначається на загальному стані, працездатності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: