Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лава до чого сниться?

Сонник лава до чого сниться?

Лава тлумачення сонника

Лава, що вивергається вулкан, видовище звичайно вражаюче, але не приємне. На питання, до чого може снитися цей епізод, є безліч тлумачень. Сонник допоможе підібрати вам найбільш точний.

Справи сердечні

Найчастіше вулканічна лава уві сні відображає, що відчуває сновидець наяву. Зверніть увагу на її зовнішній вигляд, силу і її швидкість руху. Виходячи з цих параметрів, ви зможете спроектувати своє найближче майбутнє.

Побачили в сні, як вогненна лава вихлюпується з розлому землі? Отже, в найближчому майбутньому вам доведеться пережити події, наповнені сильними емоційними сплесками і пристрастями. Велика ймовірність того, що ви сильно закохаєтесь.

Роздумуєте, до чого сниться тікати уві сні від розпеченої лави? Швидше за все, насправді ви не готові до нових відносин і щосили опираєтесь почуттю, що в вас зародилося. Лава, що поступово остигає уві сні, ототожнює стару прихильність, що вже зжила себе.

Вибух емоцій

Сонник вважає, що розпечена лава є символом таких негативних емоцій, як ненависть і гнів, лють і злість. Саме тому на питання, до чого приснилося виверження вулкана, досить просто підібрати відповідь.

Швидше за все, у дійсності ви не можете впоратися з емоціями, що вас охопили. Результатом цього стане емоційний вибух. Вам необхідно переглянути своє ставлення до життя і як слід відпочити. До чого сниться извергающаяся лава? На думку сонника, такий сон може передвіщати серйозні зміни в житті. Намагайтеся якийсь час дотримуватися обережності. Зараз вона не завадить.

До скандалів

На думку сонника, сон про вивергається вулкан і потоки лави, віщує насправді тому, хто спить скандали, сварки і розбори.

Привидівся уві сні, як земля горить під ногами? Будьте обережні, наяву вас можуть втягнути в неприємності і гучні скандали. Намагайтеся якийсь час уникати конфліктів.

Приснилося, як ви уві сні намагаєтеся врятуватися втечею від цього природного катаклізму? Сонник вважає, що можливо в реальності ви все-таки зумієте уникнути неприємностей. Якщо ж вам довелося побачити извергающуюся лаву здалеку, то на думку сонника, наяву ви можете зіткнутися з якимось стихійним лихом.

У чому джерело проблем

До чого бачити лаву молодій дівчині? Часто такий сон спровокований якимись вчинками. На думку сонника, в даному випадку, це егоїзм, що рано чи пізно призведе до серйозних проблем в реальності.

Побачили, як лавинні хвилі зносять уві сні ваш будинок? Отже, в дійсності ви своїми діями спровокуєте чимало скандалів, пліток, пересудів і сварок.

Привиділося, як лавові потоки горять прямо під вашими ногами? Швидше за все, в реальності якесь діло дуже сильно вас захопить, і ви забудете про всі інші справи і неприємності.

До удачі

До чого сниться вулканічна діяльність? Деякі тлумачення вельми позитивні. Отже, якщо у сні вам довелося бачити лаву, і рятуватися втечею від неї, при цьому вона обпікала вам п’ятки, то насправді для вас не все так погано. Незабаром у вас з’явиться можливість проявити себе на роботі. Вас обов’язково помітять і оцінять по достоїнству. Тому не бійтеся проявляти свої найкращі якості.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: