Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник літати до чого сниться?

Сонник літати до чого сниться?

Літати уві сні тлумачення сонника

Сонник літати уві сні

Не завжди сни відображають реальні події або якимось чином переплітаються зі знайомими особами. Тому такі фантастичні події, побачені під час відпочинку, найбільшою мірою взбудораживают свідомість і не дають спокою думкам. Так і в цьому випадку, коли вам довелося літати уві сні і відчувати себе наче птах. До такого кроку в реальності ми можемо наблизитися використовуючи парашут, літак, але тільки не самостійно. А сон продемонстрував незвідані можливості. Давайте ж розтлумачимо значення цього нестандартного сновидіння.

До чого сниться літати

Дізнайтеся, літати уві сні до чого сниться, з допомогою сонника Міллера. Він стверджує, що парити під час сну в хмарах віщує раптове, але нещасливе подружжя. Якщо ви летіли близько до землі, то це прогнозує вам захворювання або дуже складну ситуацію. Бачити водний простір під час польоту, і при цьому спостерігати не зовсім за чистою водою — означає, що ваші вороги готові нашкодити. Проявіть більше обачності та візьміть власні справи особисто в руки.

Літати уві сні

Тлумачить сонник літати над руїнами – до нещасливим подій. Побачені в польоті зелені, густі дерева обіцяють вам затягнуті несприятливі обставини. Допоможе дізнатися сонник літати уві сні під сонцем до чого сниться. А саме значення переносить в реальність те, що ваші тривоги марні, а невеликі труднощі скоро пройдуть. Незважаючи на сторонні і завистные погляди, ви впораєтеся. Політ високо в небі, поруч з небесними тілами, начебто місяця та інших, передвіщає неприємності для всього населення землі.

Мати в сні крила

Коли ви летіли з допомогою крил, а саме чорних – то це, до розчарування. Сприятливим вважається сон, якщо ви летіли над зеленим листям і бачили за спиною крила білого кольору. Таке сновидіння обіцяє удачу, яка торкнеться як робочих моментів, так і особистого життя. Якщо дерева були без листя і засохлі, то доля на шляху до досягнень цілей, підготувала вам болісні випробування.

Уві сні літати над землею

Якщо жінці довелося бачити себе ширяє над землею, і при цьому перелітати з одного міста в інше. То для неї, таке сновидіння обіцяє ускладнення в особистих відносинах, які стосуватимуться, насамперед, того, що вона піддасться сумнівам. Будьте готові відстоювати і захищати свою любов від завистных і лицемірних особистостей. Інші варіанти твердять, що загроза може бути вашому здоров’ю або здоров’ю близьких. Якщо в польоті вас підстрелили – це означає, що найближчим часом на вас чекають неприємності, пов’язані з недоброзичливцями. Такі люди будуть всілякими способами намагатися перешкоджати вам на шляху до вашого успіху.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: