Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лоша до чого сниться?

Сонник лоша до чого сниться?

Лоша тлумачення сонника

Лоша

Протягом століть життя людини нерозривно пов’язана з граціозним, потужним і розумним тваринам — конем. Це символ сили, витривалості, відданості, а іноді, і крутої вдачі, якщо мова йде про диких мустангах. А до чого може снитися дитинча кінь — лоша? Що б отримати точну відповідь, відкриємо сонник у розділі «лоша».

Знаменита болгарська віщунка Ванга, вважала, що бачити уві сні маленьку конячку, пасущуюся на лузі, — до прибутку. Той, кому приснився лоша, пощипывающий травичку, може розраховувати на пристойний дохід у будь-якій справі. Навіть якщо спочатку воно здавалося безперспективним.

Сонник Міллера, пояснює, що прекрасно побачити в сні яскраво-рудого лоша. Він сниться напередодні веселого і незабутнього пригоди або торжества, яке відбудеться на природі, в супроводі близьких і друзів.

Сон, у якому намагаєтеся наздогнати швидко скачущую конячку, обіцяє швидкі збори в дорогу. Причому якщо масть коня була темною, то шлях доведеться висуватися в нічний час. А якщо світлою, то їхати можна і потрібно вранці або вдень.

Вигідну пропозицію, або добре оплачувана робота, ось до чого сниться лоша, який знаходиться під охороною своєї матусі в стійлі. Тільки пам’ятайте, що трудиться для досягнення мети і отримання солідної прибутку доведеться багато і напружено.

Весело баский коник

За сонником лоша, який в сновидінні нетерпляче стрибає навколо матері, це знак швидкого прибуття довгоочікуваних гостей. На Сході, тлумачі снів, навіть уточнюють, що швидше за все це будуть батьки, які живуть окремо від сновидця.

Тлумачення сну, в якому граються або грають дві юні конячки, обіцяє радісні новини, або приємні враження. Якщо в гру з стригунками набрав і сам режим, то відмінні новини будуть стосуватися його особисте життя — любовних захоплень.

Візьмемо сонник і знайдемо — «новонароджений лоша». Спостерігати в сні за його народженням, чи за тим, як він смокче молоко кобили, просто чудовий ознака того, що дуже скоро надійдуть вельми цікаві пропозиції, що стосуються роботи, бізнесу.

До чого сниться невгамовний, навіть некерований лоша? Такий сон сприймайте, як серйозне попередження про те, що треба бути обережніше і уважніше спілкуючись з людьми. Такий жвавий жеребчик — символ неминучих неприємностей, спровокованих сварками і скандалами. Мертву тварину

У соннику мертвий лоша це, в першу чергу, відображення нестійкого психологічного стану самого сновидца. Можна сприймати таке бачення сплячого, і як символ ряду проблем. Але, так чи інакше, вони будуть пов’язані з його світовідчуваннями. Після такого сновидіння, йому потрібно як ніколи ретельно обдумувати вчинки, зважувати буквально кожне слів. В іншому випадку, він ризикує, розслабившись, стати учасником досить неприємного інциденту.

Бачити уві сні лоша поруч з померлою конем, означає, що наяву прийшла пора проаналізувати свій стиль життя. Цей сон, як рада, людині, що вступає в новий доленосний етап, в який не варто «тягнути» шкідливі звички, непотрібні зв’язки, порожні знайомства з минулого. Якщо вдасться позбавитися від цього вантажу, то очікуються серйозні зміни, причому в кращу сторону і дуже скоро!

А до чого сниться лоша, який спочатку здавався мертвим, але потім встав, поскакав геть, а потім і зовсім піднявся над землею, і полетів до хмар? Така фантазія уві сні, свідчить про те, що на душі сновидця, як говоритися, кішки шкребуть. Він не може заспокоїтися через якихось недобрих передчуттів, побоювань. Але не треба так переживати, тому, що в майбутньому все складеться добре. Заспокойтеся, бережіть свої нерви і близьких!

Катання на жеребчике

Сонник у розділі лоша докладно розповідає і про те, яку роль має масть, поміченого у сні тварини. Якщо запрягають коніка світлої масті, то сон обіцяє щастя і процвітання. Рудий жеребець, це символ того, що спляча людина заслужить повагу серед колег і доб’ється чудових результатів у своїй справі. Молодий кінь чорної масті обіцяє, що сновидінню не доведеться бідувати матеріально, навпаки, його фінансовий стан зміцниться. До якнайшвидшого втілення мрії будь сниться гнідий жеребець або «в яблуках».

До чого сниться не один лоша, а трійка молодих коней, запряжених у сани або віз? Такий сюжет пророкує, що пора відпочити в галасливій і веселій компанії. Ісламський сонник, навіть конкретизує: ймовірно, це буде весілля, на якій, як прийнято на Сході, бенкетують кілька днів.

Поповнення в сімействі, пророкує сонник, якщо сниться лоша, на якому верхи катається дитина. Тільки врахуйте, що татом або мамою новонародженого, зовсім не обов’язково буде чоловік, який спостерігав такий сон. Може бути, що малюк народиться у його родичів: сестер, племінників.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: