Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лев і тигр до чого сниться?

Сонник лев і тигр до чого сниться?

Лев і тигр тлумачення сонника

Вважається, що між звірами завжди є щось спілкування. Однак тлумачення сну, до чого сниться, коли в сновидінні сусідить лев і тигр, дуже неоднозначно. Кожен сонник пропонує своє тлумачення, відмінне від інших прогнозів. І щоб знайти відповідь для себе на це питання, необхідно проаналізувати всі деталі побаченого.

Думка Медеї

Щодо тлумачення сонника Медеї, лев і тигр уві сні, символізують самого сновидца. Подібне бачення свідчить про те, що сплячий усвідомлює свою перевагу над іншими, так як він відчуває в собі потужну енергетику. А от наскільки він може себе реалізувати, покаже тільки час.

По соннику Міллера

Міллер вважає, що лев, насамперед, є символом перемоги, а тигр — свого роду вартовим. Він попереджає про появу нових ворогів. І якщо вам довелося побачити в сні тварин разом, значить, у дійсності ви зможете домогтися успіху. Але за це вам доведеться заплатити чимало. Довелося з ними битися? Сонник вважає, що якщо уві сні ви поранили лева, то наяву ваші вороги візьмуть над вами вгору. Але якщо тигра, то перемогу ви отримаєте.

Пророкування Фройда

На думку сонника Фрейда, лев і тигр є свого роду проекцією чуттєвості сплячого. Сновидець може з рівною мірою бути володарем підвищеного лібідо мати деякі відхилення і навіть спрагу насильства. І для чоловіка, і для жінки інтимний зв’язок уві сні з кимось із цих хижаків, обіцяє насправді інтерес до мазохізму.

До чого можуть снитися дитинчата цих тварин? До того, що ви в житті відчуваєте сексуальну незадоволеність і намагаєтеся це компенсувати надмірною опікою про своїх дітей. Також зустріч у сні з цими хижаками може передвіщати зміну сексуальних пріоритетів сплячого.

Якщо уві сні ви побачили, як вони полюють і ділять свою здобич, то наяву ви відчуваєте потребу в сексуальні експерименти. Якщо хижак нападає на вас, то в реальності ваші пригоди принесуть вам чимало проблем. Якщо приручені звірі, то в реальності ви постійно пригнічуєте власні бажання.

Бачення, в якому представниця прекрасної статі оглядає шкури цих хижаків, є щасливим. Сонник Закоханих вважає, що вона досконало володіє мистецтвом зваблювання, і може користуватися своєю владою. Якщо ж чоловік чує рик хижака, то він наяву зможе взяти владу над жінкою, що для нього бажаною.

Боротися

Роздумуєте, до чого сниться, як ці двоє на вас нападають? Тлумачення сну залежить від результату вашої битви. Якщо над собою ви побачили розкриту пащу звіра, то наяву вас чекає поразка. Але якщо ви когось з них оседлаете, то ваша перемога не за горами.

Привиділося, як звірі борються між собою? В реальності ви зможете розкрити всі маленькі секрети ваших недоброзичливців. Спробуйте скористатися цим знанням з розумом. Якщо уві сні ви стали свідком бійки львів, то наяву зможете спостерігати протистояння своїх конкурентів.

Їх битва принесе у ваше життя тільки хороше. Постарайтеся грамотно скористатися відкрилися перспективами.

До успіху

Езоп вважає, що лев у сні є прапором якоїсь проблеми, що постала перед сплячим в житті і яку він не може подолати. Якщо ж хижак був у капкані, то в реальності сновидінню не уникнути невдач і труднощів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: