Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лілії до чого сняться?

Сонник лілії до чого сняться?

Лілії тлумачення сонника

В реальності лілія є символом духовної чистоти, щирості, спокою і гармонії в житті. Але що ж може передвіщати цей запашний бутон зі світу мрій для сплячого? На думку сонника, слід якомога більше уваги приділити деталей побаченого. Адже в них прихований весь сенс тлумачення сну. І саме вони зможуть точно відповісти на питання, до чого сниться цей чудовий квітка.

До небезпеки

Насамперед сонник рекомендує звернути увагу на різновид квітки. Приміром, садова лілія символізує якийсь добрий вчинок, що ви зможете здійснити в дійсності.

Якщо ж у сні ви побачили водяну латаття, то наяву вам призначено побачення, що відбудеться поблизу біля якоїсь водойми. Приснилося озеро з квітами? Приготуйтеся до приємного і розслабляючого відпочинку. Довелося їх збирати? Вам не уникнути в реальності нудною і рутинної роботи. Пливли на човні по озеру і побачили одну єдину лілію? На думку сонника, вам загрожує серйозна небезпека. І вона буде виходити від води. Будьте обережні і уважні.

Думка Міллера

Сонник Міллера наполягає, що букет з білих лілій віщує молодий і юній дівчині скороспішний шлюб. Однак наскільки він буде щасливим, покаже лише час. Мислитель вважає, що ймовірність швидкого розлучення досить висока. Якщо ж у сні ви насолоджувалися аромат цих прекрасних квітів, то в повсякденності печаль, і сум опанує вашим серцем і очистить душу.

До весільних дзвонам

Часто тлумачення сну залежить і від того, скільки суцвіть ви побачили уві сні. Одна лілія найчастіше віщує серйозні зміни.

До чого сниться букет лілій? Сонник вважає, що він віщує щастя сновидінню. Але якщо вам приснилося, що він знаходиться в чужих руках, то це також є несприятливим ознакою. Вашим мріям і бажанням не судилося збутися.

Свіжий і запашний букет принесе у ваше життя щастя, зів’ялий — гірке розчарування. А весільний букет буде провісником майбутнього знайомства. Приснилося, що вам піднесли в подарунок цілий оберемок суцвіть? В недалекому майбутньому слід чекати весільних дзвонів.

До випробувань

До чого ще сняться лілії? Крім позитивних моментів вони також можуть провіщати проблеми і труднощі. Щоб підібрати найбільш точне тлумачення зверніть увагу на колір бутонів.

Отже, до чого сняться жінці білосніжні лілії? Найчастіше вони віщують безкорисливу і чисту любов. Червоні суцвіття символізує пристрасть і хитрість, жовті говорять про духовність, помаранчеві натякають на зміни в фінансовій сфері.

Інші тлумачення сну

Приснилися лілії різного відтінку? Сонник вважає, що рожеві бутони натякають на можливий флірт в реальному житті, червоні — віщують зародження нових відносин, помаранчеві — застерігають від обману, а жовті — обіцяють розлуку з близькими та рідними.

Довелося бачити чорну лілію уві сні? Найчастіше подібний відтінок підтверджує непевність і невизначеність, що мучать сплячого наяву. Екзотична тигрова лілія завжди ототожнюється з впливовим покровителем, що ось-ось з’явиться у вашому житті.

До виконання бажань

До чого ще можуть снитися ці квіти? Зверніть увагу на дії, що з ними проводилися. Сонник вважає, що якщо ваш шанувальник стрибнув у крижану воду, щоб добути для вас квітка, то цей сон слід вважати сприятливим. Значить, вас щиро люблять.

Якщо уві сні ви купуєте квіти собі, то наяву вас буде переслідувати розчарування. Але у разі, якщо ви купили цибулину і посадили її, то, як считаетсонник, рано чи пізно ваші мрії збудуться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: